Projekt domu  Sosna

Powierzchnia użytkowa 97,54 m2
Powierzchnia zabudowy 69,36 m2
Wysokość budynku 8,96 m
Szerokość budynku 8,95 m
Kąt dachu 32 °
Ilość stanowisk garażowych Bez garażu

Cena 3,400.00 
Zmiany w projekcie
Wsparcie konsultanta

Jakieś pytania?

Powierzchnia całkowita

144,75 m2

Powierzchnia użytkowa

97,54 m2

Powierzchnia zabudowy

69,36 m2

Wysokość budynku

8,96 m

Powierzchnia dachu

85,00

Kondygnacje

piętrowy

Ilość stanowisk garażowych

Bez garażu

Dach

Kąt dachu 32 ° , Dwuspadowy

Liczba pokoi (bez salonu)

4

Wejście od...

od północy i wschodu

Minimalne wymiary działki

* - dla działki o szerokości do 16 m

Rzut działki
Parter
Powierzchnia użytkowa: 49,38 m2
Pokaż wymiary ścian
Pokaż powierzchnie pokoi
Rzut kondygnacji - zaawansowane Rzut kondygnacji - powierzchnie pomieszczeń
Piętro
Powierzchnia użytkowa: 48,16 m2
Pokaż wymiary ścian
Pokaż powierzchnie pokoi
Rzut kondygnacji - zaawansowane Rzut kondygnacji - powierzchnie pomieszczeń
Informacje szczegółowe Sosna
Elewacje

Tynk mineralny

Stropy

żelbetowy

Ściany

Ściany zewnętrzne: murowane dwuwarstwowe
ściany wewnętrzne: murowane

Dach

blacha płaska na rąbek

Technologia więźby

tradycyjna krokwiowa

Opis

Projekt małego piętrowego domu o powierzchni zabudowy do 70 m². Pomimo niewielkich rozmiarów powierzchnia użytkowa wynosi ponad 95 m².
Zaletą tego projektu domu jest połączenie atrakcyjnego, nowoczesnego wyglądu z bardzo atrakcyjnym i praktycznym wnętrzem.
O zaletach architektury decyduje prosta, archetypiczna bryła domu zwieńczona skośnym dachem, wnętrze zaś jest przestronne, funkcjonalne i i wypełnione światłem.
Serce domu, to zajmująca niemal połowę parteru część dzienna o powierzchni niemal 30 m². Składają się na nią kuchnia z jadalnią oraz salon.
Salon sąsiaduje z otwartą klatką schodową co powiększa i uatrakcyjnia jego przestrzeń. Na parterze znajduje się również pokój o powierzchni 7 m² który może służyć jako gabinet lub pokój gościnny oraz łazienka wyposażona w natrysk.
Piętro jest bardzo przestronne dzięki temu, że cała przestrzeń jest bez skosów i w całości nadaje się do wykorzystania. Na tej kondygnacji zaprojektowano 3 duże sypialnie, garderobę, oraz wygodną łazienkę.
Niskie koszty eksploatacji budynku zapewnią zaprojektowane izolacje termiczne oraz system wentylacji z odzyskiem ciepła (rekuperacji). Do ogrzewanie domu przewidziano pompę ciepła.
Dokumentacja projektowa może nie zawierać niektórych elementów wyposażenia bądź wykończenia budynku przedstawionych na wizualizacjach.

Sprawdź korzyści

FAQ

  • Umożliwiamy naszym klientom wprowadzanie we własnym zakresie zmian w naszych projektach. Muszą być one jednak naniesione przez uprawnionego projektanta. Dlatego najprostszym sposobem jest wykonanie ich wraz z procesem adaptacji. By znaleźć projektanta, który podejmie się tych zadań – udostępniamy wyszukiwarkę pod tym linkiem. Więcej o wprowadzaniu zmian w projekcie piszemy tutaj.

  • Oprócz gabarytów działki, na możliwość budowy domu wpływają także regulacje prawne oraz miejscowe, takie jak Warunki Zabudowy lub Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego. O tym, czym są oraz jak je uzyskać piszemy dokładniej tutaj. Jeżeli masz wątpliwości co do zapisów dokumentów prawnych dotyczących Twojej działki, zapraszamy do kontaktu!

  • Przed uzyskaniem Pozwolenia na Budowę, niezbędne jest wykonanie Projektu Zagospodarowania Terenu oraz dostosowanie projektu budowlanego do konkretnej działki. Te indywidualne dla każdej działki prace wykonać musi projektant pracujący w danym regionie. Żeby ułatwić znalezienie osób zajmujących się adaptacją, na naszej stronie udostępniamy ich listę.

  • Większość projektów z naszej pracowni posłużyła już do budowy domu. Nie udostępniamy danych naszych inwestorów, jednak ci którzy zainteresowani są kontaktem z innymi budującymi mogą nawiązać go za pośrednictwem naszego forum.

Nasi partnerzy

    Termo Organika
Podejmujemy starania, aby zawartość naszej strony internetowej jak najlepiej odzwierciedlała cechy oferowanych projektów. Z uwagi jednak na stały rozwój i konieczność aktualizacji, prezentowane materiały mogą odbiegać od szczegółowych rozwiązań zawartych w dokumentacji.
Wybrano: projektów (max: 4)
Dodaj jeszcze jeden projekt do porównania. (Możesz porównać do 4 produktów)

Zapisz się do newslettera aby otrzymać katalog