Perła B(segment)

Powierzchnia użytkowa 98,38 m2
Powierzchnia zabudowy 141,10 m2
Wysokość budynku 8,20 m
Szerokość budynku 10,76 m
Kąt dachu 35 °
Ilość stanowisk garażowych Bez garażu

Cena 2,950.00 
Zmiany w projekcie
Wsparcie konsultanta

Jakieś pytania?

Powierzchnia całkowita

139,65 m2

Powierzchnia użytkowa

98,38 m2

Powierzchnia zabudowy

141,10 m2

Wysokość budynku

8,20 m

Powierzchnia dachu

180,00

Kondygnacje

parterowy

Ilość stanowisk garażowych

Bez garażu

Dach

Kąt dachu 35 ° , Dwuspadowy

Liczba pokoi (bez salonu)

3

Wejście od...

od północy i wschodu

Minimalne wymiary działki
Rzut działki
Parter (jeden segment)
Powierzchnia użytkowa: 98,38 m2
Pokaż wymiary ścian
Pokaż powierzchnie pokoi
Rzut kondygnacji - zaawansowane Rzut kondygnacji - powierzchnie pomieszczeń
Strych (jeden segment)
Powierzchnia użytkowa: 55,28 m2 (przykładowa aranżacja)
Pokaż wymiary ścian
Pokaż powierzchnie pokoi
Rzut kondygnacji - zaawansowane Rzut kondygnacji - powierzchnie pomieszczeń
Informacje szczegółowe Perła B(segment)
Elewacje

Fasada wentylowana, okładzina z blachy stalowej

Stropy

żelbetowy

Ściany

Ściany zewnętrzne: murowane dwuwarstwowe
ściany wewnętrzne: murowane

Dach

blacha płaska na rąbek

Technologia więźby

tradycyjna krokwiowa

Opis

Projekt parterowego domu do zabudowy bliźniaczej lub wolnostojącej. Można go zrealizować na wąskiej działce - dla domu bliźniaczego wynosi ona niecałe 15 m.
Budynek posiada zwartą bryłę przekrytą dwuspadowym dachem. Bardzo atrakcyjny, nowoczesny image nadają mu naturalne materiały (drewno, cegła) zestawione z nowoczesnymi technologiami (płyty elewacyjne ze stali lub materiałów kompozytowych)
Przy minimalistycznym wyglądzie dom ma całkiem bogate wnętrze. Składa się ono standardowo ze strefy dziennej i nocnej. Strefa dzienna posiada wygodny salon i jadalnię z dużymi przeszkleniami w kierunku ogrodu połączone ze zdecydowanie dużą kuchnią.
Strefa nocnego wypoczynku została wyposażona w trzy sypialnie, łazienkę, oddzielną garderobę, pralnię z suszarnią pełniąca też rolę drugiej łazienki i kotłowni.
Warto ponadto zwrócić uwagę na spory przedsionek przy wejściu głównym do budynku. Mieści się w nim pojemna szafa i pozostaje jeszcze sporo przestrzeni na dodatkowe schowki lub siedziska.
W programie użytkowym domu przewidziano również schody na strych który, dysponując powierzchnią ok. 55 m2, można zagospodarować na wiele sposobów.
Niskie koszty eksploatacji budynku zapewnią zaprojektowane izolacje termiczne oraz system wentylacji z odzyskiem ciepła (rekuperacji).
W projekcie przewidziano ogrzewanie na bazie pieca zasilanego gazem.

Sprawdź korzyści

FAQ

  • Umożliwiamy naszym klientom wprowadzanie we własnym zakresie zmian w naszych projektach. Muszą być one jednak naniesione przez uprawnionego projektanta. Dlatego najprostszym sposobem jest wykonanie ich wraz z procesem adaptacji. By znaleźć projektanta, który podejmie się tych zadań – udostępniamy wyszukiwarkę pod tym linkiem. Więcej o wprowadzaniu zmian w projekcie piszemy tutaj.

  • Oprócz gabarytów działki, na możliwość budowy domu wpływają także regulacje prawne oraz miejscowe, takie jak Warunki Zabudowy lub Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego. O tym, czym są oraz jak je uzyskać piszemy dokładniej tutaj. Jeżeli masz wątpliwości co do zapisów dokumentów prawnych dotyczących Twojej działki, zapraszamy do kontaktu!

  • Przed uzyskaniem Pozwolenia na Budowę, niezbędne jest wykonanie Projektu Zagospodarowania Terenu oraz dostosowanie projektu budowlanego do konkretnej działki. Te indywidualne dla każdej działki prace wykonać musi projektant pracujący w danym regionie. Żeby ułatwić znalezienie osób zajmujących się adaptacją, na naszej stronie udostępniamy ich listę.

  • Większość projektów z naszej pracowni posłużyła już do budowy domu. Nie udostępniamy danych naszych inwestorów, jednak ci którzy zainteresowani są kontaktem z innymi budującymi mogą nawiązać go za pośrednictwem naszego forum.

Nasi partnerzy

    Termo Organika
Podejmujemy starania, aby zawartość naszej strony internetowej jak najlepiej odzwierciedlała cechy oferowanych projektów. Z uwagi jednak na stały rozwój i konieczność aktualizacji, prezentowane materiały mogą odbiegać od szczegółowych rozwiązań zawartych w dokumentacji.
Wybrano: projektów (max: 4)
Dodaj jeszcze jeden projekt do porównania. (Możesz porównać do 4 produktów)

Zapisz się do newslettera aby otrzymać katalog