Projekt domu  Skromny II

Powierzchnia użytkowa 103,17 m2
Powierzchnia zabudowy 91,52 m2
Wysokość budynku 8,50 m
Szerokość budynku 10,40 m
Kąt dachu 42 °
Ilość stanowisk garażowych Bez garażu

Cena 2,600.00 
Zmiany w projekcie
Wsparcie konsultanta

Masz pytania?

Powierzchnia całkowita

201,32 m2

Powierzchnia użytkowa

103,17 m2

Powierzchnia zabudowy

91,52 m2

Wysokość budynku

8,50 m

Ilość stanowisk garażowych

Bez garażu

Dach

Kąt dachu 42 ° , Dwuspadowy

Ilość pokoi (bez salonu)

4

Wejście od...

od północy i wschodu

Minimalne wymiary działki
Rzut działki
Parter
Powierzchnia użytkowa: 58,61 m2 + kotłownia 6,56 m2
Poddasze
Powierzchnia użytkowa: 44,56 m2
Informacje szczegółowe o projekcie Skromny II
Elewacje

Tynk mineralny

Stropy

żelbetowy

Ściany

Ściany zewnętrzne: murowane dwuwarstwowe
ściany wewnętrzne: murowane

Dach

dachówka ceramiczna lub cementowa

Technologia więźby

tradycyjna krokwiowa

Opis

Projekt małego domu "Skromny II" z użytkowym poddaszem i dachem dwuspadowym.

Projekt kompaktowego, funkcjonalnego domu z poddaszem. Przeznaczony jest dla rodziny czteroosobowej.
Podłużny, praktyczny przedsionek posiada przejście do kotłowni. Sympatyczny i przestronny salon z kominkiem rozszerza się o dodatkową przestrzeń otwartej niego kuchni. Dobre oświetlenie zapewniają wnętrzu duże okna. Przy holu znalazł się pokój gościnny, a tuż przy nim mała łazienka.

Na poddaszu są trzy słoneczne, duże sypialnie. Każda z nich ma balkoniki typu porte-fenetre. Tutaj też jest większa łazienka, przy niej zaś ogólnodostepna garderoba.

Szacunkowe koszty budowy domu

Jak liczymy kosztorysy?
Lp.Etap robótKoszt budowy metodą gospodarcząSystem zlecony koszt minimalnySystem zlecony koszt średni
1Roboty ziemne1,5891,7622,391
2Fundamenty23,90026,44031,416
3Konstrukcja przyziemia52,45859,81173,081
4Dach31,73435,01340,601
5Podkłady i posadzki13,16415,16918,542
6Okna i drzwi zewnętrzne28,89829,54131,942
7Tynki wewnętrzne16,72720,23025,867
8Elewacje23,50329,07637,475
9Instalacje sanitarne24,63525,22929,681
10Instalacje elektryczne9,81010,42315,329
11Razem226,418252,694306,325
w tym stan surowy zamknięty:w tym stan surowy zamknięty:w tym stan surowy zamknięty:
138,580152,567179,431

* Wielkości szacowane

Komentarze (40)
Oceń produkt
kindziuk_w_plastrach
17 lipca, 2019 21:09:43
Kindziuk, pięknie już u Was!! pierwsza zima podobno najgorsza, ale z tonu wypowiedzi chyba domownicy zadowoleni :) my sporą cześć wykończeniówki też chcemy sami robić. Póki
kindziuk_w_plastrach
17 lipca, 2019 20:39:43
A na koniec coś dla spostrzegawczych tropicieli teorii spiskowych (oryginalna zawartość projektu). Mrocznie.
kindziuk_w_plastrach
17 lipca, 2019 20:31:12
kindziuk_w_plastrach
17 lipca, 2019 20:28:11
Dobra, postaram się niniejszym wrzucić trochę zdjęć. Trzymać kciuki....
janusiek94
28 kwietnia, 2019 19:55:25
Pokaże ktoś umeblowanie w salonie i kuchni? Rezygnowaliscie że spiżarki czy pozostała?

Sprawdź korzyści

FAQ

  • Umożliwiamy naszym klientom wprowadzanie we własnym zakresie zmian w naszych projektach. Muszą być one jednak naniesione przez uprawnionego projektanta. Dlatego najprostszym sposobem jest wykonanie ich wraz z procesem adaptacji. By znaleźć projektanta, który podejmie się tych zadań – udostępniamy wyszukiwarkę pod tym linkiem. Więcej o wprowadzaniu zmian w projekcie piszemy tutaj.

  • Oprócz gabarytów działki, na możliwość budowy domu wpływają także regulacje prawne oraz miejscowe, takie jak Warunki Zabudowy lub Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego. O tym, czym są oraz jak je uzyskać piszemy dokładniej tutaj. Jeżeli masz wątpliwości co do zapisów dokumentów prawnych dotyczących Twojej działki, zapraszamy do kontaktu!

  • Przed uzyskaniem Pozwolenia na Budowę, niezbędne jest wykonanie Projektu Zagospodarowania Terenu oraz dostosowanie projektu budowlanego do konkretnej działki. Te indywidualne dla każdej działki prace wykonać musi projektant pracujący w danym regionie. Żeby ułatwić znalezienie osób zajmujących się adaptacją, na naszej stronie udostępniamy ich listę.

  • Większość projektów z naszej pracowni posłużyła już do budowy domu. Nie udostępniamy danych naszych inwestorów, jednak ci którzy zainteresowani są kontaktem z innymi budującymi mogą nawiązać go za pośrednictwem naszego forum.

Nasi partnerzy

    Termo Organika
Podejmujemy starania, aby zawartość naszej strony internetowej jak najlepiej odzwierciedlała cechy oferowanych projektów. Z uwagi jednak na stały rozwój i konieczność aktualizacji, prezentowane materiały mogą odbiegać od szczegółowych rozwiązań zawartych w dokumentacji.
Wybrano: projektów (max: 4)
Dodaj jeszcze jeden projekt do porównania. (Możesz porównać do 4 produktów)

Zapisz się do newslettera aby otrzymać katalog