Projekt domu  Neptun

Powierzchnia użytkowa 138,90 m2
Powierzchnia zabudowy 230,31 m2
Wysokość budynku 7,80 m
Szerokość budynku 17,61 m
Kąt dachu 30 °
Ilość stanowisk garażowych 2miejsca

Cena 4,000.00 
Zmiany w projekcie
Wsparcie konsultanta

Jakieś pytania?

Powierzchnia całkowita

270,22 m2

Powierzchnia użytkowa

138,90 m2

Powierzchnia zabudowy

230,31 m2

Wysokość budynku

7,80 m

Powierzchnia dachu

353,00

Kondygnacje

parterowy

Ilość stanowisk garażowych

2miejsca

Dach

Kąt dachu 30 ° , Wielospadowy

Liczba pokoi (bez salonu)

4

Wejście od...

od północy i wschodu

Minimalne wymiary działki
Rzut działki
Parter
Powierzchnia użytkowa: 138,90 m2 + garaż 37,77 m2
Informacje szczegółowe Neptun
Elewacje

Tynk mineralny

Stropy

żelbetowy

Ściany

Ściany zewnętrzne: murowane dwuwarstwowe
ściany wewnętrzne: murowane

Dach

dachówka ceramiczna lub cementowa

Technologia więźby

tradycyjna krokwiowa

Przybliżone dane obliczeniowe

Elewacje : 192,00 m2

Ściany nośne : 247,00 m2

Ściany działowe : 89,00 m2

Ściany fundamentowe : 17,00 m3

Podłogi : 177,00 m2

Pow. dachu : 353,00 m2

Drewno na konstrukcję dachu : 16,30 m3

Opis

Projekt domu parterowego "Neptun" z obszernym, dwustanowiskowym garażem i czterema sypialniami.

Salon i jadalnia z możliwością wyjścia do ogrodu z tyłu, a także z boku domu, to miłe wspólne miejsce dla domowników. Obok znajduje się kuchnia wraz ze spiżarnią umiejscowioną przy bocznym wyjściu z domu. Idąc dalej wgłąb domu znajdziemy pokoje mieszkalne - każdy z nich oferujący ilość miejsca w zupełności wystarczającą na sypialnię i pracownię czy gabinet. Do tego dwie łazienki - bardzo przydatne rozwiązanie przy większej ilości mieszkańców.
Dość duży garaż na dwa samochody posiada zwiększoną do ponad 6,7 m szerokość. Z niego przejść można do domu i kotłowni pośrednim korytarzem. Kotłownia to stosunkowo duże pomieszczenie mogące pomieścić różne systemy ogrzewania, w tym na paliwo stałe.

Komentarze (2)
Oceń projekt
daaaarka89
2 grudnia, 2013 12:13:06
Przeniesione z forum "Galeria" Rozpoczął już ktoś budowę a może nawet już wybudował dom wedle projektu neptun nf 40? Będę ogromnie wdzięczna za odpowiedź, ponieważ jestem zainteresowaną budową takiego domu!
admin
17 października, 2013 11:49:53

Sprawdź korzyści

FAQ

  • Umożliwiamy naszym klientom wprowadzanie we własnym zakresie zmian w naszych projektach. Muszą być one jednak naniesione przez uprawnionego projektanta. Dlatego najprostszym sposobem jest wykonanie ich wraz z procesem adaptacji. By znaleźć projektanta, który podejmie się tych zadań – udostępniamy wyszukiwarkę pod tym linkiem. Więcej o wprowadzaniu zmian w projekcie piszemy tutaj.

  • Oprócz gabarytów działki, na możliwość budowy domu wpływają także regulacje prawne oraz miejscowe, takie jak Warunki Zabudowy lub Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego. O tym, czym są oraz jak je uzyskać piszemy dokładniej tutaj. Jeżeli masz wątpliwości co do zapisów dokumentów prawnych dotyczących Twojej działki, zapraszamy do kontaktu!

  • Przed uzyskaniem Pozwolenia na Budowę, niezbędne jest wykonanie Projektu Zagospodarowania Terenu oraz dostosowanie projektu budowlanego do konkretnej działki. Te indywidualne dla każdej działki prace wykonać musi projektant pracujący w danym regionie. Żeby ułatwić znalezienie osób zajmujących się adaptacją, na naszej stronie udostępniamy ich listę.

  • Większość projektów z naszej pracowni posłużyła już do budowy domu. Nie udostępniamy danych naszych inwestorów, jednak ci którzy zainteresowani są kontaktem z innymi budującymi mogą nawiązać go za pośrednictwem naszego forum.

Nasi partnerzy

    Termo Organika
Podejmujemy starania, aby zawartość naszej strony internetowej jak najlepiej odzwierciedlała cechy oferowanych projektów. Z uwagi jednak na stały rozwój i konieczność aktualizacji, prezentowane materiały mogą odbiegać od szczegółowych rozwiązań zawartych w dokumentacji.
Wybrano: projektów (max: 4)
Dodaj jeszcze jeden projekt do porównania. (Możesz porównać do 4 produktów)

Zapisz się do newslettera aby otrzymać katalog