Projekt domu  Ptyś N

Powierzchnia użytkowa 122,74 m2
Powierzchnia zabudowy 114,76 m2
Wysokość budynku 8,19 m
Szerokość budynku 12,70 m
Kąt dachu 42 °
Ilość stanowisk garażowych 1 miejsce

Cena 2,800.00 
Zmiany w projekcie
Wsparcie konsultanta

Masz pytania?

Powierzchnia całkowita

253,04 m2

Powierzchnia użytkowa

122,74 m2

Powierzchnia zabudowy

114,76 m2

Wysokość budynku

8,19 m

Ilość stanowisk garażowych

1 miejsce

Dach

Kąt dachu 42 ° , Dwuspadowy

Ilość pokoi (bez salonu)

5

Wejście od...

od północy i wschodu

Minimalne wymiary działki
Rzut działki
Parter
Powierzchnia użytkowa: 65,78 m2 + garaż 16,35 m2
Poddasze
Powierzchnia użytkowa: 56,96 m2
Informacje szczegółowe o projekcie Ptyś N
Elewacje

Tynk mineralny

Stropy

żelbetowy

Ściany

Ściany zewnętrzne: murowane dwuwarstwowe
ściany wewnętrzne: murowane

Dach

dachówka ceramiczna lub cementowa

Technologia więźby

tradycyjna krokwiowa

Opis

Projekt małego domu z poddaszem użytkowym i garażem jednostanowiskowym - "Ptyś" - w wersji energooszczędnej.

Malowniczy dom dla 5-osobowej rodziny. Czytelny układ funkcjonalny osiągnięty został prostymi zabiegami zaś nieskomplikowana bryła to atut domu. Parter mieści salon z jadalnią, kuchnię, spiżarnię, wc, pomieszczenie gospodarcze oraz pokój lub gabinet. Poddasze to: 4 sypialnie oraz dwie łazienki. Sypialnia rodziców posiada osobną łazienkę.

Szacunkowe koszty budowy domu

Jak liczymy kosztorysy?
Lp.Etap robótKoszt budowy metodą gospodarcząSystem zlecony koszt minimalnySystem zlecony koszt średni
1Roboty ziemne1,5731,5942,274
2Fundamenty23,90724,86730,231
3Konstrukcja przyziemia51,30954,28769,160
4Dach31,36632,53138,550
5Podkłady i posadzki13,72514,57718,612
6Okna i drzwi zewnętrzne31,55031,87134,758
7Tynki wewnętrzne7,1477,83611,131
8Elewacje25,28227,64837,955
9Instalacje sanitarne26,59127,23232,038
10Instalacje elektryczne9,3349,91714,585
11Razem221,784232,360289,294

* Wielkości szacowane

Komentarze (2)
Oceń produkt
velka
7 października, 2014 22:19:22
Witam, czy ktoś buduje ten dom??
admin
26 sierpnia, 2013 12:38:02
Strona projektu

Sprawdź korzyści

FAQ

  • Umożliwiamy naszym klientom wprowadzanie we własnym zakresie zmian w naszych projektach. Muszą być one jednak naniesione przez uprawnionego projektanta. Dlatego najprostszym sposobem jest wykonanie ich wraz z procesem adaptacji. By znaleźć projektanta, który podejmie się tych zadań – udostępniamy wyszukiwarkę pod tym linkiem. Więcej o wprowadzaniu zmian w projekcie piszemy tutaj.

  • Oprócz gabarytów działki, na możliwość budowy domu wpływają także regulacje prawne oraz miejscowe, takie jak Warunki Zabudowy lub Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego. O tym, czym są oraz jak je uzyskać piszemy dokładniej tutaj. Jeżeli masz wątpliwości co do zapisów dokumentów prawnych dotyczących Twojej działki, zapraszamy do kontaktu!

  • Przed uzyskaniem Pozwolenia na Budowę, niezbędne jest wykonanie Projektu Zagospodarowania Terenu oraz dostosowanie projektu budowlanego do konkretnej działki. Te indywidualne dla każdej działki prace wykonać musi projektant pracujący w danym regionie. Żeby ułatwić znalezienie osób zajmujących się adaptacją, na naszej stronie udostępniamy ich listę.

  • Większość projektów z naszej pracowni posłużyła już do budowy domu. Nie udostępniamy danych naszych inwestorów, jednak ci którzy zainteresowani są kontaktem z innymi budującymi mogą nawiązać go za pośrednictwem naszego forum.

Nasi partnerzy

    Termo Organika
Podejmujemy starania, aby zawartość naszej strony internetowej jak najlepiej odzwierciedlała cechy oferowanych projektów. Z uwagi jednak na stały rozwój i konieczność aktualizacji, prezentowane materiały mogą odbiegać od szczegółowych rozwiązań zawartych w dokumentacji.
Wybrano: projektów (max: 4)
Dodaj jeszcze jeden projekt do porównania. (Możesz porównać do 4 produktów)

Zapisz się do newslettera aby otrzymać katalog