Projekt domu  Papaja

Powierzchnia użytkowa 117,01 m2
Powierzchnia zabudowy 186,38 m2
Wysokość budynku 7,07 m
Szerokość budynku 18,50 m
Kąt dachu 32 °
Ilość stanowisk garażowych 1 miejsce

Cena 2,600.00 
Zmiany w projekcie
Wsparcie konsultanta

Masz pytania?

Powierzchnia całkowita

202,77 m2

Powierzchnia użytkowa

117,01 m2

Powierzchnia zabudowy

186,38 m2

Wysokość budynku

7,07 m

Ilość stanowisk garażowych

1 miejsce

Dach

Kąt dachu 32 ° , Dwuspadowy

Ilość pokoi (bez salonu)

3

Wejście od...

od południa i zachodu

Minimalne wymiary działki
Rzut działki
Parter
Powierzchnia użytkowa: 117,01 m2 + garaż 21,86 m2
Informacje szczegółowe o projekcie Papaja
Elewacje

Tynk mineralny

Stropy

żelbetowy

Ściany

Ściany zewnętrzne: murowane dwuwarstwowe
ściany wewnętrzne: murowane

Dach

dachówka ceramiczna lub cementowa

Technologia więźby

tradycyjna krokwiowa

Przybliżone dane obliczeniowe

Elewacje : 181,00 m2

Ściany nośne : 227,00 m2

Ściany działowe : 94,00 m2

Ściany fundamentowe : 17,00 m3

Podłogi : 139,00 m2

Dach : 281,00 m2

Drewno na konstrukcję dachu : 12,50 m3

Opis

Projekt parterowego domu z salonem usytuowanym od przodu i szerokim garażem.
Część dzienna - salon, jadalnia i kuchnia, tworzą obszerne jednoprzestrzenne wnętrze. Duża kuchnia posiada dostęp do dwóch dodatkowych pomieszczeń - gospodarczego oraz spiżarni.

Strefa sypialna składa się z trzech pokoi, dużej łazienki i garderoby stanowiącej jednocześnie śluzę pomiędzy domem i garażem. Atutem garażu jest szerokość - aż 3,6 m. Do garażu przylega kotłownia, która dzięki swojej wielkości pozwala na zastosowanie ogrzewania na paliwo stałe.

Szacunkowe koszty budowy domu

Jak liczymy kosztorysy?
Lp.Etap robótKoszt budowy metodą gospodarcząSystem zlecony koszt minimalnySystem zlecony koszt średni
1Roboty ziemne1,9771,9852,825
2Fundamenty30,30031,33237,981
3Konstrukcja przyziemia60,71463,42280,490
4Dach37,20338,51946,122
5Podkłady i posadzki25,82226,85832,855
6Okna i drzwi zewnętrzne23,20623,41825,566
7Tynki wewnętrzne8,1198,73512,131
8Elewacje29,07031,41142,993
9Instalacje sanitarne20,92521,42925,211
10Instalacje elektryczne3,7373,9715,839
11Razem241,073251,080312,013

* Wielkości szacowane

Komentarze (0)
Oceń produkt
Brak komentarzy. Bądź pierwszy :)

Sprawdź korzyści

FAQ

  • Umożliwiamy naszym klientom wprowadzanie we własnym zakresie zmian w naszych projektach. Muszą być one jednak naniesione przez uprawnionego projektanta. Dlatego najprostszym sposobem jest wykonanie ich wraz z procesem adaptacji. By znaleźć projektanta, który podejmie się tych zadań – udostępniamy wyszukiwarkę pod tym linkiem. Więcej o wprowadzaniu zmian w projekcie piszemy tutaj.

  • Oprócz gabarytów działki, na możliwość budowy domu wpływają także regulacje prawne oraz miejscowe, takie jak Warunki Zabudowy lub Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego. O tym, czym są oraz jak je uzyskać piszemy dokładniej tutaj. Jeżeli masz wątpliwości co do zapisów dokumentów prawnych dotyczących Twojej działki, zapraszamy do kontaktu!

  • Przed uzyskaniem Pozwolenia na Budowę, niezbędne jest wykonanie Projektu Zagospodarowania Terenu oraz dostosowanie projektu budowlanego do konkretnej działki. Te indywidualne dla każdej działki prace wykonać musi projektant pracujący w danym regionie. Żeby ułatwić znalezienie osób zajmujących się adaptacją, na naszej stronie udostępniamy ich listę.

  • Większość projektów z naszej pracowni posłużyła już do budowy domu. Nie udostępniamy danych naszych inwestorów, jednak ci którzy zainteresowani są kontaktem z innymi budującymi mogą nawiązać go za pośrednictwem naszego forum.

Nasi partnerzy

    Termo Organika
Podejmujemy starania, aby zawartość naszej strony internetowej jak najlepiej odzwierciedlała cechy oferowanych projektów. Z uwagi jednak na stały rozwój i konieczność aktualizacji, prezentowane materiały mogą odbiegać od szczegółowych rozwiązań zawartych w dokumentacji.
Wybrano: projektów (max: 4)
Dodaj jeszcze jeden projekt do porównania. (Możesz porównać do 4 produktów)

Zapisz się do newslettera aby otrzymać katalog