Projekt domu  Szpinak 10

Powierzchnia użytkowa 112,08 m2
Powierzchnia zabudowy 111,32 m2
Wysokość budynku 8,95 m
Szerokość budynku 11,40 m
Kąt dachu 42 °
Ilość stanowisk garażowych 1 miejsce

Cena 3,100.00 
Cena dla projektu szeregowego Zmiany w projekcie
Wsparcie konsultanta

Jakieś pytania?

Powierzchnia całkowita

116,32 m2

Powierzchnia użytkowa

112,08 m2

Powierzchnia zabudowy

111,32 m2

Wysokość budynku

8,95 m

Powierzchnia dachu

138,00

Kondygnacje

z poddaszem

Ilość stanowisk garażowych

1 miejsce

Dach

Kąt dachu 42 ° , Dwuspadowy

Liczba pokoi (bez salonu)

4

Wejście od...

od północy i wschodu

Minimalne wymiary działki
Rzut działki
Parter
Powierzchnia użytkowa: 62,84 m2 + garaż 17,83 m2 (jeden segment)
Pokaż wymiary ścian
Pokaż powierzchnie pokoi
Rzut kondygnacji - zaawansowane Rzut kondygnacji - powierzchnie pomieszczeń
Poddasze
Powierzchnia użytkowa: 49,24 m2 (jeden segment)
Pokaż wymiary ścian
Pokaż powierzchnie pokoi
Rzut kondygnacji - zaawansowane Rzut kondygnacji - powierzchnie pomieszczeń
Informacje szczegółowe Szpinak 10
Elewacje

Tynk mineralny

Stropy

żelbetowy

Ściany

Ściany zewnętrzne: murowane dwuwarstwowe
ściany wewnętrzne: murowane

Dach

blacha płaska na rąbek

Technologia więźby

tradycyjna krokwiowa

Opis

Projekt domu z poddaszem i jednostanowiskowym garażem, przeznaczony do zabudowy szeregowej. "Szpinak 10" należy do serii projektów wpisujących się w charakter zabudowy miejskich i podmiejskich osiedli mieszkaniowych.

Na pozór niewielkie rozmiary segmentu budynku, zapewnią komfort i wygodę użytkowania nawet dla 5 osobowej rodziny. Codzienne życie domowników skupia się w otwartej na ogród, przestronnej strefie dziennej w skład której wchodzi salon z jadalnią i otwarta kuchnia. Niewielkich rozmiarów pokój, może pełnić funkcję pokoju gościnnego bądż domowego biura. Strefa nocna na poddaszu oferuje 3 duże pokoje sypialne oraz obszerną łazienkę. Źródłem ciepła w domu jest piec gazowy zlokalizowany w wydzielonej na parterze kotłowni. Dodatkowo, dzięki rozmiarom kotłowni, istnieje możliwość zastosowania ogrzewania na inny rodzaj paliwa. Zaproponowane w budynku rozwiązania technologiczne, takie jak rekuperacja czy nowoczesne izolacje termiczne, spełniają wymogi stawiane budynkom energooszczędnym.

Sprawdź korzyści

FAQ

  • Umożliwiamy naszym klientom wprowadzanie we własnym zakresie zmian w naszych projektach. Muszą być one jednak naniesione przez uprawnionego projektanta. Dlatego najprostszym sposobem jest wykonanie ich wraz z procesem adaptacji. By znaleźć projektanta, który podejmie się tych zadań – udostępniamy wyszukiwarkę pod tym linkiem. Więcej o wprowadzaniu zmian w projekcie piszemy tutaj.

  • Oprócz gabarytów działki, na możliwość budowy domu wpływają także regulacje prawne oraz miejscowe, takie jak Warunki Zabudowy lub Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego. O tym, czym są oraz jak je uzyskać piszemy dokładniej tutaj. Jeżeli masz wątpliwości co do zapisów dokumentów prawnych dotyczących Twojej działki, zapraszamy do kontaktu!

  • Przed uzyskaniem Pozwolenia na Budowę, niezbędne jest wykonanie Projektu Zagospodarowania Terenu oraz dostosowanie projektu budowlanego do konkretnej działki. Te indywidualne dla każdej działki prace wykonać musi projektant pracujący w danym regionie. Żeby ułatwić znalezienie osób zajmujących się adaptacją, na naszej stronie udostępniamy ich listę.

  • Większość projektów z naszej pracowni posłużyła już do budowy domu. Nie udostępniamy danych naszych inwestorów, jednak ci którzy zainteresowani są kontaktem z innymi budującymi mogą nawiązać go za pośrednictwem naszego forum.

Nasi partnerzy

    Termo Organika
Podejmujemy starania, aby zawartość naszej strony internetowej jak najlepiej odzwierciedlała cechy oferowanych projektów. Z uwagi jednak na stały rozwój i konieczność aktualizacji, prezentowane materiały mogą odbiegać od szczegółowych rozwiązań zawartych w dokumentacji.
Wybrano: projektów (max: 4)
Dodaj jeszcze jeden projekt do porównania. (Możesz porównać do 4 produktów)

Zapisz się do newslettera aby otrzymać katalog