Projekt domu  Solaris II bis

Powierzchnia użytkowa 126,47 m2
Powierzchnia zabudowy 124,77 m2
Wysokość budynku 8,24 m
Szerokość budynku 15,55 m
Kąt dachu 42 °
Ilość stanowisk garażowych 2 miejsca

Cena 2,700.00 
Zmiany w projekcie
Wsparcie konsultanta

Masz pytania?

Powierzchnia całkowita

269,39 m2

Powierzchnia użytkowa

126,47 m2

Powierzchnia zabudowy

124,77 m2

Wysokość budynku

8,24 m

Ilość stanowisk garażowych

2 miejsca

Dach

Kąt dachu 42 ° , Dwuspadowy

Ilość pokoi (bez salonu)

4

Wejście od...

od północy i wschodu

Minimalne wymiary działki
Rzut działki
Parter
Powierzchnia użytkowa: 64,44 m2 + garaż 31,92 m2
Poddasze
Powierzchnia użytkowa: 62,03 m2
Informacje szczegółowe o projekcie Solaris II bis
Elewacje

Tynk mineralny

Stropy

żelbetowy

Ściany

Ściany zewnętrzne: murowane dwuwarstwowe
ściany wewnętrzne: murowane

Dach

dachówka ceramiczna lub cementowa

Technologia więźby

tradycyjna krokwiowa

Opis

Projekt małego, do 130 m2, domu z poddaszem użytkowym i garażem dwustanowiskowym.

Architektura bydynku jest tradycyjna, bezpretensjonalna i emanuje ciepłem. Symetryczna główna bryła z wejściem na osi środkowej nawiązuje do archetypu domu zakorzenionego w naszej kulturze.

Dom zaprojektowany z myślą o rodzinie ceniącej sobie proste, niedrogie, ale nowoczesne i funkcjonalne rozwiązania. Parter domu mieści salon połączony z wyjściem na taras, kuchnię, łazienkę oraz pokój. Rozpalony kominek w salonie sprawi, że każdy z domowników poczuje się bezpiecznie i wyjątkowo.

Na poddaszu urządzono trzy sypialnie. Dwie z nich są wyposażone w garderoby, a jedna w indywidualną łazienkę. Oczywiście jest również całkiem duża wspólna łazienka. Pokoje są doświetlona konwencjonalnymi oknami w szczytach domu.

Komentarze (0)
Oceń produkt
Brak komentarzy. Bądź pierwszy :)

Sprawdź korzyści

FAQ

  • Umożliwiamy naszym klientom wprowadzanie we własnym zakresie zmian w naszych projektach. Muszą być one jednak naniesione przez uprawnionego projektanta. Dlatego najprostszym sposobem jest wykonanie ich wraz z procesem adaptacji. By znaleźć projektanta, który podejmie się tych zadań – udostępniamy wyszukiwarkę pod tym linkiem. Więcej o wprowadzaniu zmian w projekcie piszemy tutaj.

  • Oprócz gabarytów działki, na możliwość budowy domu wpływają także regulacje prawne oraz miejscowe, takie jak Warunki Zabudowy lub Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego. O tym, czym są oraz jak je uzyskać piszemy dokładniej tutaj. Jeżeli masz wątpliwości co do zapisów dokumentów prawnych dotyczących Twojej działki, zapraszamy do kontaktu!

  • Przed uzyskaniem Pozwolenia na Budowę, niezbędne jest wykonanie Projektu Zagospodarowania Terenu oraz dostosowanie projektu budowlanego do konkretnej działki. Te indywidualne dla każdej działki prace wykonać musi projektant pracujący w danym regionie. Żeby ułatwić znalezienie osób zajmujących się adaptacją, na naszej stronie udostępniamy ich listę.

  • Większość projektów z naszej pracowni posłużyła już do budowy domu. Nie udostępniamy danych naszych inwestorów, jednak ci którzy zainteresowani są kontaktem z innymi budującymi mogą nawiązać go za pośrednictwem naszego forum.

Nasi partnerzy

    Termo Organika
Podejmujemy starania, aby zawartość naszej strony internetowej jak najlepiej odzwierciedlała cechy oferowanych projektów. Z uwagi jednak na stały rozwój i konieczność aktualizacji, prezentowane materiały mogą odbiegać od szczegółowych rozwiązań zawartych w dokumentacji.
Wybrano: projektów (max: 4)
Dodaj jeszcze jeden projekt do porównania. (Możesz porównać do 4 produktów)

Zapisz się do newslettera aby otrzymać katalog