Projekt domu  Przystań III G

Powierzchnia użytkowa 98,50 m2
Powierzchnia zabudowy 119,09 m2
Wysokość budynku 8,69 m
Szerokość budynku 13,70 m
Kąt dachu 42 °
Ilość stanowisk garażowych 1 miejsce

Cena 2,600.00 
Zmiany w projekcie
Wsparcie konsultanta

Masz pytania?

Powierzchnia całkowita

271,04 m2

Powierzchnia użytkowa

98,50 m2

Powierzchnia zabudowy

119,09 m2

Wysokość budynku

8,69 m

Ilość stanowisk garażowych

1 miejsce

Dach

Kąt dachu 42 ° , Dwuspadowy

Ilość pokoi (bez salonu)

4

Wejście od...

od północy i wschodu

Minimalne wymiary działki
Rzut działki
Parter
Powierzchnia użytkowa: 63,09 m2 + garaż 22,84 m2
Poddasze
Powierzchnia użytkowa: 43,24 m2
Informacje szczegółowe o projekcie Przystań III G
Elewacje

Tynk mineralny

Stropy

żelbetowy

Ściany

Ściany zewnętrzne: murowane dwuwarstwowe
ściany wewnętrzne: murowane

Dach

dachówka ceramiczna lub cementowa

Technologia więźby

tradycyjna krokwiowa

Przybliżone dane obliczeniowe

Elewacje : 203,00 m2

Ściany nośne : 185,00 m2

Ściany działowe : 96,00 m2

Ściany fundamentowe : 15,00 m3

Podłogi : 142,70 m2

Dach : 201,00 m2

Drewno na konstrukcję dachu : 9,60 m3

Opis

Projekt małego, nowoczesnego i energooszczędnego domu z użytkowym poddaszem i garażem jednostanowiskowym.

Projekt ten charakteryzuje dobrze rozplanowane wnętrze z wszelkimi udogodnieniami jakie może zaoferować nieduży dom. Warto zwrócić uwagę na dużą ilość miejsca na szafy, wygodne łazienki, dużą kotłownię z dostępem od przedsionka i garażu.

Cała przestrzeń poddasza została skrupulatnie wykorzystana na urządzenie trzech sypialni i łazienki. Wszystkie pomieszczenia doświetlone są konwencjonalnymi oknami. Od strony ogrodu mamy balkon, który przy okazji ocienia duże okna salonu i gabinetu na parterze.

Układ głównego dachu zapewnia widok z pomieszczeń na poddaszu w kierunku przestrzeni przed domem, a z drugiej strony w kierunku ogrodu.

Szacunkowe koszty budowy domu

Jak liczymy kosztorysy?
Lp.Etap robótKoszt budowy metodą gospodarcząSystem zlecony koszt minimalnySystem zlecony koszt średni
1Roboty ziemne1,8092,0032,713
2Fundamenty30,60233,67539,765
3Konstrukcja przyziemia59,91768,08282,974
4Dach33,94137,22242,858
5Podkłady i posadzki18,37020,95525,343
6Okna i drzwi zewnętrzne28,78529,64132,317
7Tynki wewnętrzne16,34519,61324,891
8Elewacje30,63937,43347,726
9Instalacje sanitarne23,41023,97528,205
10Instalacje elektryczne9,1769,75014,338
11Razem252,994282,349341,130
w tym stan surowy zamknięty:w tym stan surowy zamknięty:w tym stan surowy zamknięty:
155,054170,623200,627

* Wielkości szacowane

Komentarze (5)
Oceń produkt
doxon1
14 lutego, 2017 17:18:43
Witam, Budowałem przystań IIIG,jestem zadowolony z wyboru,mogę odpowiedzieć na kilka pytań wojciech.tor@wp.pl Pozdrawiam
mir3k
10 grudnia, 2016 08:10:25
Faktycznie jak szukałem kto budował Przystań to był z tym kłopot, jednak ponieważ domek nam się bardzo spodobał przeszliśmy przez kolejne etapy i teraz to już końcóweczka. Jednak my zdecydowaliśmy
bubsan@op.pl
26 listopada, 2016 20:19:35
Hej..Czesster a dlaczego uważasz, że drogo?robiliście jakąś kalkulację czy drogo jak na taki metraż?odpowiedź może być na priv..
bubsan@op.pl
16 listopada, 2016 14:07:04
Hej..czy ktoś może na forum budował domek z tego projektu?i mógłby podzielić się swoimi wrażeniami:)
admin
24 lipca, 2013 06:21:46

Sprawdź korzyści

FAQ

  • Umożliwiamy naszym klientom wprowadzanie we własnym zakresie zmian w naszych projektach. Muszą być one jednak naniesione przez uprawnionego projektanta. Dlatego najprostszym sposobem jest wykonanie ich wraz z procesem adaptacji. By znaleźć projektanta, który podejmie się tych zadań – udostępniamy wyszukiwarkę pod tym linkiem. Więcej o wprowadzaniu zmian w projekcie piszemy tutaj.

  • Oprócz gabarytów działki, na możliwość budowy domu wpływają także regulacje prawne oraz miejscowe, takie jak Warunki Zabudowy lub Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego. O tym, czym są oraz jak je uzyskać piszemy dokładniej tutaj. Jeżeli masz wątpliwości co do zapisów dokumentów prawnych dotyczących Twojej działki, zapraszamy do kontaktu!

  • Przed uzyskaniem Pozwolenia na Budowę, niezbędne jest wykonanie Projektu Zagospodarowania Terenu oraz dostosowanie projektu budowlanego do konkretnej działki. Te indywidualne dla każdej działki prace wykonać musi projektant pracujący w danym regionie. Żeby ułatwić znalezienie osób zajmujących się adaptacją, na naszej stronie udostępniamy ich listę.

  • Większość projektów z naszej pracowni posłużyła już do budowy domu. Nie udostępniamy danych naszych inwestorów, jednak ci którzy zainteresowani są kontaktem z innymi budującymi mogą nawiązać go za pośrednictwem naszego forum.

Nasi partnerzy

    Termo Organika
Podejmujemy starania, aby zawartość naszej strony internetowej jak najlepiej odzwierciedlała cechy oferowanych projektów. Z uwagi jednak na stały rozwój i konieczność aktualizacji, prezentowane materiały mogą odbiegać od szczegółowych rozwiązań zawartych w dokumentacji.
Wybrano: projektów (max: 4)
Dodaj jeszcze jeden projekt do porównania. (Możesz porównać do 4 produktów)

Zapisz się do newslettera aby otrzymać katalog