Projekt domu  Piotrek

Powierzchnia użytkowa 136,21 m2
Powierzchnia zabudowy 136,29 m2
Wysokość budynku 7,60 m
Szerokość budynku 15,95 m
Kąt dachu 5 °
Ilość stanowisk garażowych 1 miejsce

Cena 3,400.00 
Zmiany w projekcie
Wsparcie konsultanta

Jakieś pytania?

Powierzchnia całkowita

237,55 m2

Powierzchnia użytkowa

136,21 m2

Powierzchnia zabudowy

136,29 m2

Wysokość budynku

7,60 m

Powierzchnia dachu

140,00

Kondygnacje

piętrowy

Ilość stanowisk garażowych

1 miejsce

Dach

Kąt dachu 5 ° , Płaski

Liczba pokoi (bez salonu)

4

Wejście od...

od północy i wschodu

Minimalne wymiary działki
Rzut działki
Parter
Powierzchnia użytkowa: 71,50 m2 + garaż 18,72 m2
Pokaż wymiary ścian
Pokaż powierzchnie pokoi
Rzut kondygnacji - zaawansowane Rzut kondygnacji - powierzchnie pomieszczeń
Piętro
Powierzchnia użytkowa: 64,71 m2
Pokaż wymiary ścian
Pokaż powierzchnie pokoi
Rzut kondygnacji - zaawansowane Rzut kondygnacji - powierzchnie pomieszczeń
Informacje szczegółowe Piotrek
Elewacje

Tynk mineralny

Stropy

żelbetowy

Ściany

Ściany zewnętrzne: murowane dwuwarstwowe
ściany wewnętrzne: murowane

Dach

stropodach pełny

Technologia więźby

n/d

Opis

Projekt nowoczesnego domu piętrowego. Sylwetka budynku skomponowana jest z dwóch przenikających się brył rozcinanych kamienną ścianą.

Centralna, piętrowa część zawiera podstawowe pomieszczenia mieszkalne. Przylegające do niej parterowe skrzydło mieści kotłownię oraz garaż. Całość uzupełnia praktyczny podcień przed głównym wejściem do budynku.

Wnętrze domu zwraca uwagę dużym salonem połączonym z jadalnią i kuchnią usytuowanymi wzdłuż przeszklonych witryn z widokiem na ogród. Na parterze znajdują się pokój oraz łazienka i garderoba. Można tu urządzić gabinet, pokój gościnny lub sypialnię. Obok obszernej kuchni, pod schodami prowadzącymi na piętro można urządzić pomieszczenie na cele gospodarcze lub spiżarnię.

Na piętrze znajdują się trzy sypialnie oraz łazienka. Wydzieliliśmy dodatkowo miejsce na sporych rozmiarów szafę, oraz pomieszczenie gospodarcze z miejscem na pralki i suszarki.

Wszystkie pomieszczenia charakteryzują się dobrym doświetleniem. Ten dom ma naprawdę duże okna (w łazience na piętrze proponujemy okna z mlecznym szkłem)

W projekcie budynku przewidziano zastosowanie energooszczędnych technologii. Między innym doskonałego ocieplenia przegród zewnętrznych oraz wentylacji z odzyskiem ciepła.

Sprawdź korzyści

FAQ

  • Umożliwiamy naszym klientom wprowadzanie we własnym zakresie zmian w naszych projektach. Muszą być one jednak naniesione przez uprawnionego projektanta. Dlatego najprostszym sposobem jest wykonanie ich wraz z procesem adaptacji. By znaleźć projektanta, który podejmie się tych zadań – udostępniamy wyszukiwarkę pod tym linkiem. Więcej o wprowadzaniu zmian w projekcie piszemy tutaj.

  • Oprócz gabarytów działki, na możliwość budowy domu wpływają także regulacje prawne oraz miejscowe, takie jak Warunki Zabudowy lub Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego. O tym, czym są oraz jak je uzyskać piszemy dokładniej tutaj. Jeżeli masz wątpliwości co do zapisów dokumentów prawnych dotyczących Twojej działki, zapraszamy do kontaktu!

  • Przed uzyskaniem Pozwolenia na Budowę, niezbędne jest wykonanie Projektu Zagospodarowania Terenu oraz dostosowanie projektu budowlanego do konkretnej działki. Te indywidualne dla każdej działki prace wykonać musi projektant pracujący w danym regionie. Żeby ułatwić znalezienie osób zajmujących się adaptacją, na naszej stronie udostępniamy ich listę.

  • Większość projektów z naszej pracowni posłużyła już do budowy domu. Nie udostępniamy danych naszych inwestorów, jednak ci którzy zainteresowani są kontaktem z innymi budującymi mogą nawiązać go za pośrednictwem naszego forum.

Nasi partnerzy

    Termo Organika
Podejmujemy starania, aby zawartość naszej strony internetowej jak najlepiej odzwierciedlała cechy oferowanych projektów. Z uwagi jednak na stały rozwój i konieczność aktualizacji, prezentowane materiały mogą odbiegać od szczegółowych rozwiązań zawartych w dokumentacji.
Wybrano: projektów (max: 4)
Dodaj jeszcze jeden projekt do porównania. (Możesz porównać do 4 produktów)

Zapisz się do newslettera aby otrzymać katalog