Projekt domu  Selene V

Powierzchnia użytkowa 158,56 m2
Powierzchnia zabudowy 202,28 m2
Wysokość budynku 7,61 m
Szerokość budynku 14,74 m
Kąt dachu 30 °
Ilość stanowisk garażowych 2miejsca

Cena 3,750.00 
Zmiany w projekcie
Wsparcie konsultanta

Jakieś pytania?

Powierzchnia całkowita

536,19 m2

Powierzchnia użytkowa

158,56 m2

Powierzchnia zabudowy

202,28 m2

Wysokość budynku

7,61 m

Kondygnacje

z poddaszem

Ilość stanowisk garażowych

2miejsca

Dach

Kąt dachu 30 ° , Wielospadowy

Liczba pokoi (bez salonu)

5

Wejście od...

od północy i wschodu

Minimalne wymiary działki
Rzut działki
Parter
Powierzchnia użytkowa: 111,35 m2 + garaż 39,98 m2
Pokaż wymiary ścian
Pokaż powierzchnie pokoi
Rzut kondygnacji - zaawansowane Rzut kondygnacji - powierzchnie pomieszczeń
Poddasze
Powierzchnia użytkowa: 47,21 m2
Pokaż wymiary ścian
Pokaż powierzchnie pokoi
Rzut kondygnacji - zaawansowane Rzut kondygnacji - powierzchnie pomieszczeń
Piwnica
Powierzchnia użytkowa: 48,94 m2
Pokaż wymiary ścian
Pokaż powierzchnie pokoi
Rzut kondygnacji - zaawansowane Rzut kondygnacji - powierzchnie pomieszczeń
Informacje szczegółowe Selene V
Elewacje

Tynk mineralny

Stropy

żelbetowy

Ściany

Ściany zewnętrzne: murowane dwuwarstwowe
ściany wewnętrzne: murowane

Dach

dachówka ceramiczna lub cementowa

Technologia więźby

tradycyjna krokwiowa

Przybliżone dane obliczeniowe

Elewacje : 190,00 m2

Ściany nośne : 202,00 m2

Ściany działowe : 198,00 m2

Ściany fundamentowe : 47,00 m3

Podłogi : 283,50 m2

Pow. dachu : 322,00 m2

Drewno na konstrukcję dachu : 13,90 m3

Opis

Projekt domu parterowego z poddaszem  użytkowym "Selene V" i garażem dwustanowiskowym zachowującego formę charakterystyczną dla domu parterowego. Dom posiada podpiwniczenie z dużą kotłownią i pomieszczeniem, np. na saunę. Praktycznym rozwiązaniem jest dwustanowiskowy garaż z dodatkowym miejscem na motocykl, rower albo sprzęt ogrodowy.

Ze sporego przedsionka przejść można dalej do mieszkalnej części domu, a także do garażu czy, przez spiżarnię, do kuchni.
Garaż ma też bezpośrednie połączenie z klatką schodową prowadzącą do piwnic. Salon i jadalnia umieszczone za narożnym kominkiem tworzą przytulną przestrzeń wypoczynkową z wyjściem na duży zadaszony taras.

Parter obfituje też w szereg praktycznych pomieszczeń, tj. garderobę oraz pralnię. Są tu też dwie wygodne sypialnie.

Poddasze oferuje trzy wyjątkowo wygodne i ustawne pokoje oraz wspólną łazienkę.

Szacunkowe koszty budowy domu

Jak liczymy kosztorysy?
Budowa metodą gospodarcząSystem zlecony, koszt minimalnySystem zlecony, koszt średni
STAN SUROWY ZAMKNIĘTY312790,19342890,78406401,8
Roboty ziemne7480,848116,8710992,06
Fundamenty z izolacjami73397,1480741,1795850,72
Ściany murowane44461,4951026,0262564,34
Konstrukcja żelbetowa61860,8370270,8388278,77
Dach - konstrukcja20382,6222197,5525469,79
Dach - pokrycie42573,6746525,4453948,65
Stolarka okienna i drzwiowa zewnętrzna62633,664012,969297,47
STAN WYKOŃCZENIOWY187672,9217564,01277119,78
Posadzki35921,640859,2649890,82
Ściany i sufity73589,9189338,61116340,14
Elewacja36091,243899,1556625,95
Roboty sanitarne32075,3832847,6138645,24
Roboty elektryczne9994,8110619,3815617,63
KOSZTORYS RAZEM500463,09560454,79683521,58

* Podane koszty są wartościami przybliżonymi

Komentarze (5)
Oceń projekt
adam1978
20 kwietnia, 2020 20:34:31
Witam. Tak zakupiłem projekt w 2015 roku. Budowe zakończyłem w październiku 2017. Ogólnie domek fajny poza paroma nieścisłościami. 1- Piwnica - do wykonania tylko i wyłacznie z litych ścian
pawel̷t
24 stycznia, 2020 09:47:59
Witam Czy ma ktoś już ukończony ten dom. Chętnie poznamy uwagi i ciekawe zmiany jakie można wprowadzić
malgo
9 grudnia, 2014 12:18:54
Witam, mamy go, kupiliśmy, jest :) Budowa ruszy wiosną. Jeśli jest ktoś jeszcze, też chętnie poznamy uwagi zanim na dobre się zacznie.
martao
12 sierpnia, 2014 06:59:45
Witam, czy ktoś zakupił i buduje ten domek ? Macie jakieś uwagi odnośnie ? Czy i jakie zmiany wprowadzacie ? Będę wdzięczna za opinie.
admin
28 kwietnia, 2014 12:26:01
Selene V widok frontowy.jpg Strona projektu

Sprawdź korzyści

FAQ

  • Umożliwiamy naszym klientom wprowadzanie we własnym zakresie zmian w naszych projektach. Muszą być one jednak naniesione przez uprawnionego projektanta. Dlatego najprostszym sposobem jest wykonanie ich wraz z procesem adaptacji. By znaleźć projektanta, który podejmie się tych zadań – udostępniamy wyszukiwarkę pod tym linkiem. Więcej o wprowadzaniu zmian w projekcie piszemy tutaj.

  • Oprócz gabarytów działki, na możliwość budowy domu wpływają także regulacje prawne oraz miejscowe, takie jak Warunki Zabudowy lub Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego. O tym, czym są oraz jak je uzyskać piszemy dokładniej tutaj. Jeżeli masz wątpliwości co do zapisów dokumentów prawnych dotyczących Twojej działki, zapraszamy do kontaktu!

  • Przed uzyskaniem Pozwolenia na Budowę, niezbędne jest wykonanie Projektu Zagospodarowania Terenu oraz dostosowanie projektu budowlanego do konkretnej działki. Te indywidualne dla każdej działki prace wykonać musi projektant pracujący w danym regionie. Żeby ułatwić znalezienie osób zajmujących się adaptacją, na naszej stronie udostępniamy ich listę.

  • Większość projektów z naszej pracowni posłużyła już do budowy domu. Nie udostępniamy danych naszych inwestorów, jednak ci którzy zainteresowani są kontaktem z innymi budującymi mogą nawiązać go za pośrednictwem naszego forum.

Nasi partnerzy

    Termo Organika
Podejmujemy starania, aby zawartość naszej strony internetowej jak najlepiej odzwierciedlała cechy oferowanych projektów. Z uwagi jednak na stały rozwój i konieczność aktualizacji, prezentowane materiały mogą odbiegać od szczegółowych rozwiązań zawartych w dokumentacji.
Wybrano: projektów (max: 4)
Dodaj jeszcze jeden projekt do porównania. (Możesz porównać do 4 produktów)

Zapisz się do newslettera aby otrzymać katalog