Projekt domu  Samba

Powierzchnia użytkowa 149,08 m2
Powierzchnia zabudowy 157,21 m2
Wysokość budynku 8,84 m
Szerokość budynku 11,45 m
Kąt dachu 25 °
Ilość stanowisk garażowych 2 miejsca

Cena 2,900.00 
Zmiany w projekcie
Wsparcie konsultanta

Masz pytania?

Powierzchnia całkowita

310,85 m2

Powierzchnia użytkowa

149,08 m2

Powierzchnia zabudowy

157,21 m2

Wysokość budynku

8,84 m

Ilość stanowisk garażowych

2 miejsca

Dach

Kąt dachu 25 ° , Wielospadowy

Ilość pokoi (bez salonu)

4

Wejście od...

od północy i wschodu

Minimalne wymiary działki

* - dla działki o szerokości do 16 m

Rzut działki
Parter
Powierzchnia użytkowa: 79,40 m2 + garaż 34,78 m2
Piętro
Powierzchnia użytkowa: 69,68 m2
Informacje szczegółowe o projekcie Samba
Elewacje

Tynk mineralny

Stropy

żelbetowy

Ściany

Ściany zewnętrzne: murowane dwuwarstwowe
ściany wewnętrzne: murowane

Dach

dachówka ceramiczna lub cementowa

Technologia więźby

tradycyjna krokwiowa

Przybliżone dane obliczeniowe

Elewacje : 276,00 m2

Ściany nośne : 243,00 m2

Ściany działowe : 99,00 m2

Ściany fundamentowe : 15,00 m3

Podłogi : 183,90 m2

Dach : 198,00 m2

Drewno na konstrukcję dachu : 9,60 m3

Opis

Projekt domu piętrowego "Samba" - energooszczędnego z garażem dwustanowiskowym na wąską działkę.

Nowoczesny i komfortowy projekt domu piętrowego dający poczucie przestrzeni przy zachowaniu klasycznego podziału na dwie podstawowe strefy użytkowe: dzienna i nocną. Parter składa się z kuchni, pięknego salonu z wyjściem na zadaszony taras, a także dodatkowego pokoju, który może pełnić funkcję gabinetu - być oddzielną podstrefą domu ze względu na położenie lekko na uboczu komunikacji wewnętrznej.

Szacunkowe koszty budowy domu

Jak liczymy kosztorysy?
Lp.Etap robótKoszt budowy metodą gospodarcząSystem zlecony koszt minimalnySystem zlecony koszt średni
1Roboty ziemne2,6782,9394,014
2Fundamenty32,88336,33843,708
3Konstrukcja przyziemia90,544101,986124,773
4Dach40,97544,55951,376
5Podkłady i posadzki30,13133,36739,806
6Okna i drzwi zewnętrzne29,05629,93932,810
7Tynki wewnętrzne9,19211,45015,399
8Elewacje39,28847,96762,569
9Instalacje sanitarne30,33631,06736,549
10Instalacje elektryczne13,15113,97320,547
11Razem318,234353,585431,551
w tym stan surowy zamknięty:w tym stan surowy zamknięty:w tym stan surowy zamknięty:
196,137215,760256,681

* Wielkości szacowane

Komentarze (22)
Oceń produkt
jakubc
jakubc
20 sierpnia, 2019 07:23:57
Witam . Mam pytanie . Chce zrezygnować ze stropu na 2 pietrze czy w związku z tym zmieniana była konstrukcja dachu ? Długości belek ?
rafal sobota
19 sierpnia, 2019 21:30:15
Witam . Mam pytanie . Chce zrezygnować ze stropu na 2 pietrze czy w związku z tym zmieniana była konstrukcja dachu ? Długości belek ? I gdzie zamontowane są słupy
owsianydawid@op.pl
1 grudnia, 2017 20:00:11
owsianydawid@op.pl
1 grudnia, 2017 19:58:31
zimas
27 listopada, 2017 20:38:35
Dziękuje za odpowiedz bo już myślałem że coś moi budowlańcy pominęli .Ja mam gaz tylko do pieca i kominka gazowego.

Sprawdź korzyści

FAQ

  • Umożliwiamy naszym klientom wprowadzanie we własnym zakresie zmian w naszych projektach. Muszą być one jednak naniesione przez uprawnionego projektanta. Dlatego najprostszym sposobem jest wykonanie ich wraz z procesem adaptacji. By znaleźć projektanta, który podejmie się tych zadań – udostępniamy wyszukiwarkę pod tym linkiem. Więcej o wprowadzaniu zmian w projekcie piszemy tutaj.

  • Oprócz gabarytów działki, na możliwość budowy domu wpływają także regulacje prawne oraz miejscowe, takie jak Warunki Zabudowy lub Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego. O tym, czym są oraz jak je uzyskać piszemy dokładniej tutaj. Jeżeli masz wątpliwości co do zapisów dokumentów prawnych dotyczących Twojej działki, zapraszamy do kontaktu!

  • Przed uzyskaniem Pozwolenia na Budowę, niezbędne jest wykonanie Projektu Zagospodarowania Terenu oraz dostosowanie projektu budowlanego do konkretnej działki. Te indywidualne dla każdej działki prace wykonać musi projektant pracujący w danym regionie. Żeby ułatwić znalezienie osób zajmujących się adaptacją, na naszej stronie udostępniamy ich listę.

  • Większość projektów z naszej pracowni posłużyła już do budowy domu. Nie udostępniamy danych naszych inwestorów, jednak ci którzy zainteresowani są kontaktem z innymi budującymi mogą nawiązać go za pośrednictwem naszego forum.

Nasi partnerzy

    Termo Organika
Podejmujemy starania, aby zawartość naszej strony internetowej jak najlepiej odzwierciedlała cechy oferowanych projektów. Z uwagi jednak na stały rozwój i konieczność aktualizacji, prezentowane materiały mogą odbiegać od szczegółowych rozwiązań zawartych w dokumentacji.
Wybrano: projektów (max: 4)
Dodaj jeszcze jeden projekt do porównania. (Możesz porównać do 4 produktów)

Zapisz się do newslettera aby otrzymać katalog