Projekt domu  Selene IV

Powierzchnia użytkowa 99,61 m2
Powierzchnia zabudowy 165,90 m2
Wysokość budynku 7,53 m
Szerokość budynku 12,87 m
Kąt dachu 30 °
Ilość stanowisk garażowych 1 miejsce

Cena 2,600.00 
Zmiany w projekcie
Wsparcie konsultanta

Masz pytania?

Powierzchnia całkowita

200,39 m2

Powierzchnia użytkowa

99,61 m2

Powierzchnia zabudowy

165,90 m2

Wysokość budynku

7,53 m

Ilość stanowisk garażowych

1 miejsce

Dach

Kąt dachu 30 ° , Wielospadowy

Ilość pokoi (bez salonu)

3

Wejście od...

od północy i wschodu

Minimalne wymiary działki
Rzut działki
Parter
Powierzchnia użytkowa: 99,61 m2 + garaż 21,38 m2
Pokaż wymiary ścian
Pokaż powierzchnie pokoi
Rzut kondygnacji - zaawansowane Rzut kondygnacji - powierzchnie pomieszczeń
Informacje szczegółowe o projekcie Selene IV
Elewacje

Tynk mineralny

Stropy

żelbetowy

Ściany

Ściany zewnętrzne: murowane dwuwarstwowe
ściany wewnętrzne: murowane

Dach

dachówka ceramiczna lub cementowa

Technologia więźby

tradycyjna krokwiowa

Przybliżone dane obliczeniowe

Elewacje : 187,00 m2

Ściany nośne : 211,00 m2

Ściany działowe : 66,00 m2

Ściany fundamentowe : 13,00 m3

Podłogi : 121,00 m2

Dach : 278,00 m2

Drewno na konstrukcję dachu : 12,30 m3

Opis

Projekt małego domu parterowego "Selene IV" z garażem jednostanowiskowym.
Kolejna wersja popularnego projektu "Selene III" w nieco bardziej nowoczesnej szacie. W prostym i sprawdzonym układzie wnętrza również wprowadzono kilka pożytecznych modyfikacji. Między innymi "Selene IV" otrzymała większy przedsionek, spiżarnię, dodatkowe WC, wykusz w jadalni a także duży zadaszony taras od strony ogrodu. Oprócz tego znajdziemy tu poszerzony garaż i większą kotłownię w której można, na przykład, zainstalować piec na paliwo stałe.

Szacunkowe koszty budowy domu

Jak liczymy kosztorysy?
Lp.Etap robótKoszt budowy metodą gospodarcząSystem zlecony koszt minimalnySystem zlecony koszt średni
1Roboty ziemne2,2342,4523,350
2Fundamenty35,14838,61146,021
3Konstrukcja przyziemia66,86575,59993,229
4Dach52,79557,40366,217
5Podkłady i posadzki29,25732,06837,801
6Okna i drzwi zewnętrzne26,82927,52129,948
7Tynki wewnętrzne8,61310,42313,640
8Elewacje30,63837,45348,746
9Instalacje sanitarne25,75926,37931,034
10Instalacje elektryczne5,1585,4808,059
11Razem283,296313,389378,045
w tym stan surowy zamknięty:w tym stan surowy zamknięty:w tym stan surowy zamknięty:
183,871201,587238,766

* Wielkości szacowane

Komentarze (0)
Oceń produkt
Brak komentarzy. Bądź pierwszy :)

Sprawdź korzyści

FAQ

  • Umożliwiamy naszym klientom wprowadzanie we własnym zakresie zmian w naszych projektach. Muszą być one jednak naniesione przez uprawnionego projektanta. Dlatego najprostszym sposobem jest wykonanie ich wraz z procesem adaptacji. By znaleźć projektanta, który podejmie się tych zadań – udostępniamy wyszukiwarkę pod tym linkiem. Więcej o wprowadzaniu zmian w projekcie piszemy tutaj.

  • Oprócz gabarytów działki, na możliwość budowy domu wpływają także regulacje prawne oraz miejscowe, takie jak Warunki Zabudowy lub Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego. O tym, czym są oraz jak je uzyskać piszemy dokładniej tutaj. Jeżeli masz wątpliwości co do zapisów dokumentów prawnych dotyczących Twojej działki, zapraszamy do kontaktu!

  • Przed uzyskaniem Pozwolenia na Budowę, niezbędne jest wykonanie Projektu Zagospodarowania Terenu oraz dostosowanie projektu budowlanego do konkretnej działki. Te indywidualne dla każdej działki prace wykonać musi projektant pracujący w danym regionie. Żeby ułatwić znalezienie osób zajmujących się adaptacją, na naszej stronie udostępniamy ich listę.

  • Większość projektów z naszej pracowni posłużyła już do budowy domu. Nie udostępniamy danych naszych inwestorów, jednak ci którzy zainteresowani są kontaktem z innymi budującymi mogą nawiązać go za pośrednictwem naszego forum.

Nasi partnerzy

    Termo Organika
Podejmujemy starania, aby zawartość naszej strony internetowej jak najlepiej odzwierciedlała cechy oferowanych projektów. Z uwagi jednak na stały rozwój i konieczność aktualizacji, prezentowane materiały mogą odbiegać od szczegółowych rozwiązań zawartych w dokumentacji.
Wybrano: projektów (max: 4)
Dodaj jeszcze jeden projekt do porównania. (Możesz porównać do 4 produktów)

Zapisz się do newslettera aby otrzymać katalog