Projekt domu  Samba II

Powierzchnia użytkowa 158,45 m2
Powierzchnia zabudowy 156,94 m2
Wysokość budynku 8,80 m
Szerokość budynku 10,45 m
Kąt dachu 25 °
Ilość stanowisk garażowych 2miejsca

Cena 4,300.00 
Zmiany w projekcie
Wsparcie konsultanta

Jakieś pytania?

Powierzchnia użytkowa

158,45 m2

Powierzchnia zabudowy

156,94 m2

Wysokość budynku

8,80 m

Powierzchnia dachu

209,00

Kondygnacje

piętrowy

Ilość stanowisk garażowych

2miejsca

Dach

Kąt dachu 25 ° , Wielospadowy

Liczba pokoi (bez salonu)

4

Wejście od...

od północy i wschodu

Minimalne wymiary działki

* - dla działki o szerokości do 16 m

Rzut działki
Parter
Powierzchnia użytkowa: 79,75 m2 + garaż 34,02 m2
Piętro
Powierzchnia użytkowa: 78,70 m2
Piwnica
Powierzchnia użytkowa: 81,63 m2
Informacje szczegółowe Samba II
Elewacje

Tynk mineralny

Stropy

żelbetowy

Ściany

Ściany zewnętrzne: murowane dwuwarstwowe
ściany wewnętrzne: murowane

Dach

dachówka ceramiczna lub cementowa

Technologia więźby

tradycyjna krokwiowa

Opis

Projekt wygodnego, piętrowego domu "Samba II" z garażem dwustanowiskowym i piwnicą przeznaczony na wąską działkę - do 16 metrów. Mimo niewielkiej szerokości ma duży, dwustanowiskowy garaż z przejściem do domu.
W projekcie przewidziano podpiwnieczenie i zlokalizowaną tam kotłownię. Istnieje też możliwość rezygnacji z piwnicy i przeniesienia kotłowni do pomieszczenia gospodarczego na parterze.

Parter domu wita nas pojemnym i praktycznym przedsionkiem, z którego możemy dostać się do wnętrza mieszkalnego lub pomieszczenia gospodarczego i garażu.
Duża kuchnia z narożnym oknem połączona jest z holem i salonem. z drugiej strony mamy kompaktową łazienkę i pokój.

Piętro dysponuje trzema pokojami, w tym jednym z własną garderobą. Oprócz tego jest tu też garderoba wspólna oraz łazienka i niewielka pralnia.

Komentarze (5)
Oceń projekt
pawelwpi
28 marca, 2017 12:52:11
Prośba do budujących Sambę II NF40 czy koszty z kosztorysu DomoweKlimaty w przypadku budowy metodą gospodarczą się sprawdzają (SSZ), czy trzeba liczyć się z większymi wydatkami. Z żoną chcemy Sambe bez
pseq
2 października, 2015 18:59:29
Ja też buduję tylko bez piwnic .Spory domek ile murarze u was się zgodzili za robotę? Czy kosztorys przygotowany przez Domowe Klimaty jest wg wykonalny?
syljab
28 lipca, 2015 06:58:29
Witaj, Ja będę ruszać z budową wrzesień/październik. A jak to wygląda u Ciebie?
lucas09
29 stycznia, 2015 15:10:59
CZY KTOŚ BUDUJE TEN DOM? - Samba II NF40 158.27m²
admin
26 lutego, 2014 10:09:00

Sprawdź korzyści

FAQ

  • Umożliwiamy naszym klientom wprowadzanie we własnym zakresie zmian w naszych projektach. Muszą być one jednak naniesione przez uprawnionego projektanta. Dlatego najprostszym sposobem jest wykonanie ich wraz z procesem adaptacji. By znaleźć projektanta, który podejmie się tych zadań – udostępniamy wyszukiwarkę pod tym linkiem. Więcej o wprowadzaniu zmian w projekcie piszemy tutaj.

  • Oprócz gabarytów działki, na możliwość budowy domu wpływają także regulacje prawne oraz miejscowe, takie jak Warunki Zabudowy lub Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego. O tym, czym są oraz jak je uzyskać piszemy dokładniej tutaj. Jeżeli masz wątpliwości co do zapisów dokumentów prawnych dotyczących Twojej działki, zapraszamy do kontaktu!

  • Przed uzyskaniem Pozwolenia na Budowę, niezbędne jest wykonanie Projektu Zagospodarowania Terenu oraz dostosowanie projektu budowlanego do konkretnej działki. Te indywidualne dla każdej działki prace wykonać musi projektant pracujący w danym regionie. Żeby ułatwić znalezienie osób zajmujących się adaptacją, na naszej stronie udostępniamy ich listę.

  • Większość projektów z naszej pracowni posłużyła już do budowy domu. Nie udostępniamy danych naszych inwestorów, jednak ci którzy zainteresowani są kontaktem z innymi budującymi mogą nawiązać go za pośrednictwem naszego forum.

Nasi partnerzy

    Termo Organika
Podejmujemy starania, aby zawartość naszej strony internetowej jak najlepiej odzwierciedlała cechy oferowanych projektów. Z uwagi jednak na stały rozwój i konieczność aktualizacji, prezentowane materiały mogą odbiegać od szczegółowych rozwiązań zawartych w dokumentacji.
Wybrano: projektów (max: 4)
Dodaj jeszcze jeden projekt do porównania. (Możesz porównać do 4 produktów)

Zapisz się do newslettera aby otrzymać katalog