Projekt domu  Puszczyk

Powierzchnia użytkowa 140,02 m2
Powierzchnia zabudowy 126,72 m2
Wysokość budynku 7,97 m
Szerokość budynku 15,45 m
Kąt dachu 42 °
Ilość stanowisk garażowych Bez garażu

Cena 3,400.00 
Zmiany w projekcie
Wsparcie konsultanta

Jakieś pytania?

Powierzchnia całkowita

256,17 m2

Powierzchnia użytkowa

140,02 m2

Powierzchnia zabudowy

126,72 m2

Wysokość budynku

7,97 m

Powierzchnia dachu

170,00

Kondygnacje

z poddaszem

Ilość stanowisk garażowych

Bez garażu

Dach

Kąt dachu 42 ° , Dwuspadowy

Liczba pokoi (bez salonu)

3

Wejście od...

od północy i wschodu

Minimalne wymiary działki
Rzut działki
Parter
Powierzchnia użytkowa: 87,25 m2
Pokaż wymiary ścian
Pokaż powierzchnie pokoi
Rzut kondygnacji - zaawansowane Rzut kondygnacji - powierzchnie pomieszczeń
Poddasze
Powierzchnia użytkowa: 40,16 m2 + antresola 12,61 m2
Pokaż wymiary ścian
Pokaż powierzchnie pokoi
Rzut kondygnacji - zaawansowane Rzut kondygnacji - powierzchnie pomieszczeń
Informacje szczegółowe Puszczyk
Elewacje

Tynk mineralny

Stropy

żelbetowy

Ściany

Ściany zewnętrzne: murowane dwuwarstwowe
ściany wewnętrzne: murowane

Dach

dachówka ceramiczna lub cementowa

Technologia więźby

tradycyjna krokwiowa

Opis

Projekt domu Puszczyk pod spokojną, niemal skromną szatą skrywa wnętrze o nietypowym charakterze. Proste i zdecydowane połączenia bryłowe podkreślają smukła sylwetkę, nawiązującą do ceglanych domów z minimalnym okapem, popularnych w wielu miejscach Polski.
Korytarz wejściowy rozdziela przestrzeń prywatną od gościnnej. Otwarte, choć dyskretne przejście do strefy dziennej rozcina ją na przestronny, ustawny salon oraz nieco mniej wyeksponowaną strefę kuchni oraz jadalni. To jednak poddasze domu nadaje mu jego specyficzny charakter. Punkt kulminacyjny wnętrza stanowi ulokowana nad salonem antresola. Otoczona przestrzenią rekreacyjną na górze, spina przestrzeń parteru i poddasza, pozwalając by przestrzenie niejako krzyżowały się wzajemnie. Wygodne i przestronne pokoje można zagospodarować jako przestrzeń dla dzieci lub dla gości - projekt zakłada możliwość zlokalizowania wszystkich niezbędnych do wygodnego życia funkcji na parterze.
Dzięki zastosowaniu wysokiej klasy izolacji termicznych oraz nowoczesnej wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła (rekuperacji) projekt spełnia najwyższe standardy energooszczędności. Wpływa to na niskie koszty użytkowania.

Sprawdź korzyści

FAQ

  • Umożliwiamy naszym klientom wprowadzanie we własnym zakresie zmian w naszych projektach. Muszą być one jednak naniesione przez uprawnionego projektanta. Dlatego najprostszym sposobem jest wykonanie ich wraz z procesem adaptacji. By znaleźć projektanta, który podejmie się tych zadań – udostępniamy wyszukiwarkę pod tym linkiem. Więcej o wprowadzaniu zmian w projekcie piszemy tutaj.

  • Oprócz gabarytów działki, na możliwość budowy domu wpływają także regulacje prawne oraz miejscowe, takie jak Warunki Zabudowy lub Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego. O tym, czym są oraz jak je uzyskać piszemy dokładniej tutaj. Jeżeli masz wątpliwości co do zapisów dokumentów prawnych dotyczących Twojej działki, zapraszamy do kontaktu!

  • Przed uzyskaniem Pozwolenia na Budowę, niezbędne jest wykonanie Projektu Zagospodarowania Terenu oraz dostosowanie projektu budowlanego do konkretnej działki. Te indywidualne dla każdej działki prace wykonać musi projektant pracujący w danym regionie. Żeby ułatwić znalezienie osób zajmujących się adaptacją, na naszej stronie udostępniamy ich listę.

  • Większość projektów z naszej pracowni posłużyła już do budowy domu. Nie udostępniamy danych naszych inwestorów, jednak ci którzy zainteresowani są kontaktem z innymi budującymi mogą nawiązać go za pośrednictwem naszego forum.

Nasi partnerzy

    Termo Organika
Podejmujemy starania, aby zawartość naszej strony internetowej jak najlepiej odzwierciedlała cechy oferowanych projektów. Z uwagi jednak na stały rozwój i konieczność aktualizacji, prezentowane materiały mogą odbiegać od szczegółowych rozwiązań zawartych w dokumentacji.
Wybrano: projektów (max: 4)
Dodaj jeszcze jeden projekt do porównania. (Możesz porównać do 4 produktów)

Zapisz się do newslettera aby otrzymać katalog