Projekt domu  Matador

Powierzchnia użytkowa 162,07 m2
Powierzchnia zabudowy 144,41 m2
Wysokość budynku 8,69 m
Szerokość budynku 12,45 m
Kąt dachu 45 °
Ilość stanowisk garażowych 1 miejsce

Cena 4,300.00 
Zmiany w projekcie
Wsparcie konsultanta

Jakieś pytania?

Powierzchnia całkowita

292,43 m2

Powierzchnia użytkowa

162,07 m2

Powierzchnia zabudowy

144,41 m2

Wysokość budynku

8,69 m

Powierzchnia dachu

257,00

Kondygnacje

z poddaszem

Ilość stanowisk garażowych

1 miejsce

Dach

Kąt dachu 45 ° , Dwuspadowy

Liczba pokoi (bez salonu)

4

Wejście od...

od północy i wschodu

Minimalne wymiary działki
Rzut działki
Parter
Powierzchnia użytkowa: 85,89 m2 + garaż 19,17 m2
Poddasze
Powierzchnia użytkowa: 76,18 m2
Informacje szczegółowe Matador
Elewacje

Tynk mineralny

Stropy

żelbetowy

Ściany

Ściany zewnętrzne: murowane dwuwarstwowe
ściany wewnętrzne: murowane

Dach

dachówka ceramiczna lub cementowa

Technologia więźby

tradycyjna krokwiowa

Opis

Projekt domu z użytkowym poddaszem. Jego zalety to nowoczesny i atrakcyjny wygląd, energooszczędność, zwarta bryła oraz duże, wygodne pomieszczenia.
Na uwagę zasługuje zwłaszcza salon o powierzchni ponad 40 m2 i wygodna klatka schodowa doświetlona dwoma poziomami okien z widokiem na ogród.
Na poddaszu znajduje się komfortowy apartament rodziców z garderobą i łazienką, obszerny, widny hol i dwie sypialnie dla pozostałych domowników ze wspólną łazienką oraz pralnią.
Budynek zaprojektowano z uwzględnieniem nowoczesnych standardów zapewniających niskie zużycie energii.

Komentarze (0)
Oceń projekt
Brak komentarzy. Bądź pierwszy :)

Sprawdź korzyści

FAQ

  • Umożliwiamy naszym klientom wprowadzanie we własnym zakresie zmian w naszych projektach. Muszą być one jednak naniesione przez uprawnionego projektanta. Dlatego najprostszym sposobem jest wykonanie ich wraz z procesem adaptacji. By znaleźć projektanta, który podejmie się tych zadań – udostępniamy wyszukiwarkę pod tym linkiem. Więcej o wprowadzaniu zmian w projekcie piszemy tutaj.

  • Oprócz gabarytów działki, na możliwość budowy domu wpływają także regulacje prawne oraz miejscowe, takie jak Warunki Zabudowy lub Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego. O tym, czym są oraz jak je uzyskać piszemy dokładniej tutaj. Jeżeli masz wątpliwości co do zapisów dokumentów prawnych dotyczących Twojej działki, zapraszamy do kontaktu!

  • Przed uzyskaniem Pozwolenia na Budowę, niezbędne jest wykonanie Projektu Zagospodarowania Terenu oraz dostosowanie projektu budowlanego do konkretnej działki. Te indywidualne dla każdej działki prace wykonać musi projektant pracujący w danym regionie. Żeby ułatwić znalezienie osób zajmujących się adaptacją, na naszej stronie udostępniamy ich listę.

  • Większość projektów z naszej pracowni posłużyła już do budowy domu. Nie udostępniamy danych naszych inwestorów, jednak ci którzy zainteresowani są kontaktem z innymi budującymi mogą nawiązać go za pośrednictwem naszego forum.

Nasi partnerzy

    Termo Organika
Podejmujemy starania, aby zawartość naszej strony internetowej jak najlepiej odzwierciedlała cechy oferowanych projektów. Z uwagi jednak na stały rozwój i konieczność aktualizacji, prezentowane materiały mogą odbiegać od szczegółowych rozwiązań zawartych w dokumentacji.
Wybrano: projektów (max: 4)
Dodaj jeszcze jeden projekt do porównania. (Możesz porównać do 4 produktów)

Zapisz się do newslettera aby otrzymać katalog