Projekt domu  Sawanna

Powierzchnia użytkowa 83,94 m2
Powierzchnia zabudowy 89,93 m2
Wysokość budynku 7,12 m
Szerokość budynku 11,01 m
Kąt dachu 3 °
Ilość stanowisk garażowych 1 miejsce

Cena 4,600.00 
Cena obejmuje dwa segmenty Zmiany w projekcie
Wsparcie konsultanta

Jakieś pytania?

Powierzchnia całkowita

158,13 m2

Powierzchnia użytkowa

83,94 m2

Powierzchnia zabudowy

89,93 m2

Wysokość budynku

7,12 m

Powierzchnia dachu

90,00

Kondygnacje

piętrowy

Ilość stanowisk garażowych

1 miejsce

Dach

Kąt dachu 3 ° , Płaski

Liczba pokoi (bez salonu)

3

Wejście od...

od północy i wschodu

Minimalne wymiary działki

* - dla działki o szerokości do 16 m

Rzut działki
Parter (jeden segment)
Powierzchnia użytkowa: 39,27 m2 + garaż 18,15 m2
Pokaż wymiary ścian
Pokaż powierzchnie pokoi
Rzut kondygnacji - zaawansowane Rzut kondygnacji - powierzchnie pomieszczeń
Piętro (jeden segment)
Powierzchnia użytkowa: 44,67 m2
Pokaż wymiary ścian
Pokaż powierzchnie pokoi
Rzut kondygnacji - zaawansowane Rzut kondygnacji - powierzchnie pomieszczeń
Informacje szczegółowe Sawanna
Elewacje

Tynk mineralny

Stropy

żelbetowy

Ściany

Ściany zewnętrzne: murowane dwuwarstwowe
ściany wewnętrzne: murowane

Dach

stropodach pełny

Technologia więźby

n/d

Opis

Projekt małego piętrowego domu z garażem do zabudowy bliźniaczej. Budynek posiada sympatyczną, nowoczesną bryłę z płaskim dachem.

Na parterze znajduje się duży przedsionek z przejściem do garażu i miejscem na naprawdę sporą głęboką szafę. Do tego parter wyposażyliśmy w łazienkę z prysznicem i wydzielonym miejscem na piec gazowy bądź pompę ciepła. Największym atutem domu jest salon połączony z jadalnią i kuchnią otwierający się dużymi oknami na ogród.

Trzy pokoje mieszkalne i dużą łazienkę znajdziemy na piętrze. Pokoje doświetlone są dużymi otworami okiennymi. Pomieszczenia są jasne i zaprojektowane tak by były ergonomiczne i ustawne. Rozwiązania wnętrz są proste, a pomieszczenia mają regularny kształt co pozwala na maksymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni.

Niskie koszty eksploatacji budynku zapewnią zaprojektowane izolacje termiczne oraz system wentylacji z odzyskiem ciepła (rekuperacji).
W projekcie przewidziano ogrzewanie na bazie pieca zasilanego gazem,z którego łatwo zrezygnować na rzecz pompy ciepła.

Sprawdź korzyści

FAQ

  • Umożliwiamy naszym klientom wprowadzanie we własnym zakresie zmian w naszych projektach. Muszą być one jednak naniesione przez uprawnionego projektanta. Dlatego najprostszym sposobem jest wykonanie ich wraz z procesem adaptacji. By znaleźć projektanta, który podejmie się tych zadań – udostępniamy wyszukiwarkę pod tym linkiem. Więcej o wprowadzaniu zmian w projekcie piszemy tutaj.

  • Oprócz gabarytów działki, na możliwość budowy domu wpływają także regulacje prawne oraz miejscowe, takie jak Warunki Zabudowy lub Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego. O tym, czym są oraz jak je uzyskać piszemy dokładniej tutaj. Jeżeli masz wątpliwości co do zapisów dokumentów prawnych dotyczących Twojej działki, zapraszamy do kontaktu!

  • Przed uzyskaniem Pozwolenia na Budowę, niezbędne jest wykonanie Projektu Zagospodarowania Terenu oraz dostosowanie projektu budowlanego do konkretnej działki. Te indywidualne dla każdej działki prace wykonać musi projektant pracujący w danym regionie. Żeby ułatwić znalezienie osób zajmujących się adaptacją, na naszej stronie udostępniamy ich listę.

  • Większość projektów z naszej pracowni posłużyła już do budowy domu. Nie udostępniamy danych naszych inwestorów, jednak ci którzy zainteresowani są kontaktem z innymi budującymi mogą nawiązać go za pośrednictwem naszego forum.

Nasi partnerzy

    Termo Organika
Podejmujemy starania, aby zawartość naszej strony internetowej jak najlepiej odzwierciedlała cechy oferowanych projektów. Z uwagi jednak na stały rozwój i konieczność aktualizacji, prezentowane materiały mogą odbiegać od szczegółowych rozwiązań zawartych w dokumentacji.
Wybrano: projektów (max: 4)
Dodaj jeszcze jeden projekt do porównania. (Możesz porównać do 4 produktów)

Zapisz się do newslettera aby otrzymać katalog