Projekt domu  Pulsar

Powierzchnia użytkowa 150,22 m2
Powierzchnia zabudowy 175,25 m2
Wysokość budynku 9,34 m
Szerokość budynku 13,05 m
Kąt dachu 42 °
Ilość stanowisk garażowych 2miejsca

Cena 4,000.00 
Zmiany w projekcie
Wsparcie konsultanta

Jakieś pytania?

Powierzchnia całkowita

356,51 m2

Powierzchnia użytkowa

150,22 m2

Powierzchnia zabudowy

175,25 m2

Wysokość budynku

9,34 m

Kondygnacje

z poddaszem

Ilość stanowisk garażowych

2miejsca

Dach

Kąt dachu 42 ° , Dwuspadowy

Liczba pokoi (bez salonu)

4

Wejście od...

od północy i wschodu

Minimalne wymiary działki
Rzut działki
Parter
Powierzchnia użytkowa: 84,09 m2 + garaż 34,97 m2
Poddasze
Powierzchnia użytkowa: 66,13 m2
Informacje szczegółowe Pulsar
Elewacje

Tynk mineralny

Stropy

żelbetowy

Ściany

Ściany zewnętrzne: murowane dwuwarstwowe
ściany wewnętrzne: murowane

Dach

dachówka ceramiczna lub cementowa

Technologia więźby

tradycyjna krokwiowa

Przybliżone dane obliczeniowe

Elewacje : 278,00 m2

Ściany nośne : 256,00 m2

Ściany działowe : 129,00 m2

Ściany fundamentowe : 14,00 m3

Podłogi : 293,00 m2

Dach : 253,00 m2

Drewno na konstrukcję dachu : 15,50 m3

Opis

Projekt średniej wielkości domu z użytkowym poddaszem i garażem dwustanowiskowym. Posiada wyjątkowo przestronny salon usytuowany na wprost głównego wejścia. Połączona z salonem, wygodna jadalnia sąsiaduje z dużą kuchnią wyposażoną w spiżarnię. Nieco na uboczu znajduje się gabinet i funkcjonalna łazienka.
Warto podkreślić zalety dużego przedsionka połączonego bezpośrednio z dwustanowiskowym garażem i kotłownią.

W garażu zmieszczą się większe samochochody, gdyż ma on wymiary aż 605x605 cm.

Na poddaszu, urządzonym pod dwuspadowym dachem, znajduje się część sypialna, dobrze oświetlona oknami w szczytach budynku. Składają się na nią trzy pokoje, duża wspólna łazienka i garderoba. Oprócz tego strych o powierzchni ponad 40m2, na którym można urządzić dodatkowe pomieszczenia mieszkalne i gospodarcze.

Szacunkowe koszty budowy domu

Jak liczymy kosztorysy?
Lp.Etap robótKoszt budowy metodą gospodarcząSystem zlecony koszt minimalnySystem zlecony koszt średni
1Roboty ziemne2,2922,5563,417
2Fundamenty35,35339,28646,086
3Konstrukcja przyziemia79,66791,762110,859
4Dach51,85257,09365,405
5Podkłady i posadzki23,17026,89932,404
6Okna i drzwi zewnętrzne38,82640,03643,464
7Tynki wewnętrzne30,25036,30744,960
8Elewacje41,25451,27064,482
9Instalacje sanitarne33,56434,37340,439
10Instalacje elektryczne7,6398,11511,935
11Razem343,867387,697463,451
w tym stan surowy zamknięty:w tym stan surowy zamknięty:w tym stan surowy zamknięty:
207,990230,734269,232

* Podane koszty są wartościami przybliżonymi

Komentarze (6)
Oceń projekt
guzek
27 marca, 2019 18:26:40
Dzień dobry, jestem zainteresowana budową domu Pulsar (odbicie lustrzane) i chciałabym obejrzec ten dom - czy ktoś może budował lub jest w trakcie budowy? Woj. dolnosląskie lub okolice ;-) Dziękuję!
joasia123
2 stycznia, 2018 20:53:42
Witam. Czy ktoś buduje dom pulsar w lubelskim???? I umożliwilby nam obejrzenie go....????
jakubc
jakubc
1 grudnia, 2017 11:23:17
Okno łazienki na poddaszu jest większe niż faktycznie w projekcie, a okno w WC na parterze jest odsunięte od okna kotłowni. Czy były istotne czy nie - można dyskutować :)
gregmatys
gregmatys
29 listopada, 2017 20:19:47
Na rzutach i wizualizacji elewacji prawej wkradły się istotne błędy: Okno łazienki na poddaszu jest większe niż faktycznie w projekcie, a okno w WC na parterze jest odsunięte od okna kotłowni.
gregmatys
gregmatys
15 listopada, 2017 15:45:29
Budujemy dom wg projektu Pulsar (lustrzane odbicie). Zapraszam na bloga: https://gregmatys.mojabudowa.pl

Sprawdź korzyści

FAQ

  • Umożliwiamy naszym klientom wprowadzanie we własnym zakresie zmian w naszych projektach. Muszą być one jednak naniesione przez uprawnionego projektanta. Dlatego najprostszym sposobem jest wykonanie ich wraz z procesem adaptacji. By znaleźć projektanta, który podejmie się tych zadań – udostępniamy wyszukiwarkę pod tym linkiem. Więcej o wprowadzaniu zmian w projekcie piszemy tutaj.

  • Oprócz gabarytów działki, na możliwość budowy domu wpływają także regulacje prawne oraz miejscowe, takie jak Warunki Zabudowy lub Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego. O tym, czym są oraz jak je uzyskać piszemy dokładniej tutaj. Jeżeli masz wątpliwości co do zapisów dokumentów prawnych dotyczących Twojej działki, zapraszamy do kontaktu!

  • Przed uzyskaniem Pozwolenia na Budowę, niezbędne jest wykonanie Projektu Zagospodarowania Terenu oraz dostosowanie projektu budowlanego do konkretnej działki. Te indywidualne dla każdej działki prace wykonać musi projektant pracujący w danym regionie. Żeby ułatwić znalezienie osób zajmujących się adaptacją, na naszej stronie udostępniamy ich listę.

  • Większość projektów z naszej pracowni posłużyła już do budowy domu. Nie udostępniamy danych naszych inwestorów, jednak ci którzy zainteresowani są kontaktem z innymi budującymi mogą nawiązać go za pośrednictwem naszego forum.

Nasi partnerzy

    Termo Organika
Podejmujemy starania, aby zawartość naszej strony internetowej jak najlepiej odzwierciedlała cechy oferowanych projektów. Z uwagi jednak na stały rozwój i konieczność aktualizacji, prezentowane materiały mogą odbiegać od szczegółowych rozwiązań zawartych w dokumentacji.
Wybrano: projektów (max: 4)
Dodaj jeszcze jeden projekt do porównania. (Możesz porównać do 4 produktów)

Zapisz się do newslettera aby otrzymać katalog