Projekt domu  Orka 8

Powierzchnia użytkowa 113,05 m2
Powierzchnia zabudowy 118,86 m2
Wysokość budynku 9,94 m
Szerokość budynku 7,49 m
Kąt dachu 6 °
Ilość stanowisk garażowych Bez garażu

Cena 3,100.00 
Cena dla projektu szeregowego Zmiany w projekcie
Wsparcie konsultanta

Jakieś pytania?

Powierzchnia całkowita

365,58 m2

Powierzchnia użytkowa

113,05 m2

Powierzchnia zabudowy

118,86 m2

Wysokość budynku

9,94 m

Powierzchnia dachu

304,00

Kondygnacje

piętrowy

Ilość stanowisk garażowych

Bez garażu

Dach

Kąt dachu 6 ° , Płaski

Liczba pokoi (bez salonu)

3

Wejście od...

od północy i wschodu

Minimalne wymiary działki
Rzut działki
Parter (jeden segment)
Powierzchnia użytkowa: 46,02 m2
Pokaż wymiary ścian
Pokaż powierzchnie pokoi
Rzut kondygnacji - zaawansowane Rzut kondygnacji - powierzchnie pomieszczeń
1 piętro (jeden segment)
Powierzchnia użytkowa: 43,88 m2
Pokaż wymiary ścian
Pokaż powierzchnie pokoi
Rzut kondygnacji - zaawansowane Rzut kondygnacji - powierzchnie pomieszczeń
2 piętro
Powierzchnia użytkowa: 23,15 m2 + taras 18,00 m2
Pokaż wymiary ścian
Pokaż powierzchnie pokoi
Rzut kondygnacji - zaawansowane Rzut kondygnacji - powierzchnie pomieszczeń
Informacje szczegółowe Orka 8
Elewacje

Tynk mineralny

Stropy

żelbetowy

Ściany

Ściany zewnętrzne: murowane dwuwarstwowe
ściany wewnętrzne: murowane

Dach

blacha płaska na rąbek

Technologia więźby

tradycyjna krokwiowa

Opis

Projekt budynku mieszkalnego jednorodzinnego, dwulokalowego, w zabudowie szeregowej. Każdy segment mieści w sobie dwa lokale lokale mieszkalne o powierzchni ponad 113 m².

Projekt ma przyjemne dla oka proporcje i schludną, prostą, nowoczesną architekturę. Na niedużej powierzchni udało się tu zaplanować wygodne wnętrza zarówno pomieszczeń dziennych na parterze, jak i przestrzeni prywatnej na piętrach.

Każde z mieszkań jest całkowicie niezależne, wyposażone w oddzielne wejście, własne źródło ciepła – piec gazowy, ogródek, a także znakomitą izolację akustyczną od strony pozostałych lokali. Lokale mieszkalne zostały zaprojektowane z myślą o 4 osobowej rodzinie - trzy sypialnie na 1 i 2 piętrze, wygodne łazienki na każdej kondygnacji, oraz otwarty ponad 30 m² salon z jadalnią oraz aneksem kuchennym na parterze. Dodatkowo na piętrze wygospodarowaliśmy miejsce na garderobę, a całości dopełnia taras o powierzchni 18 m², dostępny z sypialni państwa domu na najwyższej kondygnacji.

Sprawdź korzyści

FAQ

  • Umożliwiamy naszym klientom wprowadzanie we własnym zakresie zmian w naszych projektach. Muszą być one jednak naniesione przez uprawnionego projektanta. Dlatego najprostszym sposobem jest wykonanie ich wraz z procesem adaptacji. By znaleźć projektanta, który podejmie się tych zadań – udostępniamy wyszukiwarkę pod tym linkiem. Więcej o wprowadzaniu zmian w projekcie piszemy tutaj.

  • Oprócz gabarytów działki, na możliwość budowy domu wpływają także regulacje prawne oraz miejscowe, takie jak Warunki Zabudowy lub Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego. O tym, czym są oraz jak je uzyskać piszemy dokładniej tutaj. Jeżeli masz wątpliwości co do zapisów dokumentów prawnych dotyczących Twojej działki, zapraszamy do kontaktu!

  • Przed uzyskaniem Pozwolenia na Budowę, niezbędne jest wykonanie Projektu Zagospodarowania Terenu oraz dostosowanie projektu budowlanego do konkretnej działki. Te indywidualne dla każdej działki prace wykonać musi projektant pracujący w danym regionie. Żeby ułatwić znalezienie osób zajmujących się adaptacją, na naszej stronie udostępniamy ich listę.

  • Większość projektów z naszej pracowni posłużyła już do budowy domu. Nie udostępniamy danych naszych inwestorów, jednak ci którzy zainteresowani są kontaktem z innymi budującymi mogą nawiązać go za pośrednictwem naszego forum.

Nasi partnerzy

    Termo Organika
Podejmujemy starania, aby zawartość naszej strony internetowej jak najlepiej odzwierciedlała cechy oferowanych projektów. Z uwagi jednak na stały rozwój i konieczność aktualizacji, prezentowane materiały mogą odbiegać od szczegółowych rozwiązań zawartych w dokumentacji.
Wybrano: projektów (max: 4)
Dodaj jeszcze jeden projekt do porównania. (Możesz porównać do 4 produktów)

Zapisz się do newslettera aby otrzymać katalog