Projekt domu  Przygoda 4 D

Powierzchnia użytkowa 31,22 m2
Powierzchnia zabudowy 63,50 m2
Wysokość budynku 6,38 m
Szerokość budynku 8,65 m
Kąt dachu 55 °
Ilość stanowisk garażowych Bez garażu

Cena 2,400.00 
Zmiany w projekcie
Wsparcie konsultanta

Jakieś pytania?

Powierzchnia całkowita

63,50 m2

Powierzchnia użytkowa

31,22 m2

Powierzchnia zabudowy

63,50 m2

Wysokość budynku

6,38 m

Powierzchnia dachu

118,00

Kondygnacje

parterowy

Ilość stanowisk garażowych

Bez garażu

Dach

Kąt dachu 55 ° , Dwuspadowy

Wejście od...

od południa i zachodu

Minimalne wymiary działki
Rzut działki
Parter
Powierzchnia użytkowa: 31,22 m2
Pokaż wymiary ścian
Pokaż powierzchnie pokoi
Rzut kondygnacji - zaawansowane Rzut kondygnacji - powierzchnie pomieszczeń
Antresola
Powierzchnia użytkowa: 5,42 m2
Pokaż wymiary ścian
Pokaż powierzchnie pokoi
Rzut kondygnacji - zaawansowane Rzut kondygnacji - powierzchnie pomieszczeń
Informacje szczegółowe Przygoda 4 D
Elewacje

Tynk mineralny

Stropy

drewniany belkowy

Ściany

Ściany zewnętrzne: konstrukcja szkieletowa
ściany wewnętrzne: konstrukcja szkieletowa

Dach

blacha płaska na rąbek

Technologia więźby

tradycyjna krokwiowa

Opis

Projekt letniskowego domku parterowego z antresolą. Czerpiąc z modernistycznej "klasyki" polskiej turystyki, nowa Przygoda odświeża sposób, w jaki możemy patrzeć na indywidualne spędzanie wolnego czasu.
Oparte bezpośrednio na ścianach fundamentowych przekrycie dachowe tworzy przytulną przestrzeń wewnętrzną. Pomimo niewielkiej powierzchni, otwarty od góry salon wychodzi panoramicznie na otoczenie. Intymnie ulokowana przestrzeń sypialna na antresoli pozwala zaś wypoczętym użytkownikom cieszyć się tym samym widokiem przez całą dobę.
Zastosowana konstrukcja jednocześnie upraszcza pracę i minimalizuje koszty budowy. Prace mokre ograniczone są właściwie tylko do fundamentów.
Dzięki zastosowanym nowoczesnym izolacjom termicznym oraz lekkiej konstrukcji drewnianej, ogrzanie budynku po okresie braku użytkowania nie będzie stanowiło problemu.

Komentarze (0)
Oceń projekt
Brak komentarzy. Bądź pierwszy :)

Sprawdź korzyści

FAQ

  • Umożliwiamy naszym klientom wprowadzanie we własnym zakresie zmian w naszych projektach. Muszą być one jednak naniesione przez uprawnionego projektanta. Dlatego najprostszym sposobem jest wykonanie ich wraz z procesem adaptacji. By znaleźć projektanta, który podejmie się tych zadań – udostępniamy wyszukiwarkę pod tym linkiem. Więcej o wprowadzaniu zmian w projekcie piszemy tutaj.

  • Oprócz gabarytów działki, na możliwość budowy domu wpływają także regulacje prawne oraz miejscowe, takie jak Warunki Zabudowy lub Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego. O tym, czym są oraz jak je uzyskać piszemy dokładniej tutaj. Jeżeli masz wątpliwości co do zapisów dokumentów prawnych dotyczących Twojej działki, zapraszamy do kontaktu!

  • Przed uzyskaniem Pozwolenia na Budowę, niezbędne jest wykonanie Projektu Zagospodarowania Terenu oraz dostosowanie projektu budowlanego do konkretnej działki. Te indywidualne dla każdej działki prace wykonać musi projektant pracujący w danym regionie. Żeby ułatwić znalezienie osób zajmujących się adaptacją, na naszej stronie udostępniamy ich listę.

  • Większość projektów z naszej pracowni posłużyła już do budowy domu. Nie udostępniamy danych naszych inwestorów, jednak ci którzy zainteresowani są kontaktem z innymi budującymi mogą nawiązać go za pośrednictwem naszego forum.

Nasi partnerzy

    Termo Organika
Podejmujemy starania, aby zawartość naszej strony internetowej jak najlepiej odzwierciedlała cechy oferowanych projektów. Z uwagi jednak na stały rozwój i konieczność aktualizacji, prezentowane materiały mogą odbiegać od szczegółowych rozwiązań zawartych w dokumentacji.
Wybrano: projektów (max: 4)
Dodaj jeszcze jeden projekt do porównania. (Możesz porównać do 4 produktów)

Zapisz się do newslettera aby otrzymać katalog