Projekt domu  Solaris 3W

Powierzchnia użytkowa 87,05 m2
Powierzchnia zabudowy 76,21 m2
Wysokość budynku 8,13 m
Szerokość budynku 9,45 m
Kąt dachu 42 °
Ilość stanowisk garażowych Bez garażu

Cena 3,400.00 
Zmiany w projekcie
Wsparcie konsultanta

Jakieś pytania?

Powierzchnia całkowita

187,52 m2

Powierzchnia użytkowa

87,05 m2

Powierzchnia zabudowy

76,21 m2

Wysokość budynku

8,13 m

Kondygnacje

z poddaszem

Ilość stanowisk garażowych

Bez garażu

Dach

Kąt dachu 42 ° , Dwuspadowy

Liczba pokoi (bez salonu)

3

Wejście od...

od północy i wschodu

Minimalne wymiary działki

* - dla działki o szerokości do 16 m

Rzut działki
Parter
Powierzchnia użytkowa: 53,86 m2
Poddasze
Powierzchnia użytkowa: 33,19 m2
Informacje szczegółowe Solaris 3W
Elewacje

Tynk mineralny

Stropy

żelbetowy

Ściany

Ściany zewnętrzne: murowane dwuwarstwowe
ściany wewnętrzne: murowane

Dach

dachówka ceramiczna lub cementowa

Technologia więźby

tradycyjna krokwiowa

Opis

Projekt małego, do 90 m2, energooszczędnego domu z poddaszem użytkowym, bez garażu, na wąską działkę.

Na parterze znaleźć możemy obszerny salon z wyjściem na spory, zadaszony taras od strony ogrodu. Przy samym wykuszu jadalni znajduje się wygodna kuchnia. Funkcjonalnym rozwiązaniem jest usytuowanie kotłowni z wejściem od strony tarasu, np. z uwagi na możliwość uzupełniania opału stałego.

Poddasze to trzy sypialnie i dość duża, w pełni wyposażona łazienka. Dzięki podwyższonej ściance kolankowej najmniejszy z pokoi jest, mimo wszystko, wygodny i ustawny. Dwa większe pokoje mają wyjścia na wspólny balkon.

Dom utrzymany w nowczesnym stylu, wszystkie okna są duże i dobrze doświetlają wnętrza. Projekt można usytuować na wąskiej działce - od 14,95 m szerokości. Jednocześnie nadaje się do zabudowy bliźniaczej (patrz Solaris III bliźniak).

Komentarze (0)
Oceń projekt
Brak komentarzy. Bądź pierwszy :)

Sprawdź korzyści

FAQ

  • Umożliwiamy naszym klientom wprowadzanie we własnym zakresie zmian w naszych projektach. Muszą być one jednak naniesione przez uprawnionego projektanta. Dlatego najprostszym sposobem jest wykonanie ich wraz z procesem adaptacji. By znaleźć projektanta, który podejmie się tych zadań – udostępniamy wyszukiwarkę pod tym linkiem. Więcej o wprowadzaniu zmian w projekcie piszemy tutaj.

  • Oprócz gabarytów działki, na możliwość budowy domu wpływają także regulacje prawne oraz miejscowe, takie jak Warunki Zabudowy lub Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego. O tym, czym są oraz jak je uzyskać piszemy dokładniej tutaj. Jeżeli masz wątpliwości co do zapisów dokumentów prawnych dotyczących Twojej działki, zapraszamy do kontaktu!

  • Przed uzyskaniem Pozwolenia na Budowę, niezbędne jest wykonanie Projektu Zagospodarowania Terenu oraz dostosowanie projektu budowlanego do konkretnej działki. Te indywidualne dla każdej działki prace wykonać musi projektant pracujący w danym regionie. Żeby ułatwić znalezienie osób zajmujących się adaptacją, na naszej stronie udostępniamy ich listę.

  • Większość projektów z naszej pracowni posłużyła już do budowy domu. Nie udostępniamy danych naszych inwestorów, jednak ci którzy zainteresowani są kontaktem z innymi budującymi mogą nawiązać go za pośrednictwem naszego forum.

Nasi partnerzy

    Termo Organika
Podejmujemy starania, aby zawartość naszej strony internetowej jak najlepiej odzwierciedlała cechy oferowanych projektów. Z uwagi jednak na stały rozwój i konieczność aktualizacji, prezentowane materiały mogą odbiegać od szczegółowych rozwiązań zawartych w dokumentacji.
Wybrano: projektów (max: 4)
Dodaj jeszcze jeden projekt do porównania. (Możesz porównać do 4 produktów)

Zapisz się do newslettera aby otrzymać katalog