Szafir GB

Powierzchnia użytkowa 117,11 m2
Powierzchnia zabudowy 112,96 m2
Wysokość budynku 9,02 m
Szerokość budynku 12,22 m
Kąt dachu 25 °
Ilość stanowisk garażowych 1 miejsce

Cena 4,100.00 
Cena obejmuje dwa segmenty Zmiany w projekcie
Wsparcie konsultanta

Masz pytania?

Powierzchnia całkowita

231,05 m2

Powierzchnia użytkowa

117,11 m2

Powierzchnia zabudowy

112,96 m2

Wysokość budynku

9,02 m

Ilość stanowisk garażowych

1 miejsce

Dach

Kąt dachu 25 ° , Wielospadowy

Ilość pokoi (bez salonu)

3

Wejście od...

od północy i wschodu

Minimalne wymiary działki
Rzut działki
Parter
Powierzchnia użytkowa: 65,59 m2 + garaż 19,68 m2 (jeden segment)
Pokaż wymiary ścian
Pokaż powierzchnie pokoi
Rzut kondygnacji - zaawansowane Rzut kondygnacji - powierzchnie pomieszczeń
Piętro
Powierzchnia użytkowa: 51,52 m2 (jeden segment)
Pokaż wymiary ścian
Pokaż powierzchnie pokoi
Rzut kondygnacji - zaawansowane Rzut kondygnacji - powierzchnie pomieszczeń
Informacje szczegółowe o projekcie Szafir GB
Elewacje

Tynk mineralny

Stropy

żelbetowy

Ściany

Ściany zewnętrzne: murowane dwuwarstwowe
ściany wewnętrzne: murowane

Dach

dachówka ceramiczna lub cementowa

Technologia więźby

tradycyjna krokwiowa

Opis

Projekt budynku mieszkalnego dwulokalowego. Każdy segment ma ponad 120 m2 powierzchni użytkowej oraz jednostanowiskowy garaż. Układ wnętrza jest prosty i przejrzysty, idealny dla czteroosobowej rodziny. Jasne, doświetlone dużymi oknami 3 sypialnie na piętrze, otwarta kuchnia połączona z salonem i jadalnią to jedne z wielu atutów tego projektu.
Na parterze obok strefy dziennej, znajduje się jednostanowiskowy garaż i duża kotłownia, która pozwoli zainstalować właściwie dowolny system grzewczy. Dostęp do nich możliwy jest z zewnątrz jak i wewnątrz domu – poprzez hol.
Piętro oprócz wspominanych wcześniej sypialni, oferuje dużą łazienkę i garderobę. Ponadto na półpiętrze zaprojektowaliśmy dodatkowe pomieszczenie. mogące pełnić na przykład funkcję gospodarczą.
Niemonotonna, ciekawa architektura budynku, a także jego ustawne, otwarte, jasne wnętrza czynią z niego dom przyjemny dla oka, jak również wygodny w życiu codziennym.

Komentarze (0)
Oceń produkt
Brak komentarzy. Bądź pierwszy :)

Sprawdź korzyści

FAQ

  • Umożliwiamy naszym klientom wprowadzanie we własnym zakresie zmian w naszych projektach. Muszą być one jednak naniesione przez uprawnionego projektanta. Dlatego najprostszym sposobem jest wykonanie ich wraz z procesem adaptacji. By znaleźć projektanta, który podejmie się tych zadań – udostępniamy wyszukiwarkę pod tym linkiem. Więcej o wprowadzaniu zmian w projekcie piszemy tutaj.

  • Oprócz gabarytów działki, na możliwość budowy domu wpływają także regulacje prawne oraz miejscowe, takie jak Warunki Zabudowy lub Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego. O tym, czym są oraz jak je uzyskać piszemy dokładniej tutaj. Jeżeli masz wątpliwości co do zapisów dokumentów prawnych dotyczących Twojej działki, zapraszamy do kontaktu!

  • Przed uzyskaniem Pozwolenia na Budowę, niezbędne jest wykonanie Projektu Zagospodarowania Terenu oraz dostosowanie projektu budowlanego do konkretnej działki. Te indywidualne dla każdej działki prace wykonać musi projektant pracujący w danym regionie. Żeby ułatwić znalezienie osób zajmujących się adaptacją, na naszej stronie udostępniamy ich listę.

  • Większość projektów z naszej pracowni posłużyła już do budowy domu. Nie udostępniamy danych naszych inwestorów, jednak ci którzy zainteresowani są kontaktem z innymi budującymi mogą nawiązać go za pośrednictwem naszego forum.

Nasi partnerzy

    Termo Organika
Podejmujemy starania, aby zawartość naszej strony internetowej jak najlepiej odzwierciedlała cechy oferowanych projektów. Z uwagi jednak na stały rozwój i konieczność aktualizacji, prezentowane materiały mogą odbiegać od szczegółowych rozwiązań zawartych w dokumentacji.
Wybrano: projektów (max: 4)
Dodaj jeszcze jeden projekt do porównania. (Możesz porównać do 4 produktów)

Zapisz się do newslettera aby otrzymać katalog