Projekt domu  Szarotka III N

Powierzchnia użytkowa 74,10 m2
Powierzchnia zabudowy 56,43 m2
Wysokość budynku 9,06 m
Szerokość budynku 8,41 m
Kąt dachu 35 °
Ilość stanowisk garażowych Bez garażu

Cena 5,500.00 
Cena obejmuje dwa segmenty Zmiany w projekcie
Wsparcie konsultanta

Jakieś pytania?

Powierzchnia całkowita

121,23 m2

Powierzchnia użytkowa

74,10 m2

Powierzchnia zabudowy

56,43 m2

Wysokość budynku

9,06 m

Kondygnacje

z poddaszem

Ilość stanowisk garażowych

Bez garażu

Dach

Kąt dachu 35 ° , Dwuspadowy

Liczba pokoi (bez salonu)

3

Wejście od...

od północy i wschodu

Minimalne wymiary działki
Rzut działki
Parter
Powierzchnia użytkowa: 40,00 m2 (jeden segment)
Poddasze
Powierzchnia użytkowa: 34,10 m2 (jeden segment)
Informacje szczegółowe Szarotka III N
Elewacje

Tynk mineralny

Stropy

żelbetowy

Ściany

Ściany zewnętrzne: murowane dwuwarstwowe
ściany wewnętrzne: murowane

Dach

dachówka ceramiczna lub cementowa

Technologia więźby

tradycyjna krokwiowa

Opis

Szarotka III w wersji energooszczędnej.

Projekt budynku mieszkalnego jednorodzinnego, dwulokalowego, w zabudowie bliźniaczej. W budynku mieszczą się cztery dwupoziomowe apartamenty o powierzchni 74,95 m2 (możliwość skorzystania z programu "Mieszkanie dla Młodych"). Każde z mieszkań jest całkowicie niezależne, wyposażone w oddzielne wejście, własny ogródek, a także znakomitą izolację akustyczną od strony pozostałych lokali.

Zaletą domu jest doskonałe wykorzystanie przestrzeni.
Salon na parterze tworzy przytulne, jednoprzestrzenne wnętrze wraz z kuchnią usytuowaną od strony wejścia głównego. Jak na tę wielkość mieszkania, salon jest bardzo duży. W dodatku powiększają go wkomponowane w rogu schody. Salon wyposażono w kominek.

Na poddaszu są trzy wygodne pokoje, w tym jeden z balkonem. Przy pokojach jest też druga, duża łazienka.
Każdy z lokali posiada własny piec centralnego ogrzewania zasilany gazem. Usytuowano go w łazience na parterze dostępnej z przedsionka.

Projekt ma przyjemne dla oka proporcje i schludną, prostą, nowoczesną architekturę. Na niedużej powierzchni udało się tu zaplanować wygodne wnętrza zarówno pomieszczeń dziennych na parterze, jak i przestrzeni prywatnej na poddaszu.

Komentarze (2)
Oceń projekt
betti3
8 września, 2016 18:01:01
Witam Jest miedzy nami szczesliwy posiadac Mieszkania Szarotka III i pokaze wykonczone wnetrze. Pozdrawiam :D
admin
26 września, 2014 08:30:31

Sprawdź korzyści

FAQ

  • Umożliwiamy naszym klientom wprowadzanie we własnym zakresie zmian w naszych projektach. Muszą być one jednak naniesione przez uprawnionego projektanta. Dlatego najprostszym sposobem jest wykonanie ich wraz z procesem adaptacji. By znaleźć projektanta, który podejmie się tych zadań – udostępniamy wyszukiwarkę pod tym linkiem. Więcej o wprowadzaniu zmian w projekcie piszemy tutaj.

  • Oprócz gabarytów działki, na możliwość budowy domu wpływają także regulacje prawne oraz miejscowe, takie jak Warunki Zabudowy lub Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego. O tym, czym są oraz jak je uzyskać piszemy dokładniej tutaj. Jeżeli masz wątpliwości co do zapisów dokumentów prawnych dotyczących Twojej działki, zapraszamy do kontaktu!

  • Przed uzyskaniem Pozwolenia na Budowę, niezbędne jest wykonanie Projektu Zagospodarowania Terenu oraz dostosowanie projektu budowlanego do konkretnej działki. Te indywidualne dla każdej działki prace wykonać musi projektant pracujący w danym regionie. Żeby ułatwić znalezienie osób zajmujących się adaptacją, na naszej stronie udostępniamy ich listę.

  • Większość projektów z naszej pracowni posłużyła już do budowy domu. Nie udostępniamy danych naszych inwestorów, jednak ci którzy zainteresowani są kontaktem z innymi budującymi mogą nawiązać go za pośrednictwem naszego forum.

Nasi partnerzy

    Termo Organika
Podejmujemy starania, aby zawartość naszej strony internetowej jak najlepiej odzwierciedlała cechy oferowanych projektów. Z uwagi jednak na stały rozwój i konieczność aktualizacji, prezentowane materiały mogą odbiegać od szczegółowych rozwiązań zawartych w dokumentacji.
Wybrano: projektów (max: 4)
Dodaj jeszcze jeden projekt do porównania. (Możesz porównać do 4 produktów)

Zapisz się do newslettera aby otrzymać katalog