Projekt domu  Koral 6

Powierzchnia użytkowa 123,11 m2
Powierzchnia zabudowy 208,19 m2
Wysokość budynku 7,00 m
Szerokość budynku 20,55 m
Kąt dachu 35 °
Ilość stanowisk garażowych 2miejsca

Cena 3,400.00 
Zmiany w projekcie
Wsparcie konsultanta

Jakieś pytania?

Powierzchnia całkowita

210,49 m2

Powierzchnia użytkowa

123,11 m2

Powierzchnia zabudowy

208,19 m2

Wysokość budynku

7,00 m

Powierzchnia dachu

300,00

Kondygnacje

parterowy

Ilość stanowisk garażowych

2miejsca

Dach

Kąt dachu 35 ° , Dwuspadowy

Liczba pokoi (bez salonu)

3

Wejście od...

od północy i wschodu

Minimalne wymiary działki
Rzut działki
Parter
Powierzchnia użytkowa: 123,11 m2 + garaż 31,26 m2
Pokaż wymiary ścian
Pokaż powierzchnie pokoi
Rzut kondygnacji - zaawansowane Rzut kondygnacji - powierzchnie pomieszczeń
Antresola
Powierzchnia użytkowa: 12,85 m2 + strych (przykładowa aranżacja) 40,48 m2
Pokaż wymiary ścian
Pokaż powierzchnie pokoi
Rzut kondygnacji - zaawansowane Rzut kondygnacji - powierzchnie pomieszczeń
Informacje szczegółowe Koral 6
Elewacje

Tynk mineralny

Stropy

żelbetowy

Ściany

Ściany zewnętrzne: murowane dwuwarstwowe
ściany wewnętrzne: murowane

Dach

blacha płaska na rąbek

Technologia więźby

tradycyjna krokwiowa

Opis

Projekt parterowego domu z trzema sypialniami, dwustanowiskowym garażem oraz strychem możliwym do adaptacji na cele mieszkalne lub gospodarcze. W domu przewidziano wygodną klatkę schodową, która nie zajmuje wiele miejsca, a pod schodami można urządzić przydatny schowek. Budynek posiada przestronne wnętrze z klarownym układem komunikacyjnym.

Salon wyposażony jest w tarasy zarówno od strony wypoczynkowej jak i jadalni. Dzięki takiemu rozwiązaniu pokój dzienny jest doświetlony zarówno od północy jak i południa. Dom można usytuować na działce o specyficznych wymaganiach, na przykład charakteryzującej się stosunkowo szerokim frontem i niewielką głębokością. Sercem domu jest jego przestronna kuchnia. Na tyle duża, że bez problemu zaprojektowaliśmy część roboczą, jadalnianą i znaleźliśmy miejsce na przechowywanie. Kuchnię z salonem łączy przepięknie doświetlony kredens. W całej części dziennej zaproponowaliśmy naprawdę duże okna otwierające wnętrze na ogród.

Do zalet domu Koral 6 należą ponadto dwie funkcjonalne łazienki, obszerny hall z dużą szafą i przedsionek z dostępem do garażu. Tak zwana strefa dzienna, czyli salon, jadalnia oraz kuchnia, stanowią dobrze przemyślaną przestrzeń umożliwiającą swobodną aranżację i wygodne użytkowanie.

Kolejnym atutem domu jest antresola nad salonem, która sprawia, że salon rośnie w oczach.

W naszej propozycji aranżacji strychu zaprojektowaliśmy dodatkowo 2 sypialnie łazienkę i 2 pomieszczenia gospodarcze.

Sprawdź korzyści

FAQ

  • Umożliwiamy naszym klientom wprowadzanie we własnym zakresie zmian w naszych projektach. Muszą być one jednak naniesione przez uprawnionego projektanta. Dlatego najprostszym sposobem jest wykonanie ich wraz z procesem adaptacji. By znaleźć projektanta, który podejmie się tych zadań – udostępniamy wyszukiwarkę pod tym linkiem. Więcej o wprowadzaniu zmian w projekcie piszemy tutaj.

  • Oprócz gabarytów działki, na możliwość budowy domu wpływają także regulacje prawne oraz miejscowe, takie jak Warunki Zabudowy lub Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego. O tym, czym są oraz jak je uzyskać piszemy dokładniej tutaj. Jeżeli masz wątpliwości co do zapisów dokumentów prawnych dotyczących Twojej działki, zapraszamy do kontaktu!

  • Przed uzyskaniem Pozwolenia na Budowę, niezbędne jest wykonanie Projektu Zagospodarowania Terenu oraz dostosowanie projektu budowlanego do konkretnej działki. Te indywidualne dla każdej działki prace wykonać musi projektant pracujący w danym regionie. Żeby ułatwić znalezienie osób zajmujących się adaptacją, na naszej stronie udostępniamy ich listę.

  • Większość projektów z naszej pracowni posłużyła już do budowy domu. Nie udostępniamy danych naszych inwestorów, jednak ci którzy zainteresowani są kontaktem z innymi budującymi mogą nawiązać go za pośrednictwem naszego forum.

Nasi partnerzy

    Termo Organika
Podejmujemy starania, aby zawartość naszej strony internetowej jak najlepiej odzwierciedlała cechy oferowanych projektów. Z uwagi jednak na stały rozwój i konieczność aktualizacji, prezentowane materiały mogą odbiegać od szczegółowych rozwiązań zawartych w dokumentacji.
Wybrano: projektów (max: 4)
Dodaj jeszcze jeden projekt do porównania. (Możesz porównać do 4 produktów)

Zapisz się do newslettera aby otrzymać katalog