Projekt domu  Neptun II

Powierzchnia użytkowa 140,15 m2
Powierzchnia zabudowy 232,66 m2
Wysokość budynku 7,76 m
Szerokość budynku 17,61 m
Kąt dachu 30 °
Ilość stanowisk garażowych 2miejsca

Cena 3,350.00 
Zmiany w projekcie
Wsparcie konsultanta

Jakieś pytania?

Powierzchnia całkowita

272,57 m2

Powierzchnia użytkowa

140,15 m2

Powierzchnia zabudowy

232,66 m2

Wysokość budynku

7,76 m

Ilość stanowisk garażowych

2miejsca

Dach

Kąt dachu 30 ° , Wielospadowy

Liczba pokoi (bez salonu)

4

Wejście od...

od północy i wschodu

Minimalne wymiary działki
Rzut działki
Parter
Powierzchnia użytkowa: 140,15 m2 + garaż 37,77 m2
Informacje szczegółowe Neptun II
Elewacje

Tynk mineralny

Stropy

żelbetowy

Ściany

Ściany zewnętrzne: murowane dwuwarstwowe
ściany wewnętrzne: murowane

Dach

dachówka ceramiczna lub cementowa

Technologia więźby

tradycyjna krokwiowa

Przybliżone dane obliczeniowe

Elewacje : 215,00 m2

Ściany nośne : 243,00 m2

Ściany działowe : 115,00 m2

Ściany fundamentowe : 18,00 m3

Podłogi : 177,90 m2

Dach : 353,00 m2

Drewno na konstrukcję dachu : 16,40 m3

Opis

Projekt nowoczesnego domu parterowego "Neptun II" z czterema sypialniami i dwustanowiskowym garażem.

Strefa dzienna posiada duży salon z wyjściem na zadaszony taras. Kuchnię od strony salonu i jadalni dyskretnie przysłania spiżarnia. Przy holu wejściowym usytuowane jest pomieszczenie gospodarcze z przejściem do garażu.

Strefa wypoczynku z czterema wygodnymi sypialniami wyposażona jest w dwie łazienki oraz centralnie położoną garderobę.

Dwustanowiskowy garaż ma szerokość ponad 6,7 m i odpowiednio szerokie wrota. Posiada bezpośrednie przejście do domu oraz kotłowni. Wymiary kotłowni umożliwiają zastosowanie różnych pieców w tym na opał stały.

Szacunkowe koszty budowy domu

Jak liczymy kosztorysy?
Budowa metodą gospodarcząSystem zlecony, koszt minimalnySystem zlecony, koszt średni
STAN SUROWY ZAMKNIĘTY243398,02268206,68318717,21
Roboty ziemne3454,33805,085185,58
Fundamenty z izolacjami47617,0352587,9662843,73
Ściany murowane37938,4843109,151971,11
Konstrukcja żelbetowa51418,5558331,473258,24
Dach - konstrukcja23633,6225714,3629471,08
Dach - pokrycie46347,8550639,158703,59
Stolarka okienna i drzwiowa zewnętrzna32988,1934019,6837283,88
STAN WYKOŃCZENIOWY127807,75144710,14180478,8
Posadzki43453,2547875,2956585,23
Ściany i sufity13301,7716360,9321592,05
Elewacja36094,0244449,0758104,33
Roboty sanitarne29150,232985335121,1
Roboty elektryczne5808,486171,859076,09
KOSZTORYS RAZEM371205,77412916,82499196,01

* Podane koszty są wartościami przybliżonymi

Komentarze (83)
Oceń produkt
benia.a
17 lutego, 2020 21:14:57
U nas Neptun aktualnie wyglada tak. Wprowadzono kilka zmian wewnatrz i zewnatrz. Przerobiony taras na wiekszy.
pawelparzych
12 września, 2019 18:33:08
Układałem także sam i mam nadzieję, że to jest właśnie patent na nieosiadanie podłogi. Jak oglądałem fotki u hydraulika, który mi potem układał podłogówkę jak układają inni to masakra. Dzięki za
mar.zur
6 sierpnia, 2019 09:17:18
Mam 20 cm Swisspor EPS100 dach podłoga, w garażu Swisspor EPS200 parking - sam układałem dość precyzyjnie. Po drodze pozbyłem się ekipy która zaczęła mi układać przed wylewkami bo były
pawelparzych
1 sierpnia, 2019 17:03:07
Temat styropianu na podłogi. Posadzkarze straszą mnie, że 30 cm osiądzie. Jakiej twardości dawaliście styropian na podłogi i czy komuś się podłoga opuściła po czasie?
aga91231
13 czerwca, 2019 20:34:15
Witam, udało się. Wyrobiliśmy się z papierami, budowa ruszyła. Wczoraj kopanie fundamentów.

Sprawdź korzyści

FAQ

  • Umożliwiamy naszym klientom wprowadzanie we własnym zakresie zmian w naszych projektach. Muszą być one jednak naniesione przez uprawnionego projektanta. Dlatego najprostszym sposobem jest wykonanie ich wraz z procesem adaptacji. By znaleźć projektanta, który podejmie się tych zadań – udostępniamy wyszukiwarkę pod tym linkiem. Więcej o wprowadzaniu zmian w projekcie piszemy tutaj.

  • Oprócz gabarytów działki, na możliwość budowy domu wpływają także regulacje prawne oraz miejscowe, takie jak Warunki Zabudowy lub Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego. O tym, czym są oraz jak je uzyskać piszemy dokładniej tutaj. Jeżeli masz wątpliwości co do zapisów dokumentów prawnych dotyczących Twojej działki, zapraszamy do kontaktu!

  • Przed uzyskaniem Pozwolenia na Budowę, niezbędne jest wykonanie Projektu Zagospodarowania Terenu oraz dostosowanie projektu budowlanego do konkretnej działki. Te indywidualne dla każdej działki prace wykonać musi projektant pracujący w danym regionie. Żeby ułatwić znalezienie osób zajmujących się adaptacją, na naszej stronie udostępniamy ich listę.

  • Większość projektów z naszej pracowni posłużyła już do budowy domu. Nie udostępniamy danych naszych inwestorów, jednak ci którzy zainteresowani są kontaktem z innymi budującymi mogą nawiązać go za pośrednictwem naszego forum.

Nasi partnerzy

    Termo Organika
Podejmujemy starania, aby zawartość naszej strony internetowej jak najlepiej odzwierciedlała cechy oferowanych projektów. Z uwagi jednak na stały rozwój i konieczność aktualizacji, prezentowane materiały mogą odbiegać od szczegółowych rozwiązań zawartych w dokumentacji.
Wybrano: projektów (max: 4)
Dodaj jeszcze jeden projekt do porównania. (Możesz porównać do 4 produktów)

Zapisz się do newslettera aby otrzymać katalog