Projekt domu  Samba 10

Powierzchnia użytkowa 152,49 m2
Powierzchnia zabudowy 151,50 m2
Wysokość budynku 7,35 m
Szerokość budynku 10,05 m
Kąt dachu 5 °
Ilość stanowisk garażowych 2miejsca

Cena 3,800.00 
Zmiany w projekcie
Wsparcie konsultanta

Jakieś pytania?

Powierzchnia całkowita

263,00 m2

Powierzchnia użytkowa

152,49 m2

Powierzchnia zabudowy

151,50 m2

Wysokość budynku

7,35 m

Powierzchnia dachu

150,00

Kondygnacje

piętrowy

Ilość stanowisk garażowych

2miejsca

Dach

Kąt dachu 5 ° , Płaski

Liczba pokoi (bez salonu)

4

Wejście od...

od północy i wschodu

Minimalne wymiary działki

* - dla działki o szerokości do 16m

Rzut działki
Parter
Powierzchnia użytkowa: 73,26 m2 + garaż 32,38 m2
Pokaż wymiary ścian
Pokaż powierzchnie pokoi
Rzut kondygnacji - zaawansowane Rzut kondygnacji - powierzchnie pomieszczeń
Piętro
Powierzchnia użytkowa: 79,23 m2
Pokaż wymiary ścian
Pokaż powierzchnie pokoi
Rzut kondygnacji - zaawansowane Rzut kondygnacji - powierzchnie pomieszczeń
Informacje szczegółowe Samba 10
Elewacje

Tynk mineralny

Stropy

żelbetowy

Ściany

Ściany zewnętrzne: murowane dwuwarstwowe
ściany wewnętrzne: murowane

Dach

stropodach pełny

Technologia więźby

n/d

Opis

Projekt wygodnego, piętrowego domu "Samba 10" z garażem dwustanowiskowym przeznaczony na wąską działkę - do 16 metrów. Mimo niewielkiej szerokości ma duży, dwustanowiskowy garaż z przejściem do domu. Budynek posiada atrakcyjną, nowoczesną bryłę z płaskim dachem.
Parter domu wita nas pojemnym i praktycznym przedsionkiem, z którego możemy dostać się do wnętrza mieszkalnego lub garażu. Znalazło się tu też miejsce na dużą głęboką szafę.
Spora kuchnia z narożnym oknem połączona jest z holem i salonem. Kuchnia prócz dużego roboczego blatu wyposażona jest w atrakcyjną wizualnie i praktyczną wyspę z miejscem na codzienne posiłki. Z drugiej strony mamy kompaktową łazienkę i pokój mogący pełnić rolę gabinetu lub pokoju gościnnego. Imponujący salon z jadalnią powinien spełnić oczekiwania gościnnej rodziny. Bezproblemowo zmieścimy tu rozkładany stół i spory wypoczynek. Wszystkie pomieszczenia doświetlone są dużymi otworami okiennymi wpuszczającymi słońce do wnętrza czyniąc je przytulnym i jasnym. Zadaszony taras otwiera dom na ogród.

Piętro dysponuje trzema pokojami. Dużymi i ustawnymi. Pięknie doświetlonymi. Sypialnie dzieci dodatkowo mają dostęp do zadaszonego balkonu. Oprócz tego jest tu też garderoba pralnia oraz wygodna i ergonomiczna łazienka.

Niskie koszty eksploatacji budynku zapewnią zaprojektowane izolacje termiczne oraz system wentylacji z odzyskiem ciepła (rekuperacji).
W projekcie przewidziano ogrzewanie na bazie pieca zasilanego gazem. Dzięki możliwości dopasowania rozmiaru kotłowni i zastosowaniu uniwersalnego przewodu spalinowego, łatwo można zmienić źródło ciepła na piec zasilany np. paliwem stałym.

Sprawdź korzyści

FAQ

  • Umożliwiamy naszym klientom wprowadzanie we własnym zakresie zmian w naszych projektach. Muszą być one jednak naniesione przez uprawnionego projektanta. Dlatego najprostszym sposobem jest wykonanie ich wraz z procesem adaptacji. By znaleźć projektanta, który podejmie się tych zadań – udostępniamy wyszukiwarkę pod tym linkiem. Więcej o wprowadzaniu zmian w projekcie piszemy tutaj.

  • Oprócz gabarytów działki, na możliwość budowy domu wpływają także regulacje prawne oraz miejscowe, takie jak Warunki Zabudowy lub Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego. O tym, czym są oraz jak je uzyskać piszemy dokładniej tutaj. Jeżeli masz wątpliwości co do zapisów dokumentów prawnych dotyczących Twojej działki, zapraszamy do kontaktu!

  • Przed uzyskaniem Pozwolenia na Budowę, niezbędne jest wykonanie Projektu Zagospodarowania Terenu oraz dostosowanie projektu budowlanego do konkretnej działki. Te indywidualne dla każdej działki prace wykonać musi projektant pracujący w danym regionie. Żeby ułatwić znalezienie osób zajmujących się adaptacją, na naszej stronie udostępniamy ich listę.

  • Większość projektów z naszej pracowni posłużyła już do budowy domu. Nie udostępniamy danych naszych inwestorów, jednak ci którzy zainteresowani są kontaktem z innymi budującymi mogą nawiązać go za pośrednictwem naszego forum.

Nasi partnerzy

    Termo Organika
Podejmujemy starania, aby zawartość naszej strony internetowej jak najlepiej odzwierciedlała cechy oferowanych projektów. Z uwagi jednak na stały rozwój i konieczność aktualizacji, prezentowane materiały mogą odbiegać od szczegółowych rozwiązań zawartych w dokumentacji.
Wybrano: projektów (max: 4)
Dodaj jeszcze jeden projekt do porównania. (Możesz porównać do 4 produktów)

Zapisz się do newslettera aby otrzymać katalog