Projekt domu  Solaris III G

Powierzchnia użytkowa 103,80 m2
Powierzchnia zabudowy 108,77 m2
Wysokość budynku 8,50 m
Szerokość budynku 12,35 m
Kąt dachu 42 °
Ilość stanowisk garażowych 1 miejsce

Cena 2,600.00 
Zmiany w projekcie
Wsparcie konsultanta

Masz pytania?

Powierzchnia całkowita

228,69 m2

Powierzchnia użytkowa

103,80 m2

Powierzchnia zabudowy

108,77 m2

Wysokość budynku

8,50 m

Ilość stanowisk garażowych

1 miejsce

Dach

Kąt dachu 42 ° , Dwuspadowy

Ilość pokoi (bez salonu)

3

Wejście od...

od północy i wschodu

Minimalne wymiary działki
Rzut działki
Parter
Powierzchnia użytkowa: 52,00 m2 + garaż 19,18 m2 + kotłownia 7,53 m2
Poddasze
Powierzchnia użytkowa: 51,80 m2
Informacje szczegółowe o projekcie Solaris III G
Elewacje

Tynk mineralny

Stropy

żelbetowy

Ściany

Ściany zewnętrzne: murowane dwuwarstwowe
ściany wewnętrzne: murowane

Dach

dachówka ceramiczna lub cementowa

Technologia więźby

tradycyjna krokwiowa

Opis

Projekt małego, nowoczesnego i energooszczędnego domu z użytkowym poddaszem.

Do jego zalet należą duże pomieszczenia pomocnicze na parterze: łazienka, pom. gospodarcze i kotłownia. Wysunięty dach z tyłu domu ocienia spory taras. Dwie z trzech sypialni na poddaszu posiadają garderoby. Dom przeznaczony dla cztero- pięcioosobowej rodziny.

Szacunkowe koszty budowy domu

Jak liczymy kosztorysy?
Lp.Etap robótKoszt budowy metodą gospodarcząSystem zlecony koszt minimalnySystem zlecony koszt średni
1Roboty ziemne183218202623
2Fundamenty305183129438847
3Konstrukcja przyziemia522145399569743
4Dach291282984135508
5Podkłady i posadzki127011321517095
6Okna i drzwi zewnętrzne280222827431277
7Tynki wewnętrzne7287771710983
8Elewacje235312497534619
9Instalacje sanitarne27673283393340
10Instalacje elektryczne97901040215297
11Razem222696229873259333

* Wielkości szacowane

Komentarze (0)
Oceń produkt
Brak komentarzy. Bądź pierwszy :)

Sprawdź korzyści

FAQ

  • Umożliwiamy naszym klientom wprowadzanie we własnym zakresie zmian w naszych projektach. Muszą być one jednak naniesione przez uprawnionego projektanta. Dlatego najprostszym sposobem jest wykonanie ich wraz z procesem adaptacji. By znaleźć projektanta, który podejmie się tych zadań – udostępniamy wyszukiwarkę pod tym linkiem. Więcej o wprowadzaniu zmian w projekcie piszemy tutaj.

  • Oprócz gabarytów działki, na możliwość budowy domu wpływają także regulacje prawne oraz miejscowe, takie jak Warunki Zabudowy lub Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego. O tym, czym są oraz jak je uzyskać piszemy dokładniej tutaj. Jeżeli masz wątpliwości co do zapisów dokumentów prawnych dotyczących Twojej działki, zapraszamy do kontaktu!

  • Przed uzyskaniem Pozwolenia na Budowę, niezbędne jest wykonanie Projektu Zagospodarowania Terenu oraz dostosowanie projektu budowlanego do konkretnej działki. Te indywidualne dla każdej działki prace wykonać musi projektant pracujący w danym regionie. Żeby ułatwić znalezienie osób zajmujących się adaptacją, na naszej stronie udostępniamy ich listę.

  • Większość projektów z naszej pracowni posłużyła już do budowy domu. Nie udostępniamy danych naszych inwestorów, jednak ci którzy zainteresowani są kontaktem z innymi budującymi mogą nawiązać go za pośrednictwem naszego forum.

Nasi partnerzy

    Termo Organika
Podejmujemy starania, aby zawartość naszej strony internetowej jak najlepiej odzwierciedlała cechy oferowanych projektów. Z uwagi jednak na stały rozwój i konieczność aktualizacji, prezentowane materiały mogą odbiegać od szczegółowych rozwiązań zawartych w dokumentacji.
Wybrano: projektów (max: 4)
Dodaj jeszcze jeden projekt do porównania. (Możesz porównać do 4 produktów)

Zapisz się do newslettera aby otrzymać katalog