Projekt domu  Miki 7

Powierzchnia użytkowa 135,65 m2
Powierzchnia zabudowy 104,87 m2
Wysokość budynku 7,99 m
Szerokość budynku 10,47 m
Kąt dachu 40 °
Ilość stanowisk garażowych 1 miejsce

Cena 3,400.00 
Cena dla projektu szeregowego Zmiany w projekcie
Wsparcie konsultanta

Jakieś pytania?

Powierzchnia całkowita

215,66 m2

Powierzchnia użytkowa

135,65 m2

Powierzchnia zabudowy

104,87 m2

Wysokość budynku

7,99 m

Powierzchnia dachu

129,00

Kondygnacje

z poddaszem

Ilość stanowisk garażowych

1 miejsce

Dach

Kąt dachu 40 ° , Dwuspadowy

Liczba pokoi (bez salonu)

4

Wejście od...

od północy i wschodu

Minimalne wymiary działki
Rzut działki
Parter
Powierzchnia użytkowa: 61,32 m2 + garaż 19,34 m2
Pokaż wymiary ścian
Pokaż powierzchnie pokoi
Rzut kondygnacji - zaawansowane Rzut kondygnacji - powierzchnie pomieszczeń
Poddasze
Powierzchnia użytkowa: 74,33 m2
Pokaż wymiary ścian
Pokaż powierzchnie pokoi
Rzut kondygnacji - zaawansowane Rzut kondygnacji - powierzchnie pomieszczeń
Informacje szczegółowe Miki 7
Elewacje

Tynk mineralny

Stropy

żelbetowy

Ściany

Ściany zewnętrzne: murowane dwuwarstwowe
ściany wewnętrzne: murowane

Dach

blacha płaska na rąbek

Technologia więźby

tradycyjna krokwiowa

Opis

Projekt szeregówki lub bliźniaka z użytkowym poddaszem oraz garażem posiadającej wiele zalet cenionych zarówno przez inwestorów jak deweloperów.
Zaliczają się do nich niewątpliwie funkcjonalne i przestronne wnętrze oraz atrakcyjna, a zarazem oryginalna architektura. Bryła budynku została ukształtowana w taki sposób, aby przeciwdziałać monotonii na którą narażona jest zabudowa szeregowa podkreślając indywidualność poszczególnych segmentów.
Wewnątrz domu zwraca uwagę przestronność pomieszczeń i ich dobre doświetlenie światłem dziennym, co zapewnia wysoki komfort i sprzyja wypoczynkowi.
Poważną zaletą tego projektu jest możliwość dostępu od frontu do ogrodu przez garaż i pomieszczenie gospodarcze . Znakomicie ułatwia to wszelkie prace ogrodnicze i przechowywanie związanego z tym sprzętu. Poddasze posiada ważną zaletę w postaci sporej pralni i suszarni oraz dwóch garderób - przy sypialni gospodarzy oraz ogólnodostępnej. Dzięki nim utrzymanie na co dzień ładu nie sprawia trudności.
Stryszek nad poddaszem ma niewielką wysokość - maksymalnie niespełna dwa metry, ale posiada dostęp dzięki opuszczanym schodom i mieszczą się na nim urządzenia do wentylacji budynku, może także służyć jako schowek na rzadziej używane przedmioty.
Niskie koszty eksploatacji budynku zapewnią zaprojektowane izolacje termiczne oraz system wentylacji z odzyskiem ciepła (rekuperacji). W projekcie przewidziano ogrzewanie na bazie pieca zasilanego gazem.
Dokumentacja projektowa może nie zawierać niektórych elementów wyposażenia bądź wykończenia budynku przedstawionych na wizualizacjach.

Sprawdź korzyści

FAQ

  • Umożliwiamy naszym klientom wprowadzanie we własnym zakresie zmian w naszych projektach. Muszą być one jednak naniesione przez uprawnionego projektanta. Dlatego najprostszym sposobem jest wykonanie ich wraz z procesem adaptacji. By znaleźć projektanta, który podejmie się tych zadań – udostępniamy wyszukiwarkę pod tym linkiem. Więcej o wprowadzaniu zmian w projekcie piszemy tutaj.

  • Oprócz gabarytów działki, na możliwość budowy domu wpływają także regulacje prawne oraz miejscowe, takie jak Warunki Zabudowy lub Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego. O tym, czym są oraz jak je uzyskać piszemy dokładniej tutaj. Jeżeli masz wątpliwości co do zapisów dokumentów prawnych dotyczących Twojej działki, zapraszamy do kontaktu!

  • Przed uzyskaniem Pozwolenia na Budowę, niezbędne jest wykonanie Projektu Zagospodarowania Terenu oraz dostosowanie projektu budowlanego do konkretnej działki. Te indywidualne dla każdej działki prace wykonać musi projektant pracujący w danym regionie. Żeby ułatwić znalezienie osób zajmujących się adaptacją, na naszej stronie udostępniamy ich listę.

  • Większość projektów z naszej pracowni posłużyła już do budowy domu. Nie udostępniamy danych naszych inwestorów, jednak ci którzy zainteresowani są kontaktem z innymi budującymi mogą nawiązać go za pośrednictwem naszego forum.

Nasi partnerzy

    Termo Organika
Podejmujemy starania, aby zawartość naszej strony internetowej jak najlepiej odzwierciedlała cechy oferowanych projektów. Z uwagi jednak na stały rozwój i konieczność aktualizacji, prezentowane materiały mogą odbiegać od szczegółowych rozwiązań zawartych w dokumentacji.
Wybrano: projektów (max: 4)
Dodaj jeszcze jeden projekt do porównania. (Możesz porównać do 4 produktów)

Zapisz się do newslettera aby otrzymać katalog