Projekt domu  Leon 2

Powierzchnia użytkowa 142,69 m2
Powierzchnia zabudowy 95,14 m2
Wysokość budynku 9,99 m
Szerokość budynku 8,69 m
Kąt dachu 35 °
Ilość stanowisk garażowych Bez garażu

Cena 3,350.00 
Cena dla projektu szeregowego Zmiany w projekcie
Wsparcie konsultanta

Jakieś pytania?

Powierzchnia całkowita

197,00 m2

Powierzchnia użytkowa

142,69 m2

Powierzchnia zabudowy

95,14 m2

Wysokość budynku

9,99 m

Powierzchnia dachu

116,00

Kondygnacje

piętrowy

Ilość stanowisk garażowych

Bez garażu

Dach

Kąt dachu 35 ° , Dwuspadowy

Liczba pokoi (bez salonu)

2

Wejście od...

od północy i wschodu

Minimalne wymiary działki
Rzut działki
Parter (jeden segment)
Powierzchnia użytkowa: 64,51 m2 + kom. 7,46 m2
Pokaż wymiary ścian
Pokaż powierzchnie pokoi
Rzut kondygnacji - zaawansowane Rzut kondygnacji - powierzchnie pomieszczeń
Piętro (jeden segment)
Powierzchnia użytkowa: 70,72 m2
Pokaż wymiary ścian
Pokaż powierzchnie pokoi
Rzut kondygnacji - zaawansowane Rzut kondygnacji - powierzchnie pomieszczeń
Strych (przykładowa aranżacja)
Powierzchnia użytkowa: 22,99 m2
Pokaż wymiary ścian
Pokaż powierzchnie pokoi
Rzut kondygnacji - zaawansowane Rzut kondygnacji - powierzchnie pomieszczeń
Informacje szczegółowe Leon 2
Elewacje

Tynk mineralny

Stropy

żelbetowy

Ściany

Ściany zewnętrzne: murowane dwuwarstwowe
ściany wewnętrzne: murowane

Dach

blacha płaska na rąbek

Technologia więźby

tradycyjna krokwiowa

Opis

Projekt mieszkalnego budynku jednorodzinnego, dwulokalowego. Przeznaczony do zabudowy szeregowej i bliźniaczej. Obydwa mieszkania są całkowicie niezależne, wyposażone są w oddzielne wejścia. Lokal na parterze ma własny ogródek. Do lokalu na pietrze należy strych, który można zaaranżować na poddasze użytkowe. Dom wpisuje się w charakter zabudowy miejskich i podmiejskich osiedli mieszkaniowych.

Mieszkanie na parterze posiada przestronny przedsionek z miejscem na dużą szafę. Pod schodami dyskretnie ukryło się WC. W sporej łazience oprócz niezbędnej armatury zaprojektowany ostał piec gazowy. Przytulny i ustawny salon łączy się z aneksem kuchennym. Do tego w lokalu znajdują się dwie naprawdę duże sypialnie. Całe mieszkanie jest bardzo jasne i bardzo dobrze doświetlone. Duże okna łączą wnętrze z ogrodem.

Mieszkanie na piętrze posiada bardzo podobny układ przestrzenny. W przedsionku z miejscem na sporą szafę znajdują się schody prowadzące nas do jasnego otwartego wnętrza. W tej przestrzeni zaprojektowaliśmy dużą kuchnię z jadalnią oraz salon. Duże okna jadalni i salonu otwierają się na długi balkon. Ponadto mamy tu dwie duże sypialnie z pięknymi oknami, i łazienkę o identycznym układzie jak w mieszkaniu niżej. Do atutów mieszkania należy też możliwość adaptacji strychu na poddasze użytkowe. To dodatkowe 25m² powierzchni użytkowej. W naszej przykładowej aranżacji zaproponowaliśmy 2 sypialnie i łazienkę. Jednakże każdy może tą przestrzeń aranżować według własnych indywidualnych potrzeb.

O efektywności energetycznej budynku decydują zastosowane technologie izolacyjne, które w połączeniu z efektywnym ogrzewaniem gazowym pomogą zadbać o niskie koszty eksploatacyjne. Prosta bryła obniża zaś koszty budowy.

Sprawdź korzyści

FAQ

  • Umożliwiamy naszym klientom wprowadzanie we własnym zakresie zmian w naszych projektach. Muszą być one jednak naniesione przez uprawnionego projektanta. Dlatego najprostszym sposobem jest wykonanie ich wraz z procesem adaptacji. By znaleźć projektanta, który podejmie się tych zadań – udostępniamy wyszukiwarkę pod tym linkiem. Więcej o wprowadzaniu zmian w projekcie piszemy tutaj.

  • Oprócz gabarytów działki, na możliwość budowy domu wpływają także regulacje prawne oraz miejscowe, takie jak Warunki Zabudowy lub Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego. O tym, czym są oraz jak je uzyskać piszemy dokładniej tutaj. Jeżeli masz wątpliwości co do zapisów dokumentów prawnych dotyczących Twojej działki, zapraszamy do kontaktu!

  • Przed uzyskaniem Pozwolenia na Budowę, niezbędne jest wykonanie Projektu Zagospodarowania Terenu oraz dostosowanie projektu budowlanego do konkretnej działki. Te indywidualne dla każdej działki prace wykonać musi projektant pracujący w danym regionie. Żeby ułatwić znalezienie osób zajmujących się adaptacją, na naszej stronie udostępniamy ich listę.

  • Większość projektów z naszej pracowni posłużyła już do budowy domu. Nie udostępniamy danych naszych inwestorów, jednak ci którzy zainteresowani są kontaktem z innymi budującymi mogą nawiązać go za pośrednictwem naszego forum.

Nasi partnerzy

    Termo Organika
Podejmujemy starania, aby zawartość naszej strony internetowej jak najlepiej odzwierciedlała cechy oferowanych projektów. Z uwagi jednak na stały rozwój i konieczność aktualizacji, prezentowane materiały mogą odbiegać od szczegółowych rozwiązań zawartych w dokumentacji.
Wybrano: projektów (max: 4)
Dodaj jeszcze jeden projekt do porównania. (Możesz porównać do 4 produktów)

Zapisz się do newslettera aby otrzymać katalog