Leon 3B

Powierzchnia użytkowa 98,16 m2
Powierzchnia zabudowy 142,55 m2
Wysokość budynku 9,99 m
Szerokość budynku 14,62 m
Kąt dachu 35 °
Ilość stanowisk garażowych 1 miejsce

Cena 4,600.00 
Cena obejmuje dwa segmenty Zmiany w projekcie
Wsparcie konsultanta

Jakieś pytania?

Powierzchnia całkowita

300,00 m2

Powierzchnia użytkowa

98,16 m2

Powierzchnia zabudowy

142,55 m2

Wysokość budynku

9,99 m

Powierzchnia dachu

175,00

Kondygnacje

piętrowy

Ilość stanowisk garażowych

1 miejsce

Dach

Kąt dachu 35 ° , Dwuspadowy

Liczba pokoi (bez salonu)

2

Wejście od...

od północy i wschodu

Minimalne wymiary działki
Rzut działki
Parter (jeden lokal)
Powierzchnia użytkowa: 53,21 m2 + garaż 17,55 m2
Pokaż wymiary ścian
Pokaż powierzchnie pokoi
Rzut kondygnacji - zaawansowane Rzut kondygnacji - powierzchnie pomieszczeń
Piętro (jeden lokal)
Powierzchnia użytkowa: 44,95 m2
Pokaż wymiary ścian
Pokaż powierzchnie pokoi
Rzut kondygnacji - zaawansowane Rzut kondygnacji - powierzchnie pomieszczeń
Strych (jeden lokal) (przykładowa aranżacja)
Powierzchnia użytkowa: 18,46 m2
Pokaż wymiary ścian
Pokaż powierzchnie pokoi
Rzut kondygnacji - zaawansowane Rzut kondygnacji - powierzchnie pomieszczeń
Informacje szczegółowe Leon 3B
Elewacje

Tynk mineralny

Stropy

żelbetowy

Ściany

Ściany zewnętrzne: murowane dwuwarstwowe
ściany wewnętrzne: murowane

Dach

blacha płaska na rąbek

Technologia więźby

tradycyjna krokwiowa

Opis

Projekt domu dwu lokalowego w zabudowie bliźniaczej. Oznacza to uzyskanie czterech lokali mieszkalnych w jednym domu. Każdy z nich posiada dostęp do własnego ogrodu. Do każdego mieszkania przypisany jest jeden garaż i jedno miejsce postojowe przed garażem.

Lokal mniejszy w poziomie parteru posiada obszerny przedsionek z miejscem na sporą szafę i schody prowadzące nas do jasnego otwartego wnętrza. W tej przestrzeni zaprojektowaliśmy dużą kuchnię z jadalnią oraz salon. Duże okna otwierają się balkon i pięknie doświetlają wnętrze. Na piętrze znalazło się też miejsce na łazienkę (w niej piec gazowy), wc i miejsce na szafę. Do atutów mieszkania należy też możliwość adaptacji strychu na poddasze użytkowe. To dodatkowe 17m² powierzchni użytkowej. W naszej przykładowej aranżacji zaproponowaliśmy 3 sypialnie i garderobę. Jednakże każdy może tą przestrzeń aranżować według własnych indywidualnych potrzeb.

Lokal większy w poziomie parteru ma duży przedsionek z miejscem na szafę, spiżarnię, ustawną kuchnię i salon otwierający się na ogród. Pod schodami ukryliśmy nieduże wc, a za garażem kotłownię z piecem na gaz. Wygodne schody prowadzą na piętro. Tu zaproponowaliśmy przepiękną sypialnię państwa domu z miejscem na garderobę (opcjonalnie można z niej zrezygnować uzyskując dużą przestrzeń). Sypialnia ma ogromne okna z wyjściem na balkon. Na piętrze znajduje się druga sypialnia, duża i ustawna oraz łazienka. Łazienka jest pięknie oświetlona i posiada dostęp do balkonu. Tu też podobnie jak w lokalu mniejszym istnieje możliwość adaptacji strychu. Nasza propozycja to 2 sypialnie, łazienka i pom.gospodarcze. W sumie 19 m2 dodatkowej powierzchni użytkowej.

Sprawdź korzyści

FAQ

  • Umożliwiamy naszym klientom wprowadzanie we własnym zakresie zmian w naszych projektach. Muszą być one jednak naniesione przez uprawnionego projektanta. Dlatego najprostszym sposobem jest wykonanie ich wraz z procesem adaptacji. By znaleźć projektanta, który podejmie się tych zadań – udostępniamy wyszukiwarkę pod tym linkiem. Więcej o wprowadzaniu zmian w projekcie piszemy tutaj.

  • Oprócz gabarytów działki, na możliwość budowy domu wpływają także regulacje prawne oraz miejscowe, takie jak Warunki Zabudowy lub Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego. O tym, czym są oraz jak je uzyskać piszemy dokładniej tutaj. Jeżeli masz wątpliwości co do zapisów dokumentów prawnych dotyczących Twojej działki, zapraszamy do kontaktu!

  • Przed uzyskaniem Pozwolenia na Budowę, niezbędne jest wykonanie Projektu Zagospodarowania Terenu oraz dostosowanie projektu budowlanego do konkretnej działki. Te indywidualne dla każdej działki prace wykonać musi projektant pracujący w danym regionie. Żeby ułatwić znalezienie osób zajmujących się adaptacją, na naszej stronie udostępniamy ich listę.

  • Większość projektów z naszej pracowni posłużyła już do budowy domu. Nie udostępniamy danych naszych inwestorów, jednak ci którzy zainteresowani są kontaktem z innymi budującymi mogą nawiązać go za pośrednictwem naszego forum.

Nasi partnerzy

    Termo Organika
Podejmujemy starania, aby zawartość naszej strony internetowej jak najlepiej odzwierciedlała cechy oferowanych projektów. Z uwagi jednak na stały rozwój i konieczność aktualizacji, prezentowane materiały mogą odbiegać od szczegółowych rozwiązań zawartych w dokumentacji.
Wybrano: projektów (max: 4)
Dodaj jeszcze jeden projekt do porównania. (Możesz porównać do 4 produktów)

Zapisz się do newslettera aby otrzymać katalog