Projekt domu  Obłok 3

Powierzchnia użytkowa 85,57 m2
Powierzchnia zabudowy 69,96 m2
Wysokość budynku 8,15 m
Szerokość budynku 8,65 m
Kąt dachu 42 °
Ilość stanowisk garażowych Bez garażu

Cena 3,400.00 
Zmiany w projekcie
Wsparcie konsultanta

Jakieś pytania?

Powierzchnia całkowita

145,00 m2

Powierzchnia użytkowa

85,57 m2

Powierzchnia zabudowy

69,96 m2

Wysokość budynku

8,15 m

Powierzchnia dachu

130,00

Kondygnacje

z poddaszem

Ilość stanowisk garażowych

Bez garażu

Dach

Kąt dachu 42 ° , Dwuspadowy

Liczba pokoi (bez salonu)

3

Wejście od...

od północy i wschodu

Minimalne wymiary działki
Rzut działki
Parter
Powierzchnia użytkowa: 49,47 m2
Pokaż wymiary ścian
Pokaż powierzchnie pokoi
Rzut kondygnacji - zaawansowane Rzut kondygnacji - powierzchnie pomieszczeń
Poddasze
Powierzchnia użytkowa: 36,10 m2
Pokaż wymiary ścian
Pokaż powierzchnie pokoi
Rzut kondygnacji - zaawansowane Rzut kondygnacji - powierzchnie pomieszczeń
Informacje szczegółowe Obłok 3
Elewacje

Tynk mineralny

Stropy

żelbetowy

Ściany

Ściany zewnętrzne: murowane dwuwarstwowe
ściany wewnętrzne: murowane

Dach

blacha płaska na rąbek

Technologia więźby

tradycyjna krokwiowa

Opis

Projekt domu spełniający założenia programu Polski ład.

Projekt niedużego, domu z poddaszem "Obłok 3" przeznaczony na bardzo małą działkę. Mimo niewielkich rozmiarów budynek ma wygodne i ustawne wnętrze, które zaskoczy swą przestrzenią. Budynek posiada sympatyczną, nowoczesną bryłę z prostym dwuspadowym dachem.
Parter domu wita nas praktycznym przedsionkiem, z którego możemy dostać się do wnętrza mieszkalnego. Znalazło się tu miejsce na dużą głęboką szafę.
Spora kuchnia połączona jest z holem i salonem. Kuchnia w kształcie litery L. Prócz dużego roboczego blatu wyposażona jest w miejsce na codzienne posiłki lub roboczą wyspę. Dodatkowym atutem jest spiżarnia. Przytulny salon z jadalnią powinien spełnić oczekiwania gościnnej rodziny. Zmieścimy tu rozkładany stół i spory wypoczynek. Wnętrze salonu doświetlone jest dużymi otworami okiennymi wpuszczającym słońce do wnętrza czyniąc je atrakcyjnym i jasnym. Taras otwiera dom na ogród.

Poddasze mimo niewielkich rozmiarów jest naprawdę sprytnie zaprojektowane. Mamy do zaproponowania trzy sypialnie. Średniej wielkości ale ustawne i przede wszystkim pięknie doświetlone co czyni, że sprawiają wrażenie dużo większych niż są w rzeczywistości. Dużym atutem wnętrza jest wygodna i ergonomiczna łazienka.

Niskie koszty eksploatacji budynku zapewnią zaprojektowane izolacje termiczne.
W projekcie przewidziano ogrzewanie na bazie pieca zasilanego biomasą. Dzięki możliwości dopasowania rozmiaru kotłowni i zastosowaniu uniwersalnego przewodu spalinowego, łatwo można zmienić źródło ciepła na piec zasilany np. gazem czy pompę ciepła.

Sprawdź korzyści

FAQ

  • Umożliwiamy naszym klientom wprowadzanie we własnym zakresie zmian w naszych projektach. Muszą być one jednak naniesione przez uprawnionego projektanta. Dlatego najprostszym sposobem jest wykonanie ich wraz z procesem adaptacji. By znaleźć projektanta, który podejmie się tych zadań – udostępniamy wyszukiwarkę pod tym linkiem. Więcej o wprowadzaniu zmian w projekcie piszemy tutaj.

  • Oprócz gabarytów działki, na możliwość budowy domu wpływają także regulacje prawne oraz miejscowe, takie jak Warunki Zabudowy lub Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego. O tym, czym są oraz jak je uzyskać piszemy dokładniej tutaj. Jeżeli masz wątpliwości co do zapisów dokumentów prawnych dotyczących Twojej działki, zapraszamy do kontaktu!

  • Przed uzyskaniem Pozwolenia na Budowę, niezbędne jest wykonanie Projektu Zagospodarowania Terenu oraz dostosowanie projektu budowlanego do konkretnej działki. Te indywidualne dla każdej działki prace wykonać musi projektant pracujący w danym regionie. Żeby ułatwić znalezienie osób zajmujących się adaptacją, na naszej stronie udostępniamy ich listę.

  • Większość projektów z naszej pracowni posłużyła już do budowy domu. Nie udostępniamy danych naszych inwestorów, jednak ci którzy zainteresowani są kontaktem z innymi budującymi mogą nawiązać go za pośrednictwem naszego forum.

Nasi partnerzy

    Termo Organika
Podejmujemy starania, aby zawartość naszej strony internetowej jak najlepiej odzwierciedlała cechy oferowanych projektów. Z uwagi jednak na stały rozwój i konieczność aktualizacji, prezentowane materiały mogą odbiegać od szczegółowych rozwiązań zawartych w dokumentacji.
Wybrano: projektów (max: 4)
Dodaj jeszcze jeden projekt do porównania. (Możesz porównać do 4 produktów)

Zapisz się do newslettera aby otrzymać katalog