Projekt domu  Sroka

Powierzchnia użytkowa 120,70 m2
Powierzchnia zabudowy 121,83 m2
Wysokość budynku 8,30 m
Szerokość budynku 13,45 m
Kąt dachu 42 °
Ilość stanowisk garażowych 1 miejsce

Cena 2,700.00 
Zmiany w projekcie
Wsparcie konsultanta

Masz pytania?

Powierzchnia całkowita

265,40 m2

Powierzchnia użytkowa

120,70 m2

Powierzchnia zabudowy

121,83 m2

Wysokość budynku

8,30 m

Ilość stanowisk garażowych

1 miejsce

Dach

Kąt dachu 42 ° , Dwuspadowy

Ilość pokoi (bez salonu)

4

Wejście od...

od północy i wschodu

Minimalne wymiary działki
Rzut działki
Parter
Powierzchnia użytkowa: 64,98 m2 + garaż 18,64 m2
Poddasze
Powierzchnia użytkowa: 55,72 m2
Informacje szczegółowe o projekcie Sroka
Elewacje

Tynk mineralny

Stropy

żelbetowy

Ściany

Ściany zewnętrzne: murowane dwuwarstwowe
ściany wewnętrzne: murowane

Dach

dachówka ceramiczna lub cementowa

Technologia więźby

tradycyjna krokwiowa

Opis

Mały i prosty dom dla rodziny ceniącej sobie ciekawe i ergonomiczne rozwiązania. Ogromną zaletą tego budynku jest układ wnętrza. Orócz 4 sypialni w domu znajdziemy dużą garderobę (możliwość adaptacji na pokój) oraz pralnię. Śmiało można stwierdzić, że mała przestrzeń została wykorzystana w 100%.

Szacunkowe koszty budowy domu

Jak liczymy kosztorysy?
Lp.Etap robótKoszt budowy metodą gospodarcząSystem zlecony koszt minimalnySystem zlecony koszt średni
1Roboty ziemne177117592530
2Fundamenty363213711744963
3Konstrukcja przyziemia562415816074793
4Dach287832956535551
5Podkłady i posadzki162131680621375
6Okna i drzwi zewnętrzne380133827042277
7Tynki wewnętrzne8838933413063
8Elewacje285953027441541
9Instalacje sanitarne295573026935611
10Instalacje elektryczne104161106616275
11Razem254747262622327980

* Wielkości szacowane

Komentarze (0)
Oceń produkt
Brak komentarzy. Bądź pierwszy :)

Sprawdź korzyści

FAQ

  • Umożliwiamy naszym klientom wprowadzanie we własnym zakresie zmian w naszych projektach. Muszą być one jednak naniesione przez uprawnionego projektanta. Dlatego najprostszym sposobem jest wykonanie ich wraz z procesem adaptacji. By znaleźć projektanta, który podejmie się tych zadań – udostępniamy wyszukiwarkę pod tym linkiem. Więcej o wprowadzaniu zmian w projekcie piszemy tutaj.

  • Oprócz gabarytów działki, na możliwość budowy domu wpływają także regulacje prawne oraz miejscowe, takie jak Warunki Zabudowy lub Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego. O tym, czym są oraz jak je uzyskać piszemy dokładniej tutaj. Jeżeli masz wątpliwości co do zapisów dokumentów prawnych dotyczących Twojej działki, zapraszamy do kontaktu!

  • Przed uzyskaniem Pozwolenia na Budowę, niezbędne jest wykonanie Projektu Zagospodarowania Terenu oraz dostosowanie projektu budowlanego do konkretnej działki. Te indywidualne dla każdej działki prace wykonać musi projektant pracujący w danym regionie. Żeby ułatwić znalezienie osób zajmujących się adaptacją, na naszej stronie udostępniamy ich listę.

  • Większość projektów z naszej pracowni posłużyła już do budowy domu. Nie udostępniamy danych naszych inwestorów, jednak ci którzy zainteresowani są kontaktem z innymi budującymi mogą nawiązać go za pośrednictwem naszego forum.

Nasi partnerzy

    Termo Organika
Podejmujemy starania, aby zawartość naszej strony internetowej jak najlepiej odzwierciedlała cechy oferowanych projektów. Z uwagi jednak na stały rozwój i konieczność aktualizacji, prezentowane materiały mogą odbiegać od szczegółowych rozwiązań zawartych w dokumentacji.
Wybrano: projektów (max: 4)
Dodaj jeszcze jeden projekt do porównania. (Możesz porównać do 4 produktów)

Zapisz się do newslettera aby otrzymać katalog