Projekt domu  Orka III bis

Powierzchnia użytkowa 128,40 m2
Powierzchnia zabudowy 110,06 m2
Wysokość budynku 6,88 m
Szerokość budynku 8,85 m
Kąt dachu 3 °
Ilość stanowisk garażowych 1 miejsce

Cena 2,800.00 
Zmiany w projekcie
Wsparcie konsultanta

Masz pytania?

Powierzchnia całkowita

212,39 m2

Powierzchnia użytkowa

128,40 m2

Powierzchnia zabudowy

110,06 m2

Wysokość budynku

6,88 m

Ilość stanowisk garażowych

1 miejsce

Dach

Kąt dachu 3 ° , Płaski

Ilość pokoi (bez salonu)

5

Wejście od...

od północy i wschodu

Minimalne wymiary działki

* - dla działki o szerokości do 16 m

Rzut działki
Parter
Powierzchnia użytkowa: 60,25 m2 + garaż 17,43 m2
Piętro
Powierzchnia użytkowa: 68,15 m2
Informacje szczegółowe o projekcie Orka III bis
Elewacje

Tynk mineralny

Stropy

żelbetowy

Ściany

Ściany zewnętrzne: murowane dwuwarstwowe
ściany wewnętrzne: murowane

Dach

stropodach pełny

Technologia więźby

tradycyjna krokwiowa

Opis

Projekt średniego (ok. 130 m2) domu piętrowego z garażem jednostanowiskowym.

Elegancki i ekonomiczny to przymioty najlepiej opisujące projekt domu. Wnętrze domu rozplanowane jest z optymalnym wykorzystaniem przestrzeni. Pomimo niewielkich rozmiarów oferuje naprawdę dużą powierzchnię mieszkalną. Salon o wielkości ponad 30 m2 i, oprócz tego, 5 pokoi zapewnia zadowalający komfort. Prostota konstrukcji stwarza możliwość przearanżowania piętra na mniejszą ilość pokoi z dodatkiem, na przykład, garderoby.
W budynku przewidziano ogrzewanie gazowe, które jest zarówno ekonomiczne w użytkowaniu, jak również w budowie gdyż pozwala na rezygnację z wydzielonej kotłowni.

Szacunkowe koszty budowy domu

Jak liczymy kosztorysy?
Lp.Etap robótKoszt budowy metodą gospodarcząSystem zlecony koszt minimalnySystem zlecony koszt średni
1Roboty ziemne191121082874
2Fundamenty222012451329355
3Konstrukcja przyziemia7732588202109628
4Dach262462825932534
5Podkłady i posadzki153911804922647
6Okna i drzwi zewnętrzne263012705629559
7Tynki wewnętrzne7763962812804
8Elewacje350934353957297
9Instalacje sanitarne272022785632773
10Instalacje elektryczne120071275718761
11Razem251440281967348232
w tym stan surowy zamknięty:w tym stan surowy zamknięty:w tym stan surowy zamknięty:
153985170138203949

* Wielkości szacowane

Sprawdź korzyści

FAQ

  • Umożliwiamy naszym klientom wprowadzanie we własnym zakresie zmian w naszych projektach. Muszą być one jednak naniesione przez uprawnionego projektanta. Dlatego najprostszym sposobem jest wykonanie ich wraz z procesem adaptacji. By znaleźć projektanta, który podejmie się tych zadań – udostępniamy wyszukiwarkę pod tym linkiem. Więcej o wprowadzaniu zmian w projekcie piszemy tutaj.

  • Oprócz gabarytów działki, na możliwość budowy domu wpływają także regulacje prawne oraz miejscowe, takie jak Warunki Zabudowy lub Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego. O tym, czym są oraz jak je uzyskać piszemy dokładniej tutaj. Jeżeli masz wątpliwości co do zapisów dokumentów prawnych dotyczących Twojej działki, zapraszamy do kontaktu!

  • Przed uzyskaniem Pozwolenia na Budowę, niezbędne jest wykonanie Projektu Zagospodarowania Terenu oraz dostosowanie projektu budowlanego do konkretnej działki. Te indywidualne dla każdej działki prace wykonać musi projektant pracujący w danym regionie. Żeby ułatwić znalezienie osób zajmujących się adaptacją, na naszej stronie udostępniamy ich listę.

  • Większość projektów z naszej pracowni posłużyła już do budowy domu. Nie udostępniamy danych naszych inwestorów, jednak ci którzy zainteresowani są kontaktem z innymi budującymi mogą nawiązać go za pośrednictwem naszego forum.

Nasi partnerzy

    Termo Organika
Podejmujemy starania, aby zawartość naszej strony internetowej jak najlepiej odzwierciedlała cechy oferowanych projektów. Z uwagi jednak na stały rozwój i konieczność aktualizacji, prezentowane materiały mogą odbiegać od szczegółowych rozwiązań zawartych w dokumentacji.
Wybrano: projektów (max: 4)
Dodaj jeszcze jeden projekt do porównania. (Możesz porównać do 4 produktów)

Zapisz się do newslettera aby otrzymać katalog