Projekt domu  Szpinak 12

Powierzchnia użytkowa 107,57 m2
Powierzchnia zabudowy 105,53 m2
Wysokość budynku 7,99 m
Szerokość budynku 9,87 m
Kąt dachu 35 °
Ilość stanowisk garażowych 1 miejsce

Cena 3,100.00 
Cena dla projektu szeregowego Zmiany w projekcie
Wsparcie konsultanta

Jakieś pytania?

Powierzchnia całkowita

181,47 m2

Powierzchnia użytkowa

107,57 m2

Powierzchnia zabudowy

105,53 m2

Wysokość budynku

7,99 m

Powierzchnia dachu

93,00

Kondygnacje

z poddaszem

Ilość stanowisk garażowych

1 miejsce

Dach

Kąt dachu 35 ° , Dwuspadowy

Liczba pokoi (bez salonu)

3

Wejście od...

od północy i wschodu

Minimalne wymiary działki

* - dla działki o szerokości do 16m

Rzut działki
Parter (jeden segment)
Powierzchnia użytkowa: 57,25 m2 + garaż 20,22 m2
Pokaż wymiary ścian
Pokaż powierzchnie pokoi
Rzut kondygnacji - zaawansowane Rzut kondygnacji - powierzchnie pomieszczeń
Poddasze (jeden segment)
Powierzchnia użytkowa: 50,32 m2
Pokaż wymiary ścian
Pokaż powierzchnie pokoi
Rzut kondygnacji - zaawansowane Rzut kondygnacji - powierzchnie pomieszczeń
Informacje szczegółowe Szpinak 12
Elewacje

Tynk mineralny

Stropy

żelbetowy

Ściany

Ściany zewnętrzne: murowane dwuwarstwowe
ściany wewnętrzne: murowane

Dach

blacha płaska na rąbek

Technologia więźby

tradycyjna krokwiowa

Opis

Projekt szeregówki lub bliźniaka z użytkowym poddaszem oraz garażem. "Szpinak 12" posiada wiele cech pożądanych zarówno przez inwestorów jak i deweloperów.
Zaliczają się do nich niewątpliwie funkcjonalne i przestronne wnętrze oraz atrakcyjna, a zarazem oryginalna architektura. Bryła budynku została ukształtowana w taki sposób, aby przeciwdziałać monotonii na którą narażona jest zabudowa szeregowa. Szczyty głównych brył domów rozdzielone garażami z płaskim dachem zapewniają zespołowi budynków pożądaną lekkość oraz podkreślają indywidualność poszczególnych segmentów.
Wewnątrz domu zwraca uwagę parter z naprawdę dużymi pomieszczeniami, którego przestronność potęgują otwarte schody. Warto docenić też obszerny przedsionek z paroma szafami.
Poważną zaletą tego projektu jest możliwość dostępu poprzez garaż od frontu budynku do ogrodu . Znakomicie ułatwia to wszelkie prace ogrodnicze i przechowywanie związanego z tym sprzętu zwłaszcza, że garaż jest stosunkowo duży - ma prawie 6,4 metra długości. Poddasze posiada ważną zaletę - jego minimalna wysokość wynosi ponad 190 cm. Skosy dachu nie ograniczają zatem przestrzeni użytkowej. Dzięki temu otrzymujemy trzy całkiem wygodne pokoje oraz dwie w pełni wyposażone łazienki. Oczywiście, jeżeli gospodarze nie potrzebują tak bogatego zestawu łazienek, mniejszą z nich można zastąpić na przykład garderobą.
Stryszek nad poddaszem posiada niewielką wysokość - maksymalnie niespełna 140 cm, ale posiada dostęp dzięki opuszczanym schodom i mieszczą się na nim urządzenia do wentylacji budynku, a także może służyć jako schowek na rzadziej używane przedmioty.
Niskie koszty eksploatacji budynku zapewnią zaprojektowane izolacje termiczne oraz system wentylacji z odzyskiem ciepła (rekuperacji).
W projekcie przewidziano ogrzewanie na bazie pieca zasilanego gazem.
Dokumentacja projektowa może nie zawierać niektórych elementów wyposażenia bądź wykończenia budynku przedstawionych na wizualizacjach.

Sprawdź korzyści

FAQ

  • Umożliwiamy naszym klientom wprowadzanie we własnym zakresie zmian w naszych projektach. Muszą być one jednak naniesione przez uprawnionego projektanta. Dlatego najprostszym sposobem jest wykonanie ich wraz z procesem adaptacji. By znaleźć projektanta, który podejmie się tych zadań – udostępniamy wyszukiwarkę pod tym linkiem. Więcej o wprowadzaniu zmian w projekcie piszemy tutaj.

  • Oprócz gabarytów działki, na możliwość budowy domu wpływają także regulacje prawne oraz miejscowe, takie jak Warunki Zabudowy lub Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego. O tym, czym są oraz jak je uzyskać piszemy dokładniej tutaj. Jeżeli masz wątpliwości co do zapisów dokumentów prawnych dotyczących Twojej działki, zapraszamy do kontaktu!

  • Przed uzyskaniem Pozwolenia na Budowę, niezbędne jest wykonanie Projektu Zagospodarowania Terenu oraz dostosowanie projektu budowlanego do konkretnej działki. Te indywidualne dla każdej działki prace wykonać musi projektant pracujący w danym regionie. Żeby ułatwić znalezienie osób zajmujących się adaptacją, na naszej stronie udostępniamy ich listę.

  • Większość projektów z naszej pracowni posłużyła już do budowy domu. Nie udostępniamy danych naszych inwestorów, jednak ci którzy zainteresowani są kontaktem z innymi budującymi mogą nawiązać go za pośrednictwem naszego forum.

Nasi partnerzy

    Termo Organika
Podejmujemy starania, aby zawartość naszej strony internetowej jak najlepiej odzwierciedlała cechy oferowanych projektów. Z uwagi jednak na stały rozwój i konieczność aktualizacji, prezentowane materiały mogą odbiegać od szczegółowych rozwiązań zawartych w dokumentacji.
Wybrano: projektów (max: 4)
Dodaj jeszcze jeden projekt do porównania. (Możesz porównać do 4 produktów)

Zapisz się do newslettera aby otrzymać katalog