Projekt domu  Nad Łąkami

Powierzchnia użytkowa 373,74 m2
Powierzchnia zabudowy 304,54 m2
Wysokość budynku 9,59 m
Szerokość budynku 22,55 m
Kąt dachu 42 °
Ilość stanowisk garażowych 2miejsca

Cena 4,500.00 
Zmiany w projekcie
Wsparcie konsultanta

Jakieś pytania?

Powierzchnia całkowita

889,80 m2

Powierzchnia użytkowa

373,74 m2

Powierzchnia zabudowy

304,54 m2

Wysokość budynku

9,59 m

Kondygnacje

z poddaszem

Ilość stanowisk garażowych

2miejsca

Dach

Kąt dachu 42 ° , Dwuspadowy

Liczba pokoi (bez salonu)

8

Wejście od...

od północy i wschodu

Minimalne wymiary działki
Rzut działki
Parter
Powierzchnia użytkowa: 183,15 m2 + garaż 35,44 m2 + pomieszczenie gospodarcze 13,92 m2 + piwnica 186,06 m2
Poddasze
Powierzchnia użytkowa: 190,59 m2
Informacje szczegółowe Nad Łąkami
Elewacje

Tynk mineralny

Stropy

żelbetowy

Ściany

Ściany zewnętrzne: murowane dwuwarstwowe
ściany wewnętrzne: murowane

Dach

dachówka ceramiczna lub cementowa

Technologia więźby

tradycyjna krokwiowa

Opis

Projekt dużego domu dla licznej rodziny nawet wielopokoleniowej. Uwzględniono w nim również specyficzne funkcje przydatne na wsi. Dom posiada dwa niezależne wejścia: główne prowadzące wprost do holu oraz boczne do obszernej części gospodarczej i piwnicy. Budynek posiada pełne podpiwniczenie z dużą kotłownią i składem opału.

Parter budynku podzielono na kilka stref odpowiadających różnym potrzebom. Frontowy hol wraz z kuchnią stanowią serce domu i główne miejsce dziennego pobytu. Duże przeszklenia i narożne okna umożliwiają wgląd na znaczną część okolicy. Przez dużą kuchnię prowadzi przejście do strefy gospodarczej i do piwnicy. W głębi domu skrywają się bardziej prywatne pomieszczenia: pokoje gospodarzy i salon z ogromnym tarasem do celebrowania rodzinnych i towarzyskich spotkań.

Poddasze mieści dwa niezależne apartamenty, pokój gościnny i duży wspólny hol. Łącznie do dyspozycji jest tu sześć pokoi i trzy łazienki. Tę część domu może zajmować młodsze pokolenie.

Sprawdź korzyści

FAQ

  • Umożliwiamy naszym klientom wprowadzanie we własnym zakresie zmian w naszych projektach. Muszą być one jednak naniesione przez uprawnionego projektanta. Dlatego najprostszym sposobem jest wykonanie ich wraz z procesem adaptacji. By znaleźć projektanta, który podejmie się tych zadań – udostępniamy wyszukiwarkę pod tym linkiem. Więcej o wprowadzaniu zmian w projekcie piszemy tutaj.

  • Oprócz gabarytów działki, na możliwość budowy domu wpływają także regulacje prawne oraz miejscowe, takie jak Warunki Zabudowy lub Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego. O tym, czym są oraz jak je uzyskać piszemy dokładniej tutaj. Jeżeli masz wątpliwości co do zapisów dokumentów prawnych dotyczących Twojej działki, zapraszamy do kontaktu!

  • Przed uzyskaniem Pozwolenia na Budowę, niezbędne jest wykonanie Projektu Zagospodarowania Terenu oraz dostosowanie projektu budowlanego do konkretnej działki. Te indywidualne dla każdej działki prace wykonać musi projektant pracujący w danym regionie. Żeby ułatwić znalezienie osób zajmujących się adaptacją, na naszej stronie udostępniamy ich listę.

  • Większość projektów z naszej pracowni posłużyła już do budowy domu. Nie udostępniamy danych naszych inwestorów, jednak ci którzy zainteresowani są kontaktem z innymi budującymi mogą nawiązać go za pośrednictwem naszego forum.

Nasi partnerzy

    Termo Organika
Podejmujemy starania, aby zawartość naszej strony internetowej jak najlepiej odzwierciedlała cechy oferowanych projektów. Z uwagi jednak na stały rozwój i konieczność aktualizacji, prezentowane materiały mogą odbiegać od szczegółowych rozwiązań zawartych w dokumentacji.
Wybrano: projektów (max: 4)
Dodaj jeszcze jeden projekt do porównania. (Możesz porównać do 4 produktów)

Zapisz się do newslettera aby otrzymać katalog