Orka 4

Powierzchnia użytkowa 129,41 m2
Powierzchnia zabudowy 212,86 m2
Wysokość budynku 6,99 m
Szerokość budynku 17,13 m
Kąt dachu 2 °
Ilość stanowisk garażowych 1 miejsce

Cena 5,100.00 
Cena obejmuje dwa segmenty Zmiany w projekcie
Wsparcie konsultanta

Jakieś pytania?

Powierzchnia całkowita

411,24 m2

Powierzchnia użytkowa

129,41 m2

Powierzchnia zabudowy

212,86 m2

Wysokość budynku

6,99 m

Kondygnacje

piętrowy

Ilość stanowisk garażowych

1 miejsce

Dach

Kąt dachu 2 ° , Płaski

Liczba pokoi (bez salonu)

5

Wejście od...

od północy i wschodu

Minimalne wymiary działki
Rzut działki
Parter (jeden lokal)
Powierzchnia użytkowa: 60,43 m2 + garaż 17,43 m2
Pokaż wymiary ścian
Pokaż powierzchnie pokoi
Rzut kondygnacji - zaawansowane Rzut kondygnacji - powierzchnie pomieszczeń
Piętro (jeden lokal)
Powierzchnia użytkowa: 68,98 m2
Pokaż wymiary ścian
Pokaż powierzchnie pokoi
Rzut kondygnacji - zaawansowane Rzut kondygnacji - powierzchnie pomieszczeń
Informacje szczegółowe Orka 4
Elewacje

Tynk mineralny

Stropy

żelbetowy

Ściany

Ściany zewnętrzne: murowane dwuwarstwowe
ściany wewnętrzne: murowane

Dach

stropodach pełny

Technologia więźby

n/d

Opis

Projekt małego dwulokalowego domu piętrowego z garażem jednostanowiskowym. Orka 4 jest przewidziana do zabudowy bliźniaczej.
Elegancki i ekonomiczny to przymioty najlepiej opisujące projekt domu Orka 4. Wnętrze domu rozplanowane jest z optymalnym wykorzystaniem przestrzeni. Pomimo niewielkich rozmiarów oferuje naprawdę dużą powierzchnię mieszkalną. Salon o wielkości pona 30 m² i, oprócz tego, 5 pokoi zapewnia zadowalający komfort.
Prostota konstrukcji stwarza możliwość przearanżowania piętra na mniejszą ilość pokoi z dodatkiem, na przykład, garderoby.
W budynku przewidziano ogrzewanie gazowe, które jest zarówno ekonomiczne w użytkowaniu, jak również w budowie gdyż pozwala na rezygnację z wydzielonej kotłowni.

Sprawdź korzyści

FAQ

  • Umożliwiamy naszym klientom wprowadzanie we własnym zakresie zmian w naszych projektach. Muszą być one jednak naniesione przez uprawnionego projektanta. Dlatego najprostszym sposobem jest wykonanie ich wraz z procesem adaptacji. By znaleźć projektanta, który podejmie się tych zadań – udostępniamy wyszukiwarkę pod tym linkiem. Więcej o wprowadzaniu zmian w projekcie piszemy tutaj.

  • Oprócz gabarytów działki, na możliwość budowy domu wpływają także regulacje prawne oraz miejscowe, takie jak Warunki Zabudowy lub Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego. O tym, czym są oraz jak je uzyskać piszemy dokładniej tutaj. Jeżeli masz wątpliwości co do zapisów dokumentów prawnych dotyczących Twojej działki, zapraszamy do kontaktu!

  • Przed uzyskaniem Pozwolenia na Budowę, niezbędne jest wykonanie Projektu Zagospodarowania Terenu oraz dostosowanie projektu budowlanego do konkretnej działki. Te indywidualne dla każdej działki prace wykonać musi projektant pracujący w danym regionie. Żeby ułatwić znalezienie osób zajmujących się adaptacją, na naszej stronie udostępniamy ich listę.

  • Większość projektów z naszej pracowni posłużyła już do budowy domu. Nie udostępniamy danych naszych inwestorów, jednak ci którzy zainteresowani są kontaktem z innymi budującymi mogą nawiązać go za pośrednictwem naszego forum.

Nasi partnerzy

    Termo Organika
Podejmujemy starania, aby zawartość naszej strony internetowej jak najlepiej odzwierciedlała cechy oferowanych projektów. Z uwagi jednak na stały rozwój i konieczność aktualizacji, prezentowane materiały mogą odbiegać od szczegółowych rozwiązań zawartych w dokumentacji.
Wybrano: projektów (max: 4)
Dodaj jeszcze jeden projekt do porównania. (Możesz porównać do 4 produktów)

Zapisz się do newslettera aby otrzymać katalog