Projekt domu  Miki IV

Powierzchnia użytkowa 131,96 m2
Powierzchnia zabudowy 118,67 m2
Wysokość budynku 8,97 m
Szerokość budynku 11,10 m
Kąt dachu 40 °
Ilość stanowisk garażowych 1 miejsce

Cena 3,350.00 
Zmiany w projekcie
Wsparcie konsultanta

Jakieś pytania?

Powierzchnia całkowita

260,88 m2

Powierzchnia użytkowa

131,96 m2

Powierzchnia zabudowy

118,67 m2

Wysokość budynku

8,97 m

Powierzchnia dachu

204,00

Kondygnacje

z poddaszem

Ilość stanowisk garażowych

1 miejsce

Dach

Kąt dachu 40 ° , Dwuspadowy

Liczba pokoi (bez salonu)

4

Wejście od...

od północy i wschodu

Minimalne wymiary działki
Rzut działki
Parter
Powierzchnia użytkowa: 68,45 m2 + pomieszczenie gospodarcze 20,08 m2
Poddasze
Powierzchnia użytkowa: 63,51 m2
Informacje szczegółowe Miki IV
Elewacje

Tynk mineralny

Stropy

żelbetowy

Ściany

Ściany zewnętrzne: murowane dwuwarstwowe
ściany wewnętrzne: murowane

Dach

dachówka ceramiczna lub cementowa

Technologia więźby

tradycyjna krokwiowa

Przybliżone dane obliczeniowe

Elewacje : 191,00 m2

Ściany nośne : 183,00 m2

Ściany działowe : 131,00 m2

Ściany fundamentowe : 10,00 m3

Podłogi : 167,00 m2

Dach : 204,00 m2

Drewno na konstrukcję dachu : 9,40 m3

Opis

Projekt małego domu z użytkowym poddaszem i jednostanowiskowym garażem. Charakteryzuje się prostym i nowoczesnym wyglądem, nieskomplikowaną konstrukcją i bardzo dobrym rozplanowaniem wnętrza, dzięki czemu osiągnięto maksymalną wielkość pomieszczeń w porównaniu z wieloma innymi domami o podobnej wielkości. Warto zwrócić uwagę na duży przedsionek i kuchnię a także wydłużony garaż.
Na poddaszu znajdziemy trzy obszerne sypialnie, dużą łazienkę, a ponadto pralnię i garderobę. Wszystkie pomieszczenia mają dobre oświetlenie światłem dziennym.

"Miki IV" jest domem energooszczędnym. Ma też dużą kotłownię w której można zainstalować piec na paliwo stałe.

Szacunkowe koszty budowy domu

Jak liczymy kosztorysy?
Budowa metodą gospodarcząSystem zlecony, koszt minimalnySystem zlecony, koszt średni
STAN SUROWY ZAMKNIĘTY166537,56182283,32214928,38
Roboty ziemne1557,071716,512339,89
Fundamenty z izolacjami24595,7526932,1331943,43
Ściany murowane34385,4438777,5146376,78
Konstrukcja żelbetowa29770,8834290,2143591,75
Dach - konstrukcja13164,2314304,8316372,71
Dach - pokrycie24139,8526440,4931124,34
Stolarka okienna i drzwiowa zewnętrzna38924,3439821,6443179,48
STAN WYKOŃCZENIOWY109622,94124729,66159227,74
Posadzki16293,4618868,0923427,93
Ściany i sufity2273327027,4334496,88
Elewacja28839,335612,6446722,14
Roboty sanitarne29818,630536,5335925,91
Roboty elektryczne11938,5812684,9718654,88
KOSZTORYS RAZEM276160,5307012,98374156,12

* Podane koszty są wartościami przybliżonymi

Komentarze (23)
Oceń projekt
danusirax
3 września, 2020 08:48:37
Witam, Na dniach rozpoczynamy budowę domu zgodnie z projektem MIKI IV. Czy ktoś z Państwa, którzy już wybudowali się, poświeci troszkę czasu na kontakt mailowy? Chcielibyśmy wymienić się spostrzeżeniami, zapytać o wskazówki.
szewcu70
9 lipca, 2020 08:17:56
Wracając temetem do poprzedniego posta będę jechał do Zakopanego z Gdańska może ktoś na trasie buduje ten dom , z chęcią nadrobię trasy żeby obejrzeć . Jadę A1.
szewcu70
6 lipca, 2020 13:18:14
Czy ktoś buduje ten dom w trójmieście lub okolicach?
kamelaa
23 maja, 2020 11:14:42
Witam Wraz z mężem zastanawiamy się nad tym projektem domu. Czy ktoś z Was jest aktualnie w trakcie budowy i mógłby nam coś doradzić w sprawie domu i wysłać zdjęcia jak
przemek3city
20 maja, 2020 10:54:15
Środek domu powoli zmienia się na plus Rzut na kuchnię i klatka schodowa piętro..

Sprawdź korzyści

FAQ

  • Umożliwiamy naszym klientom wprowadzanie we własnym zakresie zmian w naszych projektach. Muszą być one jednak naniesione przez uprawnionego projektanta. Dlatego najprostszym sposobem jest wykonanie ich wraz z procesem adaptacji. By znaleźć projektanta, który podejmie się tych zadań – udostępniamy wyszukiwarkę pod tym linkiem. Więcej o wprowadzaniu zmian w projekcie piszemy tutaj.

  • Oprócz gabarytów działki, na możliwość budowy domu wpływają także regulacje prawne oraz miejscowe, takie jak Warunki Zabudowy lub Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego. O tym, czym są oraz jak je uzyskać piszemy dokładniej tutaj. Jeżeli masz wątpliwości co do zapisów dokumentów prawnych dotyczących Twojej działki, zapraszamy do kontaktu!

  • Przed uzyskaniem Pozwolenia na Budowę, niezbędne jest wykonanie Projektu Zagospodarowania Terenu oraz dostosowanie projektu budowlanego do konkretnej działki. Te indywidualne dla każdej działki prace wykonać musi projektant pracujący w danym regionie. Żeby ułatwić znalezienie osób zajmujących się adaptacją, na naszej stronie udostępniamy ich listę.

  • Większość projektów z naszej pracowni posłużyła już do budowy domu. Nie udostępniamy danych naszych inwestorów, jednak ci którzy zainteresowani są kontaktem z innymi budującymi mogą nawiązać go za pośrednictwem naszego forum.

Nasi partnerzy

    Termo Organika
Podejmujemy starania, aby zawartość naszej strony internetowej jak najlepiej odzwierciedlała cechy oferowanych projektów. Z uwagi jednak na stały rozwój i konieczność aktualizacji, prezentowane materiały mogą odbiegać od szczegółowych rozwiązań zawartych w dokumentacji.
Wybrano: projektów (max: 4)
Dodaj jeszcze jeden projekt do porównania. (Możesz porównać do 4 produktów)

Zapisz się do newslettera aby otrzymać katalog