Projekt domu  Papaja

Powierzchnia użytkowa 117,01 m2
Powierzchnia zabudowy 186,38 m2
Wysokość budynku 7,07 m
Szerokość budynku 18,50 m
Kąt dachu 32 °
Ilość stanowisk garażowych 1 miejsce

Cena 3,150.00 
Zmiany w projekcie
Wsparcie konsultanta

Jakieś pytania?

Powierzchnia całkowita

202,77 m2

Powierzchnia użytkowa

117,01 m2

Powierzchnia zabudowy

186,38 m2

Wysokość budynku

7,07 m

Ilość stanowisk garażowych

1 miejsce

Dach

Kąt dachu 32 ° , Dwuspadowy

Liczba pokoi (bez salonu)

3

Wejście od...

od południa i zachodu

Minimalne wymiary działki
Rzut działki
Parter
Powierzchnia użytkowa: 117,01 m2 + garaż 21,86 m2
Informacje szczegółowe Papaja
Elewacje

Tynk mineralny

Stropy

żelbetowy

Ściany

Ściany zewnętrzne: murowane dwuwarstwowe
ściany wewnętrzne: murowane

Dach

dachówka ceramiczna lub cementowa

Technologia więźby

tradycyjna krokwiowa

Przybliżone dane obliczeniowe

Elewacje : 181,00 m2

Ściany nośne : 227,00 m2

Ściany działowe : 94,00 m2

Ściany fundamentowe : 17,00 m3

Podłogi : 139,00 m2

Dach : 281,00 m2

Drewno na konstrukcję dachu : 12,50 m3

Opis

Projekt parterowego domu z salonem usytuowanym od przodu i szerokim garażem.
Część dzienna - salon, jadalnia i kuchnia, tworzą obszerne jednoprzestrzenne wnętrze. Duża kuchnia posiada dostęp do dwóch dodatkowych pomieszczeń - gospodarczego oraz spiżarni.

Strefa sypialna składa się z trzech pokoi, dużej łazienki i garderoby stanowiącej jednocześnie śluzę pomiędzy domem i garażem. Atutem garażu jest szerokość - aż 3,6 m. Do garażu przylega kotłownia, która dzięki swojej wielkości pozwala na zastosowanie ogrzewania na paliwo stałe.

Szacunkowe koszty budowy domu

Jak liczymy kosztorysy?
Budowa metodą gospodarcząSystem zlecony, koszt minimalnySystem zlecony, koszt średni
STAN SUROWY ZAMKNIĘTY172368,39190659,01227496,66
Roboty ziemne2379,682619,333568,41
Fundamenty z izolacjami30765,8434110,4440823,01
Ściany murowane34645,8739330,1247396,71
Konstrukcja żelbetowa35732,6240582,4751049,98
Dach - konstrukcja18077,2719538,6822334,53
Dach - pokrycie26939,4529934,9835473,72
Stolarka okienna i drzwiowa zewnętrzna23827,6624542,9926850,3
STAN WYKOŃCZENIOWY101247,28115273,97144424,62
Posadzki29505,2732928,2339435,51
Ściany i sufity9844,2411967,3115615,56
Elewacja33586,7241203,9953580,8
Roboty sanitarne23607,0924176,2228442,55
Roboty elektryczne4703,964998,227350,2
KOSZTORYS RAZEM273615,67305932,98371921,28

* Podane koszty są wartościami przybliżonymi

Komentarze (0)
Oceń produkt
Brak komentarzy. Bądź pierwszy :)

Sprawdź korzyści

FAQ

  • Umożliwiamy naszym klientom wprowadzanie we własnym zakresie zmian w naszych projektach. Muszą być one jednak naniesione przez uprawnionego projektanta. Dlatego najprostszym sposobem jest wykonanie ich wraz z procesem adaptacji. By znaleźć projektanta, który podejmie się tych zadań – udostępniamy wyszukiwarkę pod tym linkiem. Więcej o wprowadzaniu zmian w projekcie piszemy tutaj.

  • Oprócz gabarytów działki, na możliwość budowy domu wpływają także regulacje prawne oraz miejscowe, takie jak Warunki Zabudowy lub Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego. O tym, czym są oraz jak je uzyskać piszemy dokładniej tutaj. Jeżeli masz wątpliwości co do zapisów dokumentów prawnych dotyczących Twojej działki, zapraszamy do kontaktu!

  • Przed uzyskaniem Pozwolenia na Budowę, niezbędne jest wykonanie Projektu Zagospodarowania Terenu oraz dostosowanie projektu budowlanego do konkretnej działki. Te indywidualne dla każdej działki prace wykonać musi projektant pracujący w danym regionie. Żeby ułatwić znalezienie osób zajmujących się adaptacją, na naszej stronie udostępniamy ich listę.

  • Większość projektów z naszej pracowni posłużyła już do budowy domu. Nie udostępniamy danych naszych inwestorów, jednak ci którzy zainteresowani są kontaktem z innymi budującymi mogą nawiązać go za pośrednictwem naszego forum.

Nasi partnerzy

    Termo Organika
Podejmujemy starania, aby zawartość naszej strony internetowej jak najlepiej odzwierciedlała cechy oferowanych projektów. Z uwagi jednak na stały rozwój i konieczność aktualizacji, prezentowane materiały mogą odbiegać od szczegółowych rozwiązań zawartych w dokumentacji.
Wybrano: projektów (max: 4)
Dodaj jeszcze jeden projekt do porównania. (Możesz porównać do 4 produktów)

Zapisz się do newslettera aby otrzymać katalog