Ogrodzenie OSDK - 1

Powierzchnia użytkowa 0,00 m2
Powierzchnia zabudowy 0,00 m2
Wysokość budynku 0,00 m
Ilość stanowisk garażowych Bez garażu

Cena 300.00 
Zmiany w projekcie
Wsparcie konsultanta

Masz pytania?

Ilość stanowisk garażowych

Bez garażu

Wejście od...

od północy i wschodu

Informacje szczegółowe o projekcie Ogrodzenie OSDK - 1
Elewacje

Tynk mineralny

Stropy

żelbetowy

Dach

dachówka ceramiczna lub cementowa

Technologia więźby

tradycyjna krokwiowa

Opis

Tradycyjne ogrodzenie w stylu rustykalnym. Brama wjazdowa oraz furtka wyróżnione łukowato wznoszącą się linią oraz

fragmentem muru z cegły klinkierowej. Podobne elementy murowane stanowią część osłony śmietnika oraz obudowy urządzeń pomiarowych przyłączy zewnętrznych.

Brama wjazdowa rozwierana o szerokości 4 m, furtka szer. 1,2 m

W skład projektu wchodzi również zadaszona osłona pojemników na odpadki z furtkami od zewnątrz i od wewnątrz

posesji oraz obudowa szafki gazowej.

Sprawdź korzyści

FAQ

  • Umożliwiamy naszym klientom wprowadzanie we własnym zakresie zmian w naszych projektach. Muszą być one jednak naniesione przez uprawnionego projektanta. Dlatego najprostszym sposobem jest wykonanie ich wraz z procesem adaptacji. By znaleźć projektanta, który podejmie się tych zadań – udostępniamy wyszukiwarkę pod tym linkiem. Więcej o wprowadzaniu zmian w projekcie piszemy tutaj.

  • Oprócz gabarytów działki, na możliwość budowy domu wpływają także regulacje prawne oraz miejscowe, takie jak Warunki Zabudowy lub Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego. O tym, czym są oraz jak je uzyskać piszemy dokładniej tutaj. Jeżeli masz wątpliwości co do zapisów dokumentów prawnych dotyczących Twojej działki, zapraszamy do kontaktu!

  • Przed uzyskaniem Pozwolenia na Budowę, niezbędne jest wykonanie Projektu Zagospodarowania Terenu oraz dostosowanie projektu budowlanego do konkretnej działki. Te indywidualne dla każdej działki prace wykonać musi projektant pracujący w danym regionie. Żeby ułatwić znalezienie osób zajmujących się adaptacją, na naszej stronie udostępniamy ich listę.

  • Większość projektów z naszej pracowni posłużyła już do budowy domu. Nie udostępniamy danych naszych inwestorów, jednak ci którzy zainteresowani są kontaktem z innymi budującymi mogą nawiązać go za pośrednictwem naszego forum.

Nasi partnerzy

    Termo Organika
Podejmujemy starania, aby zawartość naszej strony internetowej jak najlepiej odzwierciedlała cechy oferowanych projektów. Z uwagi jednak na stały rozwój i konieczność aktualizacji, prezentowane materiały mogą odbiegać od szczegółowych rozwiązań zawartych w dokumentacji.
Wybrano: projektów (max: 4)
Dodaj jeszcze jeden projekt do porównania. (Możesz porównać do 4 produktów)

Zapisz się do newslettera aby otrzymać katalog