Projekt domu  Mrówka 8 GS

Powierzchnia użytkowa 122,27 m2
Powierzchnia zabudowy 102,57 m2
Wysokość budynku 9,48 m
Szerokość budynku 8,38 m
Kąt dachu 30 °
Ilość stanowisk garażowych 1 miejsce

Cena 3,850.00 
Cena dla projektu szeregowego Zmiany w projekcie
Wsparcie konsultanta

Jakieś pytania?

Powierzchnia całkowita

212,72 m2

Powierzchnia użytkowa

122,27 m2

Powierzchnia zabudowy

102,57 m2

Wysokość budynku

9,48 m

Powierzchnia dachu

107,00

Kondygnacje

piętrowy

Ilość stanowisk garażowych

1 miejsce

Dach

Kąt dachu 30 ° , Dwuspadowy

Liczba pokoi (bez salonu)

4

Wejście od...

od północy i wschodu

Minimalne wymiary działki
Rzut działki
Parter (jeden segment)
Powierzchnia użytkowa: 56,98 m2 + garaż 16,64 m2
Pokaż wymiary ścian
Pokaż powierzchnie pokoi
Rzut kondygnacji - zaawansowane Rzut kondygnacji - powierzchnie pomieszczeń
Piętro (jeden segment)
Powierzchnia użytkowa: 65,29 m2
Pokaż wymiary ścian
Pokaż powierzchnie pokoi
Rzut kondygnacji - zaawansowane Rzut kondygnacji - powierzchnie pomieszczeń
Informacje szczegółowe Mrówka 8 GS
Elewacje

Tynk mineralny

Stropy

żelbetowy

Ściany

Ściany zewnętrzne: murowane dwuwarstwowe
ściany wewnętrzne: murowane

Dach

dachówka ceramiczna lub cementowa

Technologia więźby

tradycyjna krokwiowa

Opis

Mrówka 8 GS to projekt domu w zabudowie szeregowej, który łączy w sobie oszczędność oraz bezkompromisowe podejście do funkcjonalności. Program funkcjonalny zaspokoi oczekiwania mieszkaniowe wymagających lokatorów, umożliwiając jednocześnie stosunkowo intensywną zabudowę działek.
Odziana w nowoczesną, elegancką szatę elewacja skrywa komfortowy przedsionek z przejściem do garażu. Wejście do strefy mieszkalnej zręcznie mija kuchnię i jadalnię, prowadząc prosto do przytulnego salonu. Dostępny z jego przestrzeni pokój z widokiem na ogród może pełnić rolę gabinetu pracy zdalnej. Jego lokalizacja pozwala jednak również na przeniesienie tam kuchni lub powiększenie salonu. Ustronnie umiejscowiona, wygodna łazienka dopełnia funkcjonalności parteru.
Zlokalizowana centralnie klatka schodowa prowadzi na piętro, na którym znajdują się trzy przestronne i ustawne pokoje. Symetryczne pomieszczenia od strony ogrodu łączy wygodny balkon, zaś sypialnia państwa domu zlokalizowana od frontu wyposażona jest w wyjście na taras nad garażem.
Łazienka o powierzchni ponad 10 m² stanowi wygodne zaplecze sanitarne, w którym nie zabraknie miejsca na przechowywanie.
Dodatkową przestrzeń techniczną i przechowywania na piętrze zaplanowano w dwóch garderobach oraz pralni. Wszystko to razem sprawia, że projekt domu Mrówka 8 GS jest nie tylko alternatywą dla mieszkania w bloku. Stanowi pełnoprawną konkurencję dla wygodnej zabudowy jednorodzinnej.
Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii, takich jak wentylacja mechaniczna z rekuperacją czy wysokiej klasy izolacje, projekt spełnia wysokie wymagania energooszczędności, co przekłada się na niskie koszty użytkowania. Prosta bryła gwarantuje zaś niskie koszty budowy i łatwe wykonawstwo.

Sprawdź korzyści

FAQ

  • Umożliwiamy naszym klientom wprowadzanie we własnym zakresie zmian w naszych projektach. Muszą być one jednak naniesione przez uprawnionego projektanta. Dlatego najprostszym sposobem jest wykonanie ich wraz z procesem adaptacji. By znaleźć projektanta, który podejmie się tych zadań – udostępniamy wyszukiwarkę pod tym linkiem. Więcej o wprowadzaniu zmian w projekcie piszemy tutaj.

  • Oprócz gabarytów działki, na możliwość budowy domu wpływają także regulacje prawne oraz miejscowe, takie jak Warunki Zabudowy lub Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego. O tym, czym są oraz jak je uzyskać piszemy dokładniej tutaj. Jeżeli masz wątpliwości co do zapisów dokumentów prawnych dotyczących Twojej działki, zapraszamy do kontaktu!

  • Przed uzyskaniem Pozwolenia na Budowę, niezbędne jest wykonanie Projektu Zagospodarowania Terenu oraz dostosowanie projektu budowlanego do konkretnej działki. Te indywidualne dla każdej działki prace wykonać musi projektant pracujący w danym regionie. Żeby ułatwić znalezienie osób zajmujących się adaptacją, na naszej stronie udostępniamy ich listę.

  • Większość projektów z naszej pracowni posłużyła już do budowy domu. Nie udostępniamy danych naszych inwestorów, jednak ci którzy zainteresowani są kontaktem z innymi budującymi mogą nawiązać go za pośrednictwem naszego forum.

Nasi partnerzy

    Termo Organika
Podejmujemy starania, aby zawartość naszej strony internetowej jak najlepiej odzwierciedlała cechy oferowanych projektów. Z uwagi jednak na stały rozwój i konieczność aktualizacji, prezentowane materiały mogą odbiegać od szczegółowych rozwiązań zawartych w dokumentacji.
Wybrano: projektów (max: 4)
Dodaj jeszcze jeden projekt do porównania. (Możesz porównać do 4 produktów)

Zapisz się do newslettera aby otrzymać katalog