Projekt domu  Sputnik

Powierzchnia użytkowa 108,57 m2
Powierzchnia zabudowy 108,12 m2
Wysokość budynku 9,11 m
Szerokość budynku 11,16 m
Kąt dachu 42 °
Ilość stanowisk garażowych 1 miejsce

Cena 2,500.00 
Zmiany w projekcie
Wsparcie konsultanta

Masz pytania?

Powierzchnia całkowita

224,95 m2

Powierzchnia użytkowa

108,57 m2

Powierzchnia zabudowy

108,12 m2

Wysokość budynku

9,11 m

Ilość stanowisk garażowych

1 miejsce

Dach

Kąt dachu 42 ° , Dwuspadowy

Ilość pokoi (bez salonu)

4

Wejście od...

od północy i wschodu

Minimalne wymiary działki
Rzut działki
Parter
Powierzchnia użytkowa: 48,54 m2 + garaż 17,08 m2
Poddasze
Powierzchnia użytkowa: 60,03 m2
Informacje szczegółowe o projekcie Sputnik
Elewacje

Tynk mineralny

Stropy

żelbetowy

Ściany

Ściany zewnętrzne: murowane dwuwarstwowe
ściany wewnętrzne: murowane

Dach

dachówka ceramiczna lub cementowa

Technologia więźby

tradycyjna krokwiowa

Opis

Projekt nowoczesnego, małego, do 110 m2, domu jednorodzinnego z poddaszem użytkowym i garażem jednostanowiskowym.  Jest to projekt domu energooszczędnego wyposażonego m. in. w skuteczna izolację termiczną i wentylację mechaniczną z rekuperacją. Mieści się na dość wąskiej, niewiele ponad 19 m szerokości działce.

Sympatyczny, ekonomiczny projekt o klasycznym kształcie i prostym dachu. Na stosunkowo niewielkiej powierzchni oferuje przestronne pomieszczenia mieszkalne i gospodarcze rozmieszczone praktycznie i funkcjonalnie. Prosty w budowie, tani w realizacji.

Szacunkowe koszty budowy domu

Jak liczymy kosztorysy?
Lp.Etap robótKoszt budowy metodą gospodarcząSystem zlecony koszt minimalnySystem zlecony koszt średni
1Roboty ziemne181726763389
2Fundamenty160691862823208
3Konstrukcja przyziemia419495145364796
4Dach242072932536300
5Podkłady i ścianki125391497618945
6Okna i drzwi zewnętrzne216442276226254
7Tynki wewnętrzne185302467832726
8Elewacje275313745847523
9Instalacje sanitarne210122101226363
10Instalacje elektryczne158101581019838
11Razem201109238778299342

* Wielkości szacowane

Komentarze (0)
Oceń produkt
Brak komentarzy. Bądź pierwszy :)

Sprawdź korzyści

FAQ

  • Umożliwiamy naszym klientom wprowadzanie we własnym zakresie zmian w naszych projektach. Muszą być one jednak naniesione przez uprawnionego projektanta. Dlatego najprostszym sposobem jest wykonanie ich wraz z procesem adaptacji. By znaleźć projektanta, który podejmie się tych zadań – udostępniamy wyszukiwarkę pod tym linkiem. Więcej o wprowadzaniu zmian w projekcie piszemy tutaj.

  • Oprócz gabarytów działki, na możliwość budowy domu wpływają także regulacje prawne oraz miejscowe, takie jak Warunki Zabudowy lub Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego. O tym, czym są oraz jak je uzyskać piszemy dokładniej tutaj. Jeżeli masz wątpliwości co do zapisów dokumentów prawnych dotyczących Twojej działki, zapraszamy do kontaktu!

  • Przed uzyskaniem Pozwolenia na Budowę, niezbędne jest wykonanie Projektu Zagospodarowania Terenu oraz dostosowanie projektu budowlanego do konkretnej działki. Te indywidualne dla każdej działki prace wykonać musi projektant pracujący w danym regionie. Żeby ułatwić znalezienie osób zajmujących się adaptacją, na naszej stronie udostępniamy ich listę.

  • Większość projektów z naszej pracowni posłużyła już do budowy domu. Nie udostępniamy danych naszych inwestorów, jednak ci którzy zainteresowani są kontaktem z innymi budującymi mogą nawiązać go za pośrednictwem naszego forum.

Nasi partnerzy

    Termo Organika
Podejmujemy starania, aby zawartość naszej strony internetowej jak najlepiej odzwierciedlała cechy oferowanych projektów. Z uwagi jednak na stały rozwój i konieczność aktualizacji, prezentowane materiały mogą odbiegać od szczegółowych rozwiązań zawartych w dokumentacji.
Wybrano: projektów (max: 4)
Dodaj jeszcze jeden projekt do porównania. (Możesz porównać do 4 produktów)

Zapisz się do newslettera aby otrzymać katalog