Projekt domu  Skipper

Powierzchnia użytkowa 138,13 m2
Powierzchnia zabudowy 232,56 m2
Wysokość budynku 5,35 m
Szerokość budynku 17,23 m
Kąt dachu 30 °
Ilość stanowisk garażowych 2miejsca

Cena 3,750.00 
Zmiany w projekcie
Wsparcie konsultanta

Jakieś pytania?

Powierzchnia całkowita

239,27 m2

Powierzchnia użytkowa

138,13 m2

Powierzchnia zabudowy

232,56 m2

Wysokość budynku

5,35 m

Powierzchnia dachu

296,00

Kondygnacje

parterowy

Ilość stanowisk garażowych

2miejsca

Dach

Kąt dachu 30 ° , Dwuspadowy

Liczba pokoi (bez salonu)

3

Wejście od...

od północy i wschodu

Minimalne wymiary działki
Rzut działki
Parter
Powierzchnia użytkowa: 138,13 m2 + garaż 34,83 m2
Pokaż wymiary ścian
Pokaż powierzchnie pokoi
Rzut kondygnacji - zaawansowane Rzut kondygnacji - powierzchnie pomieszczeń
Informacje szczegółowe Skipper
Elewacje

Tynk mineralny

Stropy

żelbetowy

Ściany

Ściany zewnętrzne: murowane dwuwarstwowe
ściany wewnętrzne: murowane

Dach

blacha płaska na rąbek

Technologia więźby

tradycyjna krokwiowa

Opis

Projekt parterowego domu z dwustanowiskowym garażem.
Budynek składa się z dwóch skrzydeł w postaci prostych brył typu „stodoła” oraz spajającego je łącznika mieszczącego wejście główne i hol.
Taki układ przestrzenny pozwala na skuteczne rozdzielenie stref domu o różnym charakterze – dziennej i nocnej. Ponadto skrzydła budynku powodują niejako przenikanie się wnętrza z ogrodem oraz dają osłonę kilku tarasom o zróżnicowanym klimacie.
Budynek posiada bardzo atrakcyjne wnętrze zarówno pod względem wyglądu jak i rozwiązań funkcjonalnych. Wejście główne zaopatrzone jest w duży przedsionek z garderobą i przejściem do garażu. Na wprost rozpościera się widok na tarasy i ogród,
po jednej stronie zapraszająco otwiera się część dzienna, po przeciwnej zaś skryte są sypialnie.
Szczególne wrażenie wywołuje część dzienna domu.
Przestrzeń salonu i jadalni wypełniona jest światłem wpadającym przez duże przeszklenia od strony ogrodu, a od góry nie ogranicza jej sufit lecz jest otwarta aż do połaci dachu.
Tak zaprojektowana strefa dzienna stanowi znakomitą oprawę dla codziennego wypoczynku oraz spędzania czasu w gronie przyjaciół. Jej uzupełnienie stanowią duża kuchnia ze spiżarnią oraz zadaszony taras.
W bardziej prywatnej strefie po przeciwnej stronie holu zlokalizowano trzy sypialnie, dwie łazienki oraz garderobę a także pomieszczenie gospodarcze wyposażone w przejście do garażu. Pomieszczenie gospodarcze mieści pralnię i kotłownię.
Niskie koszty eksploatacji budynku zapewnią zaprojektowane izolacje termiczne oraz system wentylacji z odzyskiem ciepła (rekuperacji).
W projekcie przewidziano ogrzewanie na bazie pieca zasilanego gazem
Dokumentacja projektowa może nie zawierać niektórych elementów wyposażenia bądź wykończenia budynku przedstawionych na wizualizacjach.

Sprawdź korzyści

FAQ

  • Umożliwiamy naszym klientom wprowadzanie we własnym zakresie zmian w naszych projektach. Muszą być one jednak naniesione przez uprawnionego projektanta. Dlatego najprostszym sposobem jest wykonanie ich wraz z procesem adaptacji. By znaleźć projektanta, który podejmie się tych zadań – udostępniamy wyszukiwarkę pod tym linkiem. Więcej o wprowadzaniu zmian w projekcie piszemy tutaj.

  • Oprócz gabarytów działki, na możliwość budowy domu wpływają także regulacje prawne oraz miejscowe, takie jak Warunki Zabudowy lub Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego. O tym, czym są oraz jak je uzyskać piszemy dokładniej tutaj. Jeżeli masz wątpliwości co do zapisów dokumentów prawnych dotyczących Twojej działki, zapraszamy do kontaktu!

  • Przed uzyskaniem Pozwolenia na Budowę, niezbędne jest wykonanie Projektu Zagospodarowania Terenu oraz dostosowanie projektu budowlanego do konkretnej działki. Te indywidualne dla każdej działki prace wykonać musi projektant pracujący w danym regionie. Żeby ułatwić znalezienie osób zajmujących się adaptacją, na naszej stronie udostępniamy ich listę.

  • Większość projektów z naszej pracowni posłużyła już do budowy domu. Nie udostępniamy danych naszych inwestorów, jednak ci którzy zainteresowani są kontaktem z innymi budującymi mogą nawiązać go za pośrednictwem naszego forum.

Nasi partnerzy

    Termo Organika
Podejmujemy starania, aby zawartość naszej strony internetowej jak najlepiej odzwierciedlała cechy oferowanych projektów. Z uwagi jednak na stały rozwój i konieczność aktualizacji, prezentowane materiały mogą odbiegać od szczegółowych rozwiązań zawartych w dokumentacji.
Wybrano: projektów (max: 4)
Dodaj jeszcze jeden projekt do porównania. (Możesz porównać do 4 produktów)

Zapisz się do newslettera aby otrzymać katalog