Projekt domu  Rocky

Powierzchnia użytkowa 94,02 m2
Powierzchnia zabudowy 98,84 m2
Wysokość budynku 9,10 m
Szerokość budynku 10,77 m
Kąt dachu 35 °
Ilość stanowisk garażowych 1 miejsce

Cena 3,550.00 
Cena dla projektu szeregowego Zmiany w projekcie
Wsparcie konsultanta

Jakieś pytania?

Powierzchnia całkowita

171,40 m2

Powierzchnia użytkowa

94,02 m2

Powierzchnia zabudowy

98,84 m2

Wysokość budynku

9,10 m

Powierzchnia dachu

117,00

Kondygnacje

piętrowy

Ilość stanowisk garażowych

1 miejsce

Dach

Kąt dachu 35 ° , Dwuspadowy

Liczba pokoi (bez salonu)

3

Wejście od...

od północy i wschodu

Minimalne wymiary działki
Rzut działki
Parter (jeden segment)
Powierzchnia użytkowa: 47,99 m2 + garaż 20,36 m2
Pokaż wymiary ścian
Pokaż powierzchnie pokoi
Rzut kondygnacji - zaawansowane Rzut kondygnacji - powierzchnie pomieszczeń
Piętro (jeden segment)
Powierzchnia użytkowa: 46,03 m2
Pokaż wymiary ścian
Pokaż powierzchnie pokoi
Rzut kondygnacji - zaawansowane Rzut kondygnacji - powierzchnie pomieszczeń
Informacje szczegółowe Rocky
Elewacje

Tynk mineralny

Stropy

żelbetowy

Ściany

Ściany zewnętrzne: murowane dwuwarstwowe
ściany wewnętrzne: murowane

Dach

dachówka ceramiczna lub cementowa

Technologia więźby

tradycyjna krokwiowa

Opis

Projekt oryginalnego domu piętrowego z garażem do zabudowy szeregowej i bliźniaczej. Architektura budynku w ciekawy sposób nawiązuje do tradycyjnych form domu jednorodzinnego. Budynek posiada sympatyczną, 3 bryłową sylwetkę. W zabudowie szeregowej pozwala zachować optyczną odrębność domów, dzięki zróżnicowanej formie każdego segmentu. Dzięki temu zabiegowi zapobiegamy monotonności a całość robi się dynamiczna i ciekawa.
Na parterze króluje jednoprzestrzenna część dzienna z dość dużą, ustawną kuchnią. Całość tej przestrzeni otwiera się ogromnym oknem na ogród. Pod schodami ukryliśmy niedużą spiżarnię. Parter mieści jeszcze łazienkę, spory przedsionek z miejscem na dużą szafę. Komunikacja ograniczona została do niezbędnego minimum dzięki czemu wykorzystujemy każdy centymetr kwadratowy niewielkiego domu. W kotłowni zaproponowaliśmy piec na biomasę ale jej wielkość i wyposażenie (uniwersalny komin) pozwolą zaadaptować ją na inne źródła energii . Do tego na parterze dodaliśmy wygodny garaż.
Na piętrze mieszkańcy mają do dyspozycji trzy sypialnie i fajną łazienkę. Na strychu nad piętrem wygospodarowaliśmy też małe pomieszczenia na urządzenia techniczne – rekuperator.
Niskie koszty eksploatacji budynku zapewnią zaprojektowane izolacje termiczne oraz system wentylacji z odzyskiem ciepła (rekuperacji).
W projekcie przewidziano ogrzewanie na bazie pieca zasilanego biomasą z łatwą adaptacją na inny rodzaj paliwa.
Dokumentacja projektowa może nie zawierać niektórych elementów wyposażenia bądź wykończenia budynku przedstawionych na wizualizacjach.

Sprawdź korzyści

FAQ

  • Umożliwiamy naszym klientom wprowadzanie we własnym zakresie zmian w naszych projektach. Muszą być one jednak naniesione przez uprawnionego projektanta. Dlatego najprostszym sposobem jest wykonanie ich wraz z procesem adaptacji. By znaleźć projektanta, który podejmie się tych zadań – udostępniamy wyszukiwarkę pod tym linkiem. Więcej o wprowadzaniu zmian w projekcie piszemy tutaj.

  • Oprócz gabarytów działki, na możliwość budowy domu wpływają także regulacje prawne oraz miejscowe, takie jak Warunki Zabudowy lub Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego. O tym, czym są oraz jak je uzyskać piszemy dokładniej tutaj. Jeżeli masz wątpliwości co do zapisów dokumentów prawnych dotyczących Twojej działki, zapraszamy do kontaktu!

  • Przed uzyskaniem Pozwolenia na Budowę, niezbędne jest wykonanie Projektu Zagospodarowania Terenu oraz dostosowanie projektu budowlanego do konkretnej działki. Te indywidualne dla każdej działki prace wykonać musi projektant pracujący w danym regionie. Żeby ułatwić znalezienie osób zajmujących się adaptacją, na naszej stronie udostępniamy ich listę.

  • Większość projektów z naszej pracowni posłużyła już do budowy domu. Nie udostępniamy danych naszych inwestorów, jednak ci którzy zainteresowani są kontaktem z innymi budującymi mogą nawiązać go za pośrednictwem naszego forum.

Nasi partnerzy

    Termo Organika
Podejmujemy starania, aby zawartość naszej strony internetowej jak najlepiej odzwierciedlała cechy oferowanych projektów. Z uwagi jednak na stały rozwój i konieczność aktualizacji, prezentowane materiały mogą odbiegać od szczegółowych rozwiązań zawartych w dokumentacji.
Wybrano: projektów (max: 4)
Dodaj jeszcze jeden projekt do porównania. (Możesz porównać do 4 produktów)

Zapisz się do newslettera aby otrzymać katalog