Projekt domu  Prosty

Powierzchnia użytkowa 115,41 m2
Powierzchnia zabudowy 83,63 m2
Wysokość budynku 8,43 m
Szerokość budynku 8,84 m
Kąt dachu 25 °
Ilość stanowisk garażowych Bez garażu

Cena 2,600.00 
Zmiany w projekcie
Wsparcie konsultanta

Masz pytania?

Powierzchnia całkowita

186,54 m2

Powierzchnia użytkowa

115,41 m2

Powierzchnia zabudowy

83,63 m2

Wysokość budynku

8,43 m

Ilość stanowisk garażowych

Bez garażu

Dach

Kąt dachu 25 ° , Dwuspadowy

Ilość pokoi (bez salonu)

3

Wejście od...

od północy i wschodu

Minimalne wymiary działki
Rzut działki
Parter
Powierzchnia użytkowa: 59,99 m2
Piętro
Powierzchnia użytkowa: 55,42 m2
Informacje szczegółowe o projekcie Prosty
Elewacje

Tynk mineralny

Stropy

żelbetowy

Ściany

Ściany zewnętrzne: murowane dwuwarstwowe
ściany wewnętrzne: murowane

Dach

blacha płaska na rąbek

Technologia więźby

tradycyjna krokwiowa

Opis

“Prosty„ i sympatyczny dom o nowoczesnej architekturze. Ta stylowa miejska willa z pewnością przypadnie do gustu ludzi ceniących sobie funkcjonalność i wygodę oraz nowoczesny design.

Szacunkowe koszty budowy domu

Jak liczymy kosztorysy?
Lp.Etap robótKoszt budowy metodą gospodarcząSystem zlecony koszt minimalnySystem zlecony koszt średni
1Roboty ziemne1,7381,9402,593
2Fundamenty20,24622,78326,965
3Konstrukcja przyziemia59,84669,12283,509
4Dach15,42118,01621,623
5Podkłady i posadzki11,02412,87415,601
6Okna i drzwi zewnętrzne25,29525,93027,982
7Tynki wewnętrzne6,2147,87410,189
8Elewacje27,06933,98343,185
9Instalacje sanitarne22,61123,15627,242
10Instalacje elektryczne9,83810,45215,372
11Razem199,302226,130274,261
w tym stan surowy zamknięty:w tym stan surowy zamknięty:w tym stan surowy zamknięty:
122,547137,791162,672

* Wielkości szacowane

Komentarze (0)
Oceń produkt
Brak komentarzy. Bądź pierwszy :)

Sprawdź korzyści

FAQ

  • Umożliwiamy naszym klientom wprowadzanie we własnym zakresie zmian w naszych projektach. Muszą być one jednak naniesione przez uprawnionego projektanta. Dlatego najprostszym sposobem jest wykonanie ich wraz z procesem adaptacji. By znaleźć projektanta, który podejmie się tych zadań – udostępniamy wyszukiwarkę pod tym linkiem. Więcej o wprowadzaniu zmian w projekcie piszemy tutaj.

  • Oprócz gabarytów działki, na możliwość budowy domu wpływają także regulacje prawne oraz miejscowe, takie jak Warunki Zabudowy lub Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego. O tym, czym są oraz jak je uzyskać piszemy dokładniej tutaj. Jeżeli masz wątpliwości co do zapisów dokumentów prawnych dotyczących Twojej działki, zapraszamy do kontaktu!

  • Przed uzyskaniem Pozwolenia na Budowę, niezbędne jest wykonanie Projektu Zagospodarowania Terenu oraz dostosowanie projektu budowlanego do konkretnej działki. Te indywidualne dla każdej działki prace wykonać musi projektant pracujący w danym regionie. Żeby ułatwić znalezienie osób zajmujących się adaptacją, na naszej stronie udostępniamy ich listę.

  • Większość projektów z naszej pracowni posłużyła już do budowy domu. Nie udostępniamy danych naszych inwestorów, jednak ci którzy zainteresowani są kontaktem z innymi budującymi mogą nawiązać go za pośrednictwem naszego forum.

Nasi partnerzy

    Termo Organika
Podejmujemy starania, aby zawartość naszej strony internetowej jak najlepiej odzwierciedlała cechy oferowanych projektów. Z uwagi jednak na stały rozwój i konieczność aktualizacji, prezentowane materiały mogą odbiegać od szczegółowych rozwiązań zawartych w dokumentacji.
Wybrano: projektów (max: 4)
Dodaj jeszcze jeden projekt do porównania. (Możesz porównać do 4 produktów)

Zapisz się do newslettera aby otrzymać katalog