Projekt domu  Riwiera

Powierzchnia użytkowa 177,16 m2
Powierzchnia zabudowy 192,24 m2
Wysokość budynku 8,49 m
Szerokość budynku 18,10 m
Kąt dachu 25 °
Ilość stanowisk garażowych 2miejsca

Cena 4,300.00 
Zmiany w projekcie
Wsparcie konsultanta

Jakieś pytania?

Powierzchnia całkowita

417,12 m2

Powierzchnia użytkowa

177,16 m2

Powierzchnia zabudowy

192,24 m2

Wysokość budynku

8,49 m

Powierzchnia dachu

282,00

Kondygnacje

piętrowy

Ilość stanowisk garażowych

2miejsca

Dach

Kąt dachu 25 ° , Wielospadowy

Liczba pokoi (bez salonu)

4

Wejście od...

od północy i wschodu

Minimalne wymiary działki
Rzut działki
Parter
Powierzchnia użytkowa: 95,87 m2 + garaż 42,36 m2
Piętro
Powierzchnia użytkowa: 81,80 m2 + strych 8,23 m2
Informacje szczegółowe Riwiera
Elewacje

Tynk mineralny

Stropy

żelbetowy

Ściany

Ściany zewnętrzne: murowane dwuwarstwowe
ściany wewnętrzne: murowane

Dach

dachówka ceramiczna lub cementowa

Technologia więźby

tradycyjna krokwiowa

Opis

Projekt komfortowego domu piętrowego wyróżniającego się atrakcyjną, nowoczesną architekturą i pięknymi wnętrzami.

Na wprost głównego wejścia mieści się serce domu - duży salon otwarty w stronę ogrodu wielkimi oknami. Tuż obok zlokalizowano obszerną jadalnię sąsiadującą z wygodną kuchnią.

Z holu prowadzą schody na piętro oraz przejście do położonych nieco na uboczu pomieszczeń – gabinetu, łazienki oraz garażu. Przy garażu znajduje się kotłownia i aneks gospodarczy.

Piętro domu posiada trzy duże sypialnie i garderoby. Główną sypialnię wyposażono w indywidualną garderobę i łazienkę oraz balkon. Oprócz tego znajdziemy tu większą łazienkę ogólnodostępną oraz pomieszczenie nad garażem, które może służyć jako pralnia, pomieszczenie gospodarcze, czy też dodatkowy pokój. W holu na piętrze usytuowane jest wejście na frontowy balkon.

Projekt budynku sporządzono z uwzględnieniem wysokich wymagań w zakresie energooszczędności. Dzięki dużej kotłowni możliwa jest spora elastyczność w doborze źródeł ciepła – od gazu po paliwo stałe. Dom posiada wentylację mechaniczną z odzyskiem ciepła.

Sprawdź korzyści

FAQ

  • Umożliwiamy naszym klientom wprowadzanie we własnym zakresie zmian w naszych projektach. Muszą być one jednak naniesione przez uprawnionego projektanta. Dlatego najprostszym sposobem jest wykonanie ich wraz z procesem adaptacji. By znaleźć projektanta, który podejmie się tych zadań – udostępniamy wyszukiwarkę pod tym linkiem. Więcej o wprowadzaniu zmian w projekcie piszemy tutaj.

  • Oprócz gabarytów działki, na możliwość budowy domu wpływają także regulacje prawne oraz miejscowe, takie jak Warunki Zabudowy lub Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego. O tym, czym są oraz jak je uzyskać piszemy dokładniej tutaj. Jeżeli masz wątpliwości co do zapisów dokumentów prawnych dotyczących Twojej działki, zapraszamy do kontaktu!

  • Przed uzyskaniem Pozwolenia na Budowę, niezbędne jest wykonanie Projektu Zagospodarowania Terenu oraz dostosowanie projektu budowlanego do konkretnej działki. Te indywidualne dla każdej działki prace wykonać musi projektant pracujący w danym regionie. Żeby ułatwić znalezienie osób zajmujących się adaptacją, na naszej stronie udostępniamy ich listę.

  • Większość projektów z naszej pracowni posłużyła już do budowy domu. Nie udostępniamy danych naszych inwestorów, jednak ci którzy zainteresowani są kontaktem z innymi budującymi mogą nawiązać go za pośrednictwem naszego forum.

Nasi partnerzy

    Termo Organika
Podejmujemy starania, aby zawartość naszej strony internetowej jak najlepiej odzwierciedlała cechy oferowanych projektów. Z uwagi jednak na stały rozwój i konieczność aktualizacji, prezentowane materiały mogą odbiegać od szczegółowych rozwiązań zawartych w dokumentacji.
Wybrano: projektów (max: 4)
Dodaj jeszcze jeden projekt do porównania. (Możesz porównać do 4 produktów)

Zapisz się do newslettera aby otrzymać katalog