Mrówka 7

Powierzchnia użytkowa 103,14 m2
Powierzchnia zabudowy 96,95 m2
Wysokość budynku 9,48 m
Szerokość budynku 7,72 m
Kąt dachu 30 °
Ilość stanowisk garażowych 1 miejsce

Cena 4,800.00 
Cena obejmuje dwa segmenty Zmiany w projekcie
Wsparcie konsultanta

Jakieś pytania?

Powierzchnia całkowita

179,40 m2

Powierzchnia użytkowa

103,14 m2

Powierzchnia zabudowy

96,95 m2

Wysokość budynku

9,48 m

Powierzchnia dachu

110,00

Kondygnacje

piętrowy

Ilość stanowisk garażowych

1 miejsce

Dach

Kąt dachu 30 ° , Dwuspadowy

Liczba pokoi (bez salonu)

4

Wejście od...

od północy i wschodu

Minimalne wymiary działki
Rzut działki
Parter (jeden segment)
Powierzchnia użytkowa: 47,11 m2 + garaż 18,14 m2
Pokaż wymiary ścian
Pokaż powierzchnie pokoi
Rzut kondygnacji - zaawansowane Rzut kondygnacji - powierzchnie pomieszczeń
Piętro (jeden segment)
Powierzchnia użytkowa: 56,03 m2
Pokaż wymiary ścian
Pokaż powierzchnie pokoi
Rzut kondygnacji - zaawansowane Rzut kondygnacji - powierzchnie pomieszczeń
Informacje szczegółowe Mrówka 7
Elewacje

Tynk mineralny

Stropy

żelbetowy

Ściany

Ściany zewnętrzne: murowane dwuwarstwowe
ściany wewnętrzne: murowane

Dach

dachówka ceramiczna lub cementowa

Technologia więźby

tradycyjna krokwiowa

Opis

Projekt małego, piętrowego domu w zabudowie bliźniaczej. Największym atutem domu jest w pełni funkcjonalne i przestronne wnętrze. Duży salon łączy się z jadalnią i kuchnią, oraz posiada wyjścia na taras. Całe mieszkanie jest bardzo jasne i bardzo dobrze doświetlone. Duże okna łączą wnętrze z ogrodem. Dzięki pełnej wysokości górnej kondygnacji, sypialnie są przestronne i bardzo jasne. Całości dopełnia łazienka na piętrze. Piec gazowy umieszczony jest w łazience na parterze.
Z zewnątrz domek wygląda nowocześnie i bezpretensjonalnie. O efektywności energetycznej budynku decydują zastosowane technologie izolacyjne, które w połączeniu z efektywnym ogrzewaniem gazowym pomogą zadbać o niskie koszty eksploatacyjne. Prosta bryła obniża zaś koszty budowy.

Sprawdź korzyści

FAQ

  • Umożliwiamy naszym klientom wprowadzanie we własnym zakresie zmian w naszych projektach. Muszą być one jednak naniesione przez uprawnionego projektanta. Dlatego najprostszym sposobem jest wykonanie ich wraz z procesem adaptacji. By znaleźć projektanta, który podejmie się tych zadań – udostępniamy wyszukiwarkę pod tym linkiem. Więcej o wprowadzaniu zmian w projekcie piszemy tutaj.

  • Oprócz gabarytów działki, na możliwość budowy domu wpływają także regulacje prawne oraz miejscowe, takie jak Warunki Zabudowy lub Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego. O tym, czym są oraz jak je uzyskać piszemy dokładniej tutaj. Jeżeli masz wątpliwości co do zapisów dokumentów prawnych dotyczących Twojej działki, zapraszamy do kontaktu!

  • Przed uzyskaniem Pozwolenia na Budowę, niezbędne jest wykonanie Projektu Zagospodarowania Terenu oraz dostosowanie projektu budowlanego do konkretnej działki. Te indywidualne dla każdej działki prace wykonać musi projektant pracujący w danym regionie. Żeby ułatwić znalezienie osób zajmujących się adaptacją, na naszej stronie udostępniamy ich listę.

  • Większość projektów z naszej pracowni posłużyła już do budowy domu. Nie udostępniamy danych naszych inwestorów, jednak ci którzy zainteresowani są kontaktem z innymi budującymi mogą nawiązać go za pośrednictwem naszego forum.

Nasi partnerzy

    Termo Organika
Podejmujemy starania, aby zawartość naszej strony internetowej jak najlepiej odzwierciedlała cechy oferowanych projektów. Z uwagi jednak na stały rozwój i konieczność aktualizacji, prezentowane materiały mogą odbiegać od szczegółowych rozwiązań zawartych w dokumentacji.
Wybrano: projektów (max: 4)
Dodaj jeszcze jeden projekt do porównania. (Możesz porównać do 4 produktów)

Zapisz się do newslettera aby otrzymać katalog