Projekt domu  Ptyś 4

Powierzchnia użytkowa 144,19 m2
Powierzchnia zabudowy 115,04 m2
Wysokość budynku 8,44 m
Szerokość budynku 12,45 m
Kąt dachu 40 °
Ilość stanowisk garażowych Bez garażu

Cena 3,350.00 
Zmiany w projekcie
Wsparcie konsultanta

Jakieś pytania?

Powierzchnia całkowita

263,35 m2

Powierzchnia użytkowa

144,19 m2

Powierzchnia zabudowy

115,04 m2

Wysokość budynku

8,44 m

Powierzchnia dachu

212,00

Kondygnacje

z poddaszem

Ilość stanowisk garażowych

Bez garażu

Dach

Kąt dachu 40 ° , Dwuspadowy

Liczba pokoi (bez salonu)

4

Wejście od...

od północy i wschodu

Minimalne wymiary działki
Rzut działki
Parter
Powierzchnia użytkowa: 86,27 m2
Poddasze
Powierzchnia użytkowa: 57,93 m2
Informacje szczegółowe Ptyś 4
Elewacje

Tynk mineralny

Stropy

żelbetowy

Ściany

Ściany zewnętrzne: murowane dwuwarstwowe
ściany wewnętrzne: murowane

Dach

dachówka ceramiczna lub cementowa

Technologia więźby

tradycyjna krokwiowa

Opis

Projekt domu jednorodzinnego z poddaszem użytkowym o powierzchni użytkowej około 144 m2. Budynek nie posiada garażu, dzięki czemu przy stosunkowo niewielkiej powierzchni oferuje wysoki komfort.
Architekturę domu charakteryzuje prostota i nowoczesność. Efektowny wygląd zewnętrzny podkreślają subtelnie dobrane okładziny elewacji i nowoczesna kolorystyka.
O wyjątkowym komforcie wnętrza decydują obszerne, widne pomieszczenia z reprezentacyjnym salonem i dużą kuchnią na czele. Ponadto przyszli mieszkańcy mają do dyspozycji pokaźnych rozmiarów pomieszczenia prywatne - gabinet na parterze, trzy sypialnie z garderobami na poddaszu, trzy łazienki.
Zaplecze techniczne domu stanowi dostępna z przedsionka kotłownia. Jej rozmiary umożliwiają prawie dowolny wybór źródła ciepła - od pompy ciepła, poprzez przewidziane w projekcie ogrzewanie gazowe, aż po piec na paliwo stałe.
W budynku zastosowano energooszczędne rozwiązania techniczne z wyposażoną w technologię odzysku ciepła wentylację mechaniczną.

Szacunkowe koszty budowy domu

Jak liczymy kosztorysy?
Lp.Etap robótKoszt budowy metodą gospodarcząSystem zlecony koszt minimalnySystem zlecony koszt średni
1Roboty ziemne1,7941,9562,664
2Fundamenty26,51629,00134,675
3Konstrukcja przyziemia69,55878,49297,447
4Dach37,34740,52547,001
5Podkłady i posadzki15,63317,97622,433
6Okna i drzwi zewnętrzne46,58847,27150,788
7Tynki wewnętrzne22,42926,53034,173
8Elewacje27,56333,48043,943
9Instalacje sanitarne32,82033,61239,543
10Instalacje elektryczne13,07013,88720,422
11Razem293,318322,730393,089
w tym stan surowy zamknięty:w tym stan surowy zamknięty:w tym stan surowy zamknięty:
181,802197,246232,575

* Podane koszty są wartościami przybliżonymi

Komentarze (7)
Oceń projekt
gieronimo
13 października, 2020 19:50:19
U nas pomniejszenie okien na dole do 4m + jedno duże okno fest. Drzwi w kotłowni + usunięcie łazienki na górze , wykonanie dodatkowego pomieszczenia na pralnie kosztem łazienki .
kuna5
9 października, 2020 18:31:55
Witam Gieronimo CD. zmian zmieniliśmy strop z monolitycznego co podnosił koszt budowy na płyty sprężone A5 co efektem powiększyło dom o kilka m2 oraz w salonie zmiana okien to znaczy
pomadek
8 października, 2020 17:26:26
piekny dom projekt jeszcze lepszy tylko można marzyć o takim domu
gieronimo
2 października, 2020 04:49:05
Witam, Jakie zmiany Państwo zastosowali jeśli można wiedzieć i na jakim etapie Państwo są ? Pozdrawiam :))
kuna5
26 września, 2020 20:15:17
Witam Jesteśmy w trakcje realizacji projektu lecz po małych zmianach ale tylko pozytywnych :D

Sprawdź korzyści

FAQ

  • Umożliwiamy naszym klientom wprowadzanie we własnym zakresie zmian w naszych projektach. Muszą być one jednak naniesione przez uprawnionego projektanta. Dlatego najprostszym sposobem jest wykonanie ich wraz z procesem adaptacji. By znaleźć projektanta, który podejmie się tych zadań – udostępniamy wyszukiwarkę pod tym linkiem. Więcej o wprowadzaniu zmian w projekcie piszemy tutaj.

  • Oprócz gabarytów działki, na możliwość budowy domu wpływają także regulacje prawne oraz miejscowe, takie jak Warunki Zabudowy lub Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego. O tym, czym są oraz jak je uzyskać piszemy dokładniej tutaj. Jeżeli masz wątpliwości co do zapisów dokumentów prawnych dotyczących Twojej działki, zapraszamy do kontaktu!

  • Przed uzyskaniem Pozwolenia na Budowę, niezbędne jest wykonanie Projektu Zagospodarowania Terenu oraz dostosowanie projektu budowlanego do konkretnej działki. Te indywidualne dla każdej działki prace wykonać musi projektant pracujący w danym regionie. Żeby ułatwić znalezienie osób zajmujących się adaptacją, na naszej stronie udostępniamy ich listę.

  • Większość projektów z naszej pracowni posłużyła już do budowy domu. Nie udostępniamy danych naszych inwestorów, jednak ci którzy zainteresowani są kontaktem z innymi budującymi mogą nawiązać go za pośrednictwem naszego forum.

Nasi partnerzy

    Termo Organika
Podejmujemy starania, aby zawartość naszej strony internetowej jak najlepiej odzwierciedlała cechy oferowanych projektów. Z uwagi jednak na stały rozwój i konieczność aktualizacji, prezentowane materiały mogą odbiegać od szczegółowych rozwiązań zawartych w dokumentacji.
Wybrano: projektów (max: 4)
Dodaj jeszcze jeden projekt do porównania. (Możesz porównać do 4 produktów)

Zapisz się do newslettera aby otrzymać katalog