Projekt domu  Selene III

Powierzchnia użytkowa 94,79 m2
Powierzchnia zabudowy 147,27 m2
Wysokość budynku 7,73 m
Szerokość budynku 12,25 m
Kąt dachu 35 °
Ilość stanowisk garażowych 1 miejsce

Cena 2,400.00 
Zmiany w projekcie
Wsparcie konsultanta

Masz pytania?

Powierzchnia całkowita

170,33 m2

Powierzchnia użytkowa

94,79 m2

Powierzchnia zabudowy

147,27 m2

Wysokość budynku

7,73 m

Ilość stanowisk garażowych

1 miejsce

Dach

Kąt dachu 35 ° , Wielospadowy

Ilość pokoi (bez salonu)

3

Wejście od...

od północy i wschodu

Minimalne wymiary działki
Rzut działki
Parter
Powierzchnia użytkowa: 94,79 m2 + garaż 18,78 m2
Informacje szczegółowe o projekcie Selene III
Elewacje

Tynk mineralny

Stropy

żelbetowy

Ściany

Ściany zewnętrzne: murowane dwuwarstwowe
ściany wewnętrzne: murowane

Dach

dachówka ceramiczna lub cementowa

Technologia więźby

tradycyjna krokwiowa

Przybliżone dane obliczeniowe

Elewacje : 159,00 m2

Ściany nośne : 206,00 m2

Ściany działowe : 34,00 m2

Ściany fundamentowe : 21,00 m3

Podłogi : 117,60 m2

Dach : 221,00 m2

Drewno na konstrukcję dachu : 9,70 m3

Opis

Projekt małego domu parterowego z garażem "Selene III". Pomimo niewielkiej powierzchni posiada wszystko, co jest potrzebne do życia rodzinie. Znajdują się w nim 3 sypialnie oraz kuchnia połączona z dużym salonem, co sprawia, że dom staje się bardziej przestronny oraz pozwoli Państwu na przyjmowanie swoich najbliższych i przyjaciół.

Wnętrze domu charakteryzuje się wyjątkową funkcjonalnością połaczoną z oszczędnością miejsca. W wyglądzie zewnętrznym ciepłe uczucia budzi miła dla oka proporcjonalność bryły, czy zapraszajacy podcień ocieniający wejcie główne.

Polecamy też inne projekty domów jednorodzinnych. Posiadamy w ofercie domy parterowe, piętrowe, z poddaszem użytkowym, szeregówki i bliźniaki.

Szacunkowe koszty budowy domu

Jak liczymy kosztorysy?
Lp.Etap robótKoszt budowy metodą gospodarcząSystem zlecony koszt minimalnySystem zlecony koszt średni
1Roboty ziemne3,0213,7655,434
2Fundamenty23,49325,81330,013
3Konstrukcja przyziemia50,05857,55170,448
4Dach48,57354,32165,109
5Podkłady, posadzki, śc działowe20,35523,35028,672
6Okna i drzwi zewnętrzne17,39617,98119,814
7Tynki wewnętrzne7,5559,77113,462
8Elewacje40,31647,78860,312
9Instalacje sanitarne20,08620,56924,200
10Instalacje elektryczne4,0634,3176,348
11Razem234,916265,226323,812
w tym stan surowy zamknięty:w tym stan surowy zamknięty:w tym stan surowy zamknięty:
142,541159,432190,820

* Wielkości szacowane

Komentarze (2)
Oceń produkt
admin
12 stycznia, 2010 11:49:27
Przeniesione z komentarzy projektu. ajan 2009-12-01 21:17:47 selene III dobry projekt, ale pasowałoby doprojektować WC, oprócz łazienki, teraz nawet w blokach przy tym metrażu WC jest dodatkowo projektowany.
admin
21 grudnia, 2009 07:48:43

Sprawdź korzyści

FAQ

  • Umożliwiamy naszym klientom wprowadzanie we własnym zakresie zmian w naszych projektach. Muszą być one jednak naniesione przez uprawnionego projektanta. Dlatego najprostszym sposobem jest wykonanie ich wraz z procesem adaptacji. By znaleźć projektanta, który podejmie się tych zadań – udostępniamy wyszukiwarkę pod tym linkiem. Więcej o wprowadzaniu zmian w projekcie piszemy tutaj.

  • Oprócz gabarytów działki, na możliwość budowy domu wpływają także regulacje prawne oraz miejscowe, takie jak Warunki Zabudowy lub Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego. O tym, czym są oraz jak je uzyskać piszemy dokładniej tutaj. Jeżeli masz wątpliwości co do zapisów dokumentów prawnych dotyczących Twojej działki, zapraszamy do kontaktu!

  • Przed uzyskaniem Pozwolenia na Budowę, niezbędne jest wykonanie Projektu Zagospodarowania Terenu oraz dostosowanie projektu budowlanego do konkretnej działki. Te indywidualne dla każdej działki prace wykonać musi projektant pracujący w danym regionie. Żeby ułatwić znalezienie osób zajmujących się adaptacją, na naszej stronie udostępniamy ich listę.

  • Większość projektów z naszej pracowni posłużyła już do budowy domu. Nie udostępniamy danych naszych inwestorów, jednak ci którzy zainteresowani są kontaktem z innymi budującymi mogą nawiązać go za pośrednictwem naszego forum.

Nasi partnerzy

    Termo Organika
Podejmujemy starania, aby zawartość naszej strony internetowej jak najlepiej odzwierciedlała cechy oferowanych projektów. Z uwagi jednak na stały rozwój i konieczność aktualizacji, prezentowane materiały mogą odbiegać od szczegółowych rozwiązań zawartych w dokumentacji.
Wybrano: projektów (max: 4)
Dodaj jeszcze jeden projekt do porównania. (Możesz porównać do 4 produktów)

Zapisz się do newslettera aby otrzymać katalog