Projekt domu  Miki 6

Powierzchnia użytkowa 137,04 m2
Powierzchnia zabudowy 120,76 m2
Wysokość budynku 8,69 m
Szerokość budynku 11,85 m
Kąt dachu 41 °
Ilość stanowisk garażowych 1 miejsce

Cena 3,350.00 
Zmiany w projekcie
Wsparcie konsultanta

Jakieś pytania?

Powierzchnia całkowita

254,32 m2

Powierzchnia użytkowa

137,04 m2

Powierzchnia zabudowy

120,76 m2

Wysokość budynku

8,69 m

Powierzchnia dachu

218,00

Kondygnacje

z poddaszem

Ilość stanowisk garażowych

1 miejsce

Dach

Kąt dachu 41 ° , Wielospadowy

Liczba pokoi (bez salonu)

4

Wejście od...

od północy i wschodu

Minimalne wymiary działki
Rzut działki
Parter
Powierzchnia użytkowa: 70,47 m2 + garaż 19,08 m2
Pokaż wymiary ścian
Pokaż powierzchnie pokoi
Rzut kondygnacji - zaawansowane Rzut kondygnacji - powierzchnie pomieszczeń
Poddasze
Powierzchnia użytkowa: 66,57 m2
Pokaż wymiary ścian
Pokaż powierzchnie pokoi
Rzut kondygnacji - zaawansowane Rzut kondygnacji - powierzchnie pomieszczeń
Informacje szczegółowe Miki 6
Elewacje

Tynk mineralny

Stropy

żelbetowy

Ściany

Ściany zewnętrzne: murowane dwuwarstwowe
ściany wewnętrzne: murowane

Dach

dachówka ceramiczna lub cementowa

Technologia więźby

tradycyjna krokwiowa

Przybliżone dane obliczeniowe

Elewacje : 192,00 m2

Ściany nocne : 179,00 m2

Ściany działowe : 123,00 m2

Ściany fundamentowe : 11,00 m3

Podłogi : 178,80 m2

Powierzchnia dachu : 218,00 m2

Drewno na konstrukcję dachu : 11,20 m3

Opis

Projekt domu z garażem i użytkowym poddaszem. Jego zalety, to klasycznie prosta bryła, kompaktowe rozmiary i znakomite wykorzystanie przestrzeni wewnętrznej. Należy też zwrócić uwagę na przestronność pomieszczeń i ich dobre doświetlenie światłem dziennym, co zapewnia wysoki komfort i sprzyja wypoczynkowi. Ważne są również duże pomieszczenia gospodarcze: spiżarnia, pralnia, garderoba, które ułatwią życie gospodarzom domu.
W projekcie domu Miki 6 zastosowano rozwiązania techniczne pozwalające na osiągnięcie wysokiego poziomu energooszczędności.
Duża kotłownia umożliwia zastosowanie pieców różnego rodzaju. W projekcie przewidziano ogrzewanie zasilane gazem ziemnym.
Dokumentacja projektowa nie zawiera zadaszenia tarasu przedstawionego na wizualizacji.

Szacunkowe koszty budowy domu

Jak liczymy kosztorysy?
Budowa metodą gospodarcząSystem zlecony koszt minimalnySystem zlecony, koszt średni
STAN SUROWY ZAMKNIĘTY176370,98192429,08227754,54
Roboty ziemne1759,081929,862647,73
Fundamenty z izolacjami25142,1427641,7633171,63
Ściany murowane33577,5837748,445466,19
Konstrukcja żelbetowa32895,1937468,8747817,64
Dach - konstrukcja15206,6616545,4219157,18
Dach - pokrycie26595,5829029,2633872,16
Stolarka okienna i drzwiowa zewnętrzna41194,7542065,5145622,01
STAN WYKOŃCZENIOWY118459,73134894,48173424,24
Posadzki17305,1519987,5624997,01
Ściany i sufity23813,628306,7336512,32
Elewacja32696,6540395,1753614,15
Roboty sanitarne32026,1832798,0838584,75
Roboty elektryczne12618,1513406,9419716,01
Kosztorys razem294830,71327323,56401178,78

* Podane koszty są wartościami przybliżonymi

Komentarze (2)
Oceń projekt
rocek91
23 lipca, 2019 10:59:13
Dzień dobry, czy ktoś może zakupił i jest na etapie budowy tego projektu ? Interesuje mnie informacja jak się ma przedstawiony cennik do realnych kosztów budowy ? W jaki sposób rozwiązaliście
admin
23 lipca, 2018 11:27:59
Miki 6 - widok frontowy.jpg Strona projektu

Sprawdź korzyści

FAQ

  • Umożliwiamy naszym klientom wprowadzanie we własnym zakresie zmian w naszych projektach. Muszą być one jednak naniesione przez uprawnionego projektanta. Dlatego najprostszym sposobem jest wykonanie ich wraz z procesem adaptacji. By znaleźć projektanta, który podejmie się tych zadań – udostępniamy wyszukiwarkę pod tym linkiem. Więcej o wprowadzaniu zmian w projekcie piszemy tutaj.

  • Oprócz gabarytów działki, na możliwość budowy domu wpływają także regulacje prawne oraz miejscowe, takie jak Warunki Zabudowy lub Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego. O tym, czym są oraz jak je uzyskać piszemy dokładniej tutaj. Jeżeli masz wątpliwości co do zapisów dokumentów prawnych dotyczących Twojej działki, zapraszamy do kontaktu!

  • Przed uzyskaniem Pozwolenia na Budowę, niezbędne jest wykonanie Projektu Zagospodarowania Terenu oraz dostosowanie projektu budowlanego do konkretnej działki. Te indywidualne dla każdej działki prace wykonać musi projektant pracujący w danym regionie. Żeby ułatwić znalezienie osób zajmujących się adaptacją, na naszej stronie udostępniamy ich listę.

  • Większość projektów z naszej pracowni posłużyła już do budowy domu. Nie udostępniamy danych naszych inwestorów, jednak ci którzy zainteresowani są kontaktem z innymi budującymi mogą nawiązać go za pośrednictwem naszego forum.

Nasi partnerzy

    Termo Organika
Podejmujemy starania, aby zawartość naszej strony internetowej jak najlepiej odzwierciedlała cechy oferowanych projektów. Z uwagi jednak na stały rozwój i konieczność aktualizacji, prezentowane materiały mogą odbiegać od szczegółowych rozwiązań zawartych w dokumentacji.
Wybrano: projektów (max: 4)
Dodaj jeszcze jeden projekt do porównania. (Możesz porównać do 4 produktów)

Zapisz się do newslettera aby otrzymać katalog