Projekt domu  Leon G

Powierzchnia użytkowa 105,75 m2
Powierzchnia zabudowy 66,13 m2
Wysokość budynku 10,48 m
Szerokość budynku 6,27 m
Kąt dachu 35 °
Ilość stanowisk garażowych 1 miejsce

Cena 3,200.00 
Cena dla projektu szeregowego Zmiany w projekcie
Wsparcie konsultanta

Jakieś pytania?

Powierzchnia całkowita

189,29 m2

Powierzchnia użytkowa

105,75 m2

Powierzchnia zabudowy

66,13 m2

Wysokość budynku

10,48 m

Powierzchnia dachu

79,92

Kondygnacje

piętrowy

Ilość stanowisk garażowych

1 miejsce

Dach

Kąt dachu 35 ° , Dwuspadowy

Liczba pokoi (bez salonu)

3

Wejście od...

od północy i wschodu

Minimalne wymiary działki
Rzut działki
Piwnica
Powierzchnia użytkowa: 19,23 m2 + garaż 22,69 m2
Pokaż wymiary ścian
Pokaż powierzchnie pokoi
Rzut kondygnacji - zaawansowane Rzut kondygnacji - powierzchnie pomieszczeń
Parter
Powierzchnia użytkowa: 42,85 m2
Pokaż wymiary ścian
Pokaż powierzchnie pokoi
Rzut kondygnacji - zaawansowane Rzut kondygnacji - powierzchnie pomieszczeń
Piętro
Powierzchnia użytkowa: 43,67 m2
Pokaż wymiary ścian
Pokaż powierzchnie pokoi
Rzut kondygnacji - zaawansowane Rzut kondygnacji - powierzchnie pomieszczeń
Informacje szczegółowe Leon G
Elewacje

Tynk mineralny

Stropy

żelbetowy

Ściany

Ściany zewnętrzne: murowane dwuwarstwowe
ściany wewnętrzne: murowane

Dach

blacha płaska na rąbek

Technologia więźby

tradycyjna krokwiowa

Opis

Leon G to projekt domu w zabudowie szeregowej, dostosowany na najwęższe działki. Prosta bryła domu skrywa funkcjonalne i minimalistyczne wnętrze, w którym każdy metr został wykorzystany tak, by jak najlepiej służyć swym użytkownikom. Wejście do budynku zaprasza do wnętrza poprzez foremny i pojemny przedsionek. Przytulny i ustawny salon łączy się z kuchnią i jadalnią, tworząc miłą dla oka strefę dzienną, zaś odcięty krótką ścianką korytarz pełni rolę cyrkulacyjną odciążając komunikacyjnie jadalnię. Na piętrze znajdują się 3 pokoje i łazienka. Jedna z sypialni wyposażona jest w dodatkową garderobę. Leon w wersji G posiada ponadto garaż w podpiwniczeniu. Ta nieraz kluczowa funkcja w zabudowie miejskiej czy podmiejskiej zapewnia zwiększoną przestrzeń przechowywania w budynku. O efektywności energetycznej budynku decydują zastosowane technologie izolacyjne, które w połączeniu z efektywnym ogrzewaniem gazowym pomogą zadbać o niskie koszty eksploatacyjne. Prosta bryła obniża zaś koszty budowy. Niewielka zmiana aranżacyjna pozwoli również na wykorzystanie przestronnego poddasza na cele użytkowe.

Sprawdź korzyści

FAQ

  • Umożliwiamy naszym klientom wprowadzanie we własnym zakresie zmian w naszych projektach. Muszą być one jednak naniesione przez uprawnionego projektanta. Dlatego najprostszym sposobem jest wykonanie ich wraz z procesem adaptacji. By znaleźć projektanta, który podejmie się tych zadań – udostępniamy wyszukiwarkę pod tym linkiem. Więcej o wprowadzaniu zmian w projekcie piszemy tutaj.

  • Oprócz gabarytów działki, na możliwość budowy domu wpływają także regulacje prawne oraz miejscowe, takie jak Warunki Zabudowy lub Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego. O tym, czym są oraz jak je uzyskać piszemy dokładniej tutaj. Jeżeli masz wątpliwości co do zapisów dokumentów prawnych dotyczących Twojej działki, zapraszamy do kontaktu!

  • Przed uzyskaniem Pozwolenia na Budowę, niezbędne jest wykonanie Projektu Zagospodarowania Terenu oraz dostosowanie projektu budowlanego do konkretnej działki. Te indywidualne dla każdej działki prace wykonać musi projektant pracujący w danym regionie. Żeby ułatwić znalezienie osób zajmujących się adaptacją, na naszej stronie udostępniamy ich listę.

  • Większość projektów z naszej pracowni posłużyła już do budowy domu. Nie udostępniamy danych naszych inwestorów, jednak ci którzy zainteresowani są kontaktem z innymi budującymi mogą nawiązać go za pośrednictwem naszego forum.

Nasi partnerzy

    Termo Organika
Podejmujemy starania, aby zawartość naszej strony internetowej jak najlepiej odzwierciedlała cechy oferowanych projektów. Z uwagi jednak na stały rozwój i konieczność aktualizacji, prezentowane materiały mogą odbiegać od szczegółowych rozwiązań zawartych w dokumentacji.
Wybrano: projektów (max: 4)
Dodaj jeszcze jeden projekt do porównania. (Możesz porównać do 4 produktów)

Zapisz się do newslettera aby otrzymać katalog