Orka II

Powierzchnia użytkowa 115,44 m2
Powierzchnia zabudowy 93,11 m2
Wysokość budynku 6,70 m
Szerokość budynku 8,61 m
Kąt dachu 3 °
Ilość stanowisk garażowych 1 miejsce

Cena 4,900.00 
Cena obejmuje dwa segmenty Zmiany w projekcie
Wsparcie konsultanta

Jakieś pytania?

Powierzchnia całkowita

189,40 m2

Powierzchnia użytkowa

115,44 m2

Powierzchnia zabudowy

93,11 m2

Wysokość budynku

6,70 m

Ilość stanowisk garażowych

1 miejsce

Dach

Kąt dachu 3 ° , Płaski

Liczba pokoi (bez salonu)

4

Wejście od...

od północy i wschodu

Minimalne wymiary działki
Rzut działki
Parter (jeden segment)
Powierzchnia użytkowa: 52,46 m2 + pomieszczenie gospodarcze 17,46 m2
Piętro (jeden segment)
Powierzchnia użytkowa: 62,98 m2
Informacje szczegółowe Orka II
Elewacje

Tynk mineralny

Stropy

żelbetowy

Ściany

Ściany zewnętrzne: murowane dwuwarstwowe
ściany wewnętrzne: murowane

Dach

stropodach pełny

Technologia więźby

n/d

Opis

Projekt małego (ok. 115 m2) domu piętrowego z garażem jednostanowiskowym. Może być budowany jako dom dwulokalowy lub bliźniak.

Elegancki i ekonomiczny to przymioty najlepiej opisujące projekt domu ORKA II.

Wnętrze domu rozplanowane jest z optymalnym wykorzystaniem przestrzeni. Pomimo niewielkich rozmiarów oferuje naprawdę dużą powierzchnię mieszkalną. Salon o wielkości prawie 30 m2 i, oprócz tego, 4 pokoje zapewnia zadowalający komfort. Prostota konstrukcji stwarza możliwość prze-aranżowania piętra na mniejszą ilość pokoi z dodatkiem, na przykład, garderoby.

W budynku przewidziano ogrzewanie gazowe, które jest zarówno ekonomiczne w użytkowaniu, a także w budowie gdyż pozwala na urządzenie kotłowni w wielofunkcyjnym pomieszczeniu gospodarczym.

Ten projekt domu posiada garaż, który ma nieco mniejszą szerokość w stosunku do aktualnych wymagań. Pomieszczenie to figuruje w dokumentacji jako gospodarcze.

Szacunkowe koszty budowy domu

Jak liczymy kosztorysy?
Budowa metodą gospodarcząSystem zlecony, koszt minimalnySystem zlecony, koszt średni
STAN SUROWY ZAMKNIĘTY266687,75295124,66351207,97
Roboty ziemne3142,853497,14750,64
Fundamenty z izolacjami37591,7541698,0549756,39
Ściany murowane50651,5857538,7169010,38
Konstrukcja żelbetowa76717,4788409,9111226,38
Dach - konstrukcja8117,0486869713,32
Dach - pokrycie39725,9643011,1149634,41
Stolarka okienna i drzwiowa zewnętrzna50741,152283,7957116,45
STAN WYKOŃCZENIOWY137976,52160672,67204662,55
Posadzki22718,0427035,3833948,25
Ściany i sufity14091,217557,5523086,41
Elewacja52467,6365876,5885873,52
Roboty sanitarne40087,0241051,8348297,83
Roboty elektryczne8612,639151,3313456,54
KOSZTORYS RAZEM404664,27455797,33555870,52

* Podane koszty są wartościami przybliżonymi

Komentarze (3)
Oceń produkt
abev
11 grudnia, 2018 21:20:53
Witam. Jak tylko pogoda pozwoli po nowym roku ruszamy pełną parą z budową Orka II BIS. Ktoś budował projekt orka , orka II , orka III ? Chętnie wysłucham porad , sugestii
kasjopea2
6 kwietnia, 2017 10:23:46
Buduje ktoś dom wg. projektu Orka II? Jakie są realne koszty budowy?
jakubc
jakubc
21 października, 2016 07:29:35
Strona projektu Orka II widok frontowy.jpg Strona projektu Orka II bis widok frontowy.jpg

Sprawdź korzyści

FAQ

  • Umożliwiamy naszym klientom wprowadzanie we własnym zakresie zmian w naszych projektach. Muszą być one jednak naniesione przez uprawnionego projektanta. Dlatego najprostszym sposobem jest wykonanie ich wraz z procesem adaptacji. By znaleźć projektanta, który podejmie się tych zadań – udostępniamy wyszukiwarkę pod tym linkiem. Więcej o wprowadzaniu zmian w projekcie piszemy tutaj.

  • Oprócz gabarytów działki, na możliwość budowy domu wpływają także regulacje prawne oraz miejscowe, takie jak Warunki Zabudowy lub Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego. O tym, czym są oraz jak je uzyskać piszemy dokładniej tutaj. Jeżeli masz wątpliwości co do zapisów dokumentów prawnych dotyczących Twojej działki, zapraszamy do kontaktu!

  • Przed uzyskaniem Pozwolenia na Budowę, niezbędne jest wykonanie Projektu Zagospodarowania Terenu oraz dostosowanie projektu budowlanego do konkretnej działki. Te indywidualne dla każdej działki prace wykonać musi projektant pracujący w danym regionie. Żeby ułatwić znalezienie osób zajmujących się adaptacją, na naszej stronie udostępniamy ich listę.

  • Większość projektów z naszej pracowni posłużyła już do budowy domu. Nie udostępniamy danych naszych inwestorów, jednak ci którzy zainteresowani są kontaktem z innymi budującymi mogą nawiązać go za pośrednictwem naszego forum.

Nasi partnerzy

    Termo Organika
Podejmujemy starania, aby zawartość naszej strony internetowej jak najlepiej odzwierciedlała cechy oferowanych projektów. Z uwagi jednak na stały rozwój i konieczność aktualizacji, prezentowane materiały mogą odbiegać od szczegółowych rozwiązań zawartych w dokumentacji.
Wybrano: projektów (max: 4)
Dodaj jeszcze jeden projekt do porównania. (Możesz porównać do 4 produktów)

Zapisz się do newslettera aby otrzymać katalog